Filtras
14309964751.jpg

FOTOKUBAS.LT

FOTO BŪDELĖ VISIEMS

Aprašymas

FOTOKUBAS.LT – FOTO BŪDELĖ VISIEMS

Foto būdelės „FOTOKUBAS.LT“ paslaugos paskirtis: nusifotografuoti neįprastoje, nuotaiką keliančioje fotosesijoje, kuri yra įamžinama keturių kadrų fotografijoje.

Mūsų siūlomi šmaikštūs ir originalūs karnavaliniai aksesuarai įtrauks fotosesijos dalyvius į smagų ir nuotaikingą žaidimą, neleis liūdėti foto būdelėje bei padovanos dalyviams daug smagių, neužmirštamomis šypsenomis papildytų akimirkų.Mūsų tikslas yra papuošti jūsų šventę šiltomis ir šmaikšciomis, dalyvių sukurtomis emocijomis, kurios atskleidžiamos neįprastos fotosesijos metu. Sukurti smagų, nuolat keliantį nuotaiką prisiminimą, tuo užpildant dalyvių foto albumus įspūdingomis ir žaismingomis nuotraukomis.

4 kvadratinių metrų ploto bei 2.5 m aukščio lengvai transportuojama ir greitai surenkama foto budelės konstrukcija užtikrins komfortabilumą besifotografuojantiems dalyviams, kurių skaičius vienos fotosesijos metu gali siekti iki 8 žmonių.

Vakarėlio metu siūlome panaudotį albumą, į kurį būtų talpinama kiekviena sesijos nuotrauka su jos dalyvių palinkėjimais vakaro kaltininkams, kurį atvertus visada maloniai sugryšite į ivykio laiką.

Puikiai tinka: vestuvėms, įmonių šventiniams vakarams, jubiliejams, festivaliams, išlydėtuvėms, sugryžtuvėms ir panašiai… O kitais žodžiais: tinka visur.

NAUJIENA, SIŪLOME ŽALIO FONO FUNKCIJĄ „Chroma key“ IR JOS BERIBES FOTOGRAFAVIMOSI GALIMYBES!
Šio fono dėka programa tiesiogiai apdoros nuotrauką ir vietoje žalio fono įterps jūsų pasirinktą paveikslelį.

Foto  būdelės viduje, per tiesioginio vaizdo  ekraną, matysite save, jau pasirinktame fone.

Renginio metu, bet kada galima pakeisti  paveikslelį, pagal jūsų nuožiūra iš mūsų  siūlomo katalogo.

IMPROVIZACIJOMS IR ŽAIDIMAMS JOKIŲ RIBŲ NĖRA!

 

Kontaktiniai duomenys

Telefono numeris: +37060336553


El. Paštas: info@fotokubas.lt


Miestas: Vilnius Visa Lietuva


Tinklapis : http://fotokubas.lt/

1651037284Final.png

FOTOMOZAIKA Fotobūdelės nuoma

2022 sezono NAUJIENA !

Daugiau
įmonių

ajax loader