Filtras
1457563008bockus.lt.jpg

~2016-03-10~

10 DALYKŲ APIE VESTUVIŲ DIENĄ, KURIŲ JUMS NIEKAS NEMINĖJO

Planuojant savo vestuves tikriausiai perskaitėte daugybę straipsnių apie vestuvių dienos scenarijų, taip pat gavote daugybę patarimų iš jau susituokusių draugių, mamos ar anytos. Tikriausiai jau buvote įspėta, jog su pūsta vestuvine suknele gali būti sunku apsilankyti tualete ar, kad privalote pasirūpinti būtinu nuotakos rinkiniu vestuvių dieną. Tačiau be visų šių elementarių patarimų yra ypatingi momentai, kuriuos patiria kiekviena nuotaka vestuvių dieną, tačiau apie tai nekalba.

Laurynas bočkus nuotrauka
 

1. 10 minučių prieš ceremoniją yra pačios nervingiausios. Tas momentas, kuomet ruošitės žengti altoriaus link ir priimti vieną svarbiausių sprendimų savo gyvenime bus labai jaudinantis, o kartu ir nervingas. Suvokimas, jog po keleto minučių priimsite gyvenimą keičiantį sprendimą matant daugybei žmonių, privers jus beprotiškai jaudintis. Tačiau įkvėpkite ir pagalvokite, jog jūsų laukia mylimas vyras, o vakare dar ir fantastiškas vakarėlis!

2. Pati geriausia vestuvių šventės dalis - ceremonija. Planuojant vestuves galbūt apie tai negalvojate, tačiau vestuvių tradicijos, įžadai ir visos jūsų artimųjų emocijos, kurias matysite ceremonijos metu gali sukelti nepaprastus jausmus. Vestuvių ceremonija yra labai emocinga, jautri ir labiausiai įsimenanti vestuvių šventės dalis. 

Orange studio nuotrauka

3. Jūs tikrai verksite! Net ir tuo atveju, jeigu jums sunku išspausti ašarą liūdniausiuose gyvenimo epizoduose, negalvokite jog išliksite tokia stipri per savo vestuves. Ašaros jus gali užklupti visai netikėtai. Galbūt jus sujaudins mylimojo įžadai, nuoširdus tėčio palinkėjimas ar šiltas mamos apkabinimas. Patikėkite, ši diena bus labai emocinga ir kupina džiaugsmo ašarų.

4. Jums skaudės veidą nuo nuolatinio šypsojimosi. Nepaisant tūkstančio nuotraukų, kurioms turėsite pozuoti ir kiekvienos padovanotos šypsenos savo svečiams už sveikinimus, jūs visą dieną tiesiog šypsositės, kadangi tai bus pati nuostabiausia diena jūsų gyvenime. O galiausiai, jūs juk ištekėjote už geriausio savo draugo ir jau vien ši idėja verčia šypsotis labai plačiai. Nepamirškite, jog tą dieną taip pat  valgysite labai skanų maistą ir šėlsite šokių aikštelėje su geriausiai draugais! Na ir kaip galima nesidžiaugti?

5. Jūs busite sužavėta savo artimųjų ir draugų palaikymu. Visi jūsų artimieji ir draugai tą dieną susirinks dėl vienos vienintelės priežasties – dėl jūsų! Jūsų vestuvės gali būti ta diena, kuomet pirmą kartą gyvenime aplink save matysite tiek daug mylinčių žmonių ir tai bus be proto malonu. Tuo momentu suprasite koks didelis žmonių būrys susirinko jūsų palaikyti ir parodyti kaip jus myli.

Laurynas bočkus nuotrauka

6. Jums norėsis šiek tiek pabūti vienai. Kadangi ši diena bus gana įtempta, jums tikriausiai norėsis keletą minučių skirti tik sau. Arba tik jums abiems. Tiesiog, tam kad šiek tiek atsipalaiduotumėte ir pailsėtumėte nuo dėmesio, fotografo blyksčių ir nuolatinių sveikinimų, jums gali prireikti keleto minučių ramybės.

7. Jūs jausitės šiek tiek išsekusi. Galime drąsiai teigti, jog tikriausiai paskutinę naktį iki savo vestuvių jūs prastai ir mažai miegosite, ryte anksti kelsitės, o iki vestuvių ceremonijos dar atliksite begalę darbų. Todėl nenuostabu, jog vestuvių dieną jausitės ne visai pailsėjusi ir šiek tiek išsekusi. Tačiau, toks išsekimas bus gan malonus, kadangi žinosite, jog suplanavote nuostabias vestuves, ceremonija buvo nepamirštama, o vakare eisite miegoti su savo oficialiu vyru.

Laurynas bočkus nuotrauka

8. Ne viskas vyks taip kaip suplanavote. Neišsigąskite, tačiau tikrai ne visuomet viskas vyksta pagal planą ir tam reikėtų nusiteikti nuo pat pradžių. Jeigu susitaikysite su mintimi, jog kažkokia smulkmena gali nepasisekti, tai nebus jau tokia didelė tragedija. Tiesiog nusiteikite tam ir džiaukitės savo švente.

9. Pats nuostabiausias momentas įvyks kai mažiausiai to tikėsitės. Galbūt tai bus netikėtai ištryškusi tėčio ašara, nuoširdi mamos kalba, kolegos tostas ar intymus jūsų vyro šnibždesys jums į ausį. Tiesiog tą dieną gali įvykti daug netikėtų, tačiau nepakartojamų akimirkų.

Orange studio nuotrauka

10. Jūs pasijusite kitokia. Jeigu iki vestuvių su savo antrąja puse ilgus metus prabuvote drauge, tikriausiai galvojate, jog vestuvės anokia čia stebuklinga šventė, kuri tikrai nieko nepakeis, kadangi jūs esate kartu jau amžinybę, o ir bendra buitis jūsų nebe gąsdina. Jeigu tikrai taip galvojate - jūs esate ne teisi. Tuo momentu, kai pradėsite nešioti kitą pavardę ir oficialiai tapsite žmona – suvoksite, kad jūs jau nebe tokia kokia buvote visą tą laiką. Dabar jūs oficialiai esate mylimo vyro žmona.

 

Harmony Park - erdvė vestuvėms

Tobula erdvė vestuvėms - kiekvienam skoniui

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

16165726872021-03-06_egidijus6091.jpg

DIZAINERIO EGIDIJAUS RAINIO 2021 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA

nuotaka vestuviu planuotoja

AR VERTA SAMDYTI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ?

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Pako Lorente

Vyrų vestuvinė apranga: sugrįžtančios tendencijos ir amžina klasika

1597125728netradiciniai_pamergiu_ivaizdzio_sprendimai_Isteku.lt.jpg

PAMERGIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Daugiau
naujienų

ajax loader