Filtras
Saunaempire pirčių kompleksas 7

SaunaEmpire

pirčių kompleksas

Aprašymas

10 metu puoselėtas pirties komplekso  „Saunaempire“ projektas įgavo siekiamą vaizdą ir tampa atviras visuomenei. Dabar Vilniuje atidaryta puiki, išskirtinio dizaino „Saunaempire“ garinė pirtis-pramogų kompleksas. Siekiame klientams pateikti aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino Romėniškos pirties atmosferą. Aplinkos interjeras senovės Romėnų motyvai – dekoruotas marmuras. Nuo seno žinomas marmuro poveikis sveikatai itin vertinamas ir šių dienų medicinoje. Marmuras – tai gyvas mineralas, palankiai veikiantis sveikatą. Poilsis ant marmuro akmens gulto, suolo – tai šiuolaikinio žmogaus sveikatai stiprinti pritaikyta senovės romėnų išmintis. 220 m² komplekse įrengtas šiltas ir jaukus marmuro baseinas su  povandeninėmis turbo masažinėmis srovėmis ir vandens kaskada “Liūto nasrai”; 8 vietu marmurine sūkurinė vonia-hidromasažinis baseinas; 23 sėdimų vietų banketinė salė su marmuro mazaikos apvaliu stalu, prabangiu rankų darbo medžio masyvo sostu. Klientų patogumui įrengtos 5 sėdimos šildomo marmuro vietos prie akvariumo ir 7 vietos prie sūkurines vonios. Siūlome pailsėti kartu su šeimomis: šalia esančiame restorane “Nykštukų pasaulis” siūlome mėgautis Kaukazietiškos virtuvės papatiekalais www.nykstukupasaulis.lt įrengtas vaikų žaidimų kambarys-atrakcionai, kuriame rūpestingi tėveliai gali palikti savo vaikučius mėgautis žaislų, atrakcionų ir žaidimų įvairove“.
Projektas susilaukė didelio verslo įmonių susidomėjimo dėl galimybės rengti savo renginius uždaroje aplinkoje. Vilniečiams ir miesto svečiams itin trūksta prabangių ir uždarų erdvių renginiams, teminiams vakarėliams, pristatymams, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams, vestuvėms, krikštynoms  organizuoti, dėl to šis pramogų kompleksas bus itin laukiamas rinkoje kaip nauja populiari renginių organizavimo vieta. Tai be galo novatoriška ir unikali vieta pagal kiekvieno kliento poreikius. Marmuro aplinka ramina, suteikia prabangos jausmą, kas leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis savo poilsio laiku.                        
Projekto organizatoriai tikisi, kad pramogų kompleksas prisidės skatinant žmones rinktis itin kokybiškas ir patikimas poilsio aplinkos paslaugas. Romėniškos garinės pirties ir vandens procedūrų privalumai ypač aktualūs dėl to, kad yra skirti aktyviems, dinamiškiems žmonėms, o vandens procedūrų ir masažo poveikis gerai žinomas dėl savo naudos žmogaus gyvybingumui, gerai fizinei formai ir savijautai.

Organizatoriai neabejoja, kad nauja ir išskirtinė marmuro akmens aplinka trauks miestiečius ir miesto svečius išbandyti naujų patyrimų suteikiančią garinę pirtį „Saunaempire“.

Kontaktiniai duomenys

Telefono numeris: +37060710000


El. Paštas: info@saunaempire.lt


Adresas: Laisvės pr. 88


Miestas: Vilnius Visa Lietuva


Tinklapis : http://www.saunaempire.lt/

1651037284Final.png

FOTOMOZAIKA Fotobūdelės nuoma

2022 sezono NAUJIENA !

1612516992MERGAVAKARIS_PROVANSO_KVAPAI_2.jpg

SPA Provanso kvapai

Mergvakariai-vakarėliai

Litamicus kelionės Maldyvai

Kelionių organizatorius LITAMICUS

25 metus kartu su Jumis!

Vestuviniai donutai 7

Holy Donut

Amerikietiškos spurgos

Tobulas žirgas. Įspūdingo Fryzų veislės žirgo nuoma

Tobulas žirgas

Įspūdingo Fryzų veislės žirgo nuoma

1622618239Facade_1.jpg

ibis Vilnius Centre

Ypatingoms jūsų akimirkoms

Deivių mokykla  sventinis makiazas

Deivių mokykla

GROŽIO IR STILIAUS MOKYKLA

Vestuvių ceremonija laivo denyje

Prabangūs katamaranai Party Cruiser

Vestuvės ar mergvakaris vidury Kauno marių!

 Party service

Party service

paslaugos vestuvėms

1622456021Novotel_front.jpg

Novotel Vilnius Centre ****

Jūsų gyvenimo šventėms

Mary Kay nepriklausomos grožio konsultantės 11

Mary Kay

nepriklausomos grožio konsultantės

14309964751.jpg

FOTOKUBAS.LT

FOTO BŪDELĖ VISIEMS

Foto1 fotostudijos nuotrauka 1

FOTO1

fotostudija

Rozetes.lt - rozetės, stalo kortelės, kvietimai, dekoras

Rozetes.lt

rozetės, dekoras, kortelės

16362862391n_(1).jpg

IEVA salonas

Čia gyvena tavo svajonių suknelė!

savamstiliuj.lt 10

SAVAM STILIUJ

Portretas

nauja miesto pramoga

Live Escape Game

nauja miesto pramoga

Šokių studija PARATI 1

PARATI

šokių studija TAU!

Daugiau
įmonių

ajax loader