Filtras
1615721978006.jpg

E&M Ties Gentlemen store

Aukščiausios kokybės kaklaraiščiai ir vyriški marškiniai

Aprašymas

Geras skonis - tai džentelmeno vizitinė kortelė. Jis atsispindi ne tik aprangoje, tačiau ir pažiūrose, pomėgiuose, gyvenimo būde.

 

E&M TIES Gentlement store  siūlo klasikinių ir kasdienių dizainų vyriškus marškinius ir virš 500 skirtingų šilkinių kaklaraiščių, kaklaskarių ,  sąsagų bei kitų aksesuarų vyrams ir ne tik.

 

Fantazijos, petnešos, odininiai diržai - išraiškingos detalės suteikiančios jūsų garderobui ypatingą nuotaiką!

 

E&M TIES kolekcijos parinktos iš aukščiausios kokybės Italijoje austo 100% šilko. Dizainai sukurti ir kaklaraiščiai siuvami Italijos Como regione, kuris neginčijamai laikomas pasaulio kaklaraiščių mados centru. 

 

E&M TIES kaklaraiščiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus – trijų dalių kirpimas, sudaigstymas rankomis, o „slystantis siūlas“ baigiasi kilpute, suteikiančia kaklaraiščiui laisvumo. Pirkėjui siūlomą produkciją pirkdami tiesiai iš kūrėjų ir gamintojų Italijoje, orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį.

 

E&M TIES vyriškų marškinių kolekcija, pagaminta iš aukščiausios kokybės 100 % medvilnės, į parduotuvę atkeliavo tiesiai iš Florencijoje vykusios parodos Pitti Uomo, kuri yra viena iš svarbiausių tarptautinių mados mugių visame pasaulyje.

 

Mūsų parduotuvėje galite rasti bene didžiausią klasikinių ir tematinių sąsagų kolekciją Vilniuje, pagamintą iš aukštos kokybės metalo, puošto katės akies akmenimis, perlais, svarovskio kristalais ir kitomis detalėmis. Parduotuvės klientams siūlomos sąsagos yra gaminamos vienoje Paryžiaus dirbtuvėje, turinčioje gilias gamybos tradicijas bei istoriją.

 

E&M TIES taip pat nepamiršo ir moterų – joms skirti itin madingi moteriški marškiniai, specialiai pritaikyti dėvėti kartu su sąsagomis, šilkinių skarelių bei šalių kolekcija.

Mūsų salone taip pat priimami kaklaraiščių bei kaklaskarių siuvimo užsakymai.

Tikimės, kad mūsų siūlomos prekės padės pabrėžti Jūsų stiliaus individualumą ir Jūs neliksite nepastebėti! Matyti mažiau

 

E&M Ties Gentlemen store vyriškus marškius galite įsigyti mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje adresu Etmonų g. 1/Didžioji g. 39.

 

Visus kitus aksesuarus galima užskayti mūsų internetinėje parduotuvėje www.emties.lt bei fizinėjė parduotuvėje.

 

FACEBOOK : @EM.TIES

 

Parduotuvės darbo laikas:

Pr-Pn 11.00 -19.00 val.

Št - 11.00 -18.00 val.

Sk 11.00 -17.00 val.

 

Kontaktiniai duomenys

Telefono numeris: +37060433335


El. Paštas: eprekyba@emties.lt


Adresas: Etmonų g. 1/Didžioji g.39, Vilnius


Miestas: Vilnius Šiauliai Visa Lietuva


Tinklapis : https://emties.lt/

1618828777AW20_ALICE_SILVER_3_4_800x.jpg

AISTISHKA.COM

Avalynė ypatingoms progoms

Dress in Felt 7

Dress in Felt

Veltinio švarkeliai ir suknelės nuotakoms

Daugiau
įmonių

ajax loader