Filtras

~2016-12-19~

10 ŽINGSNIŲ KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ TORTĄ?

Vienas svarbiausių vestuvių akcentų, o jūs neturite idėjų koks turėtų būti jūsų vestuvinis tortas? Sekite mūsų instrukcijas ir tikrai rasite atsakymą.

1 žingsnis. Išsiaiškinkite stilių

Jūsų tortas neturi būti tik apvalus ir baltas. Juk yra šimtai kitų pasirinkimų! Tam, kad suprastumėte kokio torto jums reikėtų, pamąstykite apie tai, kokio stiliaus jūsų vestuvės, koks metų laikas ir koks stilius jums patinka. Jei vestuvės vyksta modernioje aplinkoje, jūsų suknelė itin originali, vertėtų pagalvoti apie ryškų dryžuotą ar keliais akcentais papuoštą tortą. Švęsite pajūryje? Tortas su gėlėmis ir saldžiu nubyrėjusiu smėliu. Pagalvokite ką mėgstate, o tuomet pirmyn į ištekėk.lt idėjų puslapius ir saugokite patikusias idėjas.

2 žingsnis. Išsirinkite formą

Pradėkime nuo tortų formų. Be tradicinių apvalių kelių aukštų tortų yra ir keletas kitų pasirinkimų. Kvadratinis tortas tampa vis labiau populiaresnis moderniose vestuvėse, jį daug paprasčiau supjaustyti ir išdalinti svečiams! Daugiakampiai, ovalūs, žvaigždės ar net trikampės formai jau ne naujiena vestuvėse.

3 žinsnis. Sužinokite kur pjauti

Paklauskite kepėjų patarimo, kaip geriau supjaustyti tortą dalinant jį svečiams. Žinoma, dar paprastesnis variantas iš anksto supjaustyti ir beliks tik dalinti. Jei norite išvengti pjaustymo ir dėjimo į lėkšteles, tuomet pagalvokite rinktis ne tortą, o keliais aukštais sudėtus papuoštus keksiukus.

4 žingsnis. Pasirūpinkite padėklu

Kai susitarėte dėl torto dydžio ir formos, pasirūpinkite kur tas tortas bus patiektas. Kai kurie konditeriai iškart gamina ant veidrodinio padėklo, o kiti tiesiog įdeda į dėžę. Jei jūsų vestuvės Provanso stiliaus, tortas gražiau atrodytų ant raitytos baltos tortinės, todėl susiraskite ją iš anksto. 


5 žingsnis. Paragaukite!

Būtinai būtinai paragaukite išsirinkto skonio tortą, jei neišragavote jų besirinkdami. Nesikuklinkite ir paprašykite iškepti jums nedidelį būsimo torto “brolį”, kad vėliau nekiltų staigmenų. Be to, papildomą skonį suteikia torto papuošimai, gal jie išvis nėra valgomi?

6 žingsnis. Užsisakyte iš anksto

Geras konditeris, kaip ir puikios vietos šventėms, rezervuojamas iš anksto, todėl nebijokite torto užsisakyti dar gerokai prieš vestuves.

7 žingsnis. Kur jis stovės?

Kai išsirinksite vestuvių vietą, iškart pagalvokite ir apie vietą, kur stovės tortas. Ar atskirai ant specialaus staliuko, ar ant bendro desertų stalo? Pagalvokite, kaip dekoruosite tą vietą, nes, kaip minėjome, tortas vienas svarbiausias šventės akcentų. Pagalvokite kokia bus staltiesė, kaip papuoštas stalas.

8 žingsnis. Suderinkite atvežimą

Pagalvokite iškart kaip ir kas atveš tortą. Būtų šaunu, jei tuo pasirūpintų patys kepėjai, nes tuomet jie patys galės pasirūpinkite torto saugumu, tad nepagailėkite papildomų pinigų už atvežimą. Labai konkrečiai sutarkite laiką, kada tortas jau turi būti vestuvių vietoje. Jei konditeriai neveža, susitarkite su vestuvių planuotoju, kas atveš, o jei nesinaudojate jo paslaugomis - suraskite atsakingą draugą. Tuoktuvių dieną rūpesčių turėsite apsčiai, todėl nesiimkite torto vežioti patys.

9 žingsnis. Suderinkite laiką kada pjausite

Tradiciškai tortas pjaunamas šventės pabaigoje ir reiškia, kad svečiai, kurie nelieka nakvoti, greit skirstysis. Nelaukite vidurnakčio, nes tuomet rūpės tik linksmybės, o ne tortas (nebent šventė prasideda vėlai). Iš anksto praneškite fotografui ir operatoriui kelintą valandą planuojate pjauti tortą, kad jie nepražiopsotų momento.

10 žingsnis. Suvalgykite gabalėlį savo torto!

Nustebtumėte sužinoję, kiek porų taip ir lieka neparagavę savo vestuvių torto, tad netapkite vienais iš jų, kurie net nežinos jo skonio. Jei neturėsite laiko mėgautis tortu, tuomet paprašykite padavėjo, kad paliktų jums gabalėlį. Po tiek vestuvių planavimo darbų jūs tikrai nusipelnėte to gabalėlio! 

Nuotraukų autoriai "Fotografija Tau" ir "Mantas Pra Photography"

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader