Filtras
Pikta nuotaka

~2015-09-18~

5 DALYKAI, KURIŲ NEGALIMA DARYTI PRIEŠ SVEČIUS!

Taip, šiandien jūsų vestuvės ir jūsų diena, ir jūs esate nuotaka! Tačiau net ir tokią dieną reikėtų paisyti žmogiškumo taisyklių ir nesielgti nemandagiai nei su savo vestuvių svečiais, nei su aptarnaujančiu personalu. Visi supranta, jog tai ypatinga diena jums, todėl niekas specialiai nesistengia jūsų išvesti iš kantrybės. Tai yra jūsų šventė, todėl net gi būdama visiška perfekcionistė, turėtumėte atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti gražiausia savo gyvenimo diena. Taip pat nepamirškite, kad blogas elgesys žmonių atmintyje išlieka ilgiau nei geras, o nuotakos siaubūnės titulas jūsų tikrai nedžiugins. Įsiminkite 5 dalykus, kurių neturėtumėte daryti matant savo vestuvių svečiams!

Niekada nesiginčykite su savo sužadėtiniu svečių akivaizdoje


Stenkite apskritai vestuvėse nekonfliktuoti su savo būsimu vyru. Tai būtų itin nemalonu nei jums patiems, nei jūsų vestuvių svečiams. Jeigu tiesiog privalote apie kažką netenkinančio pasikalbėti su savo sužadėtiniu, susiraskite privačią vietelę ir išsiaiškinkite tai. Žmonės atėjo švęsti naujos santuokos gimimo, o ne iširimo. Ir beje, svetimos problemos niekam neįdomios.

Nebūkite šiurkštūs ar nepagarbūs su savo tėvais


Nesvarbu ar tai jūsų tėvai, ar jūsų sužadėtinio tėvai, jūs privalote būti diplomatiška ir mandagi. Juk jūs moteris, jūs nuotaka. Apskritai nereikėtų nepagarbiai elgtis ar kalbėti su tėvais, o ypatingai svečių akivaizdoje. Nepagarbus elgesys su vyresniais žmonėmis, o ypatingai su tėvais, pavers jus siaubinga nuotaka, o jūsų tėvai jausis tiesiog pažeminti.

Nekritikuokite paslaugų tiekėjų, net jeigu jie ir verti to

Nesvarbu, kad ištiko bėda, svarbu, kad turite ją sutvarkyti. Ir turite tai padaryti tinkamai, kadangi riksmai ir kaltinimai tikrai nepadės. Pavyzdžiui, jeigu DJ groja netinkamą muziką nereikėtų pradėti ant jo rėkti. Jis gali tiesiog susirinkti aparatūrą ir palikti jūsų vestuves. Tokiu atveju galite likti apskritai be muzikos ir be DJ. Paprašykite pakeisti muziką, papasakokite kokios muzikos reikalauja svečiai. Tiesiog suteikia DJ antrąjį šansą. Juk klysti žmogiška.

Nesiskųskite maistu ar gėrimais savo svečių akivaizdoje


Dėl aptarnaujančio personalo ir meniu pasirinkimo esate atsakingi jūs. Juk jūs sugalvojote kokias salotas patiekti svečiams ir kokią mėsą norite valgyti. Taip pat ir dėl šampano pasirinkimo galutinį žodį tarėte jūs. Net jeigu maisto kokybė jums neįtinka, o gėrimai per mažai atšaldyti, pasakykite apie tai savo vedybų planuotojai. Jeigu tokios neturite – kreipkitės į virtuvės šefą. Tačiau tai darykite privačiai ir tyliai. Jie nori gerai atlikti savo darbą, o jaunuosius matyti laimingus, todėl jeigu jūs būsite mandagi ir ramiai paaiškinsite situaciją, jie taip pat pasistengs ištaisyti kylančias problemas.

Niekada nekritikuokite savo sužadėtinio šeimos narių kitų svečių akivaizdoje


Net jeigu jūs negalite pakęsti vieno ar kito sužadėtinio šeimos nario, vestuvės nėra ta vietą, kuomet turėtumėte apie tai kalbėti. O jūsų svečiai tikrai nėra tie asmenys, kurie apie tai turėtų žinoti. Nepamirškite, jog ir sienos turi ausis, todėl netinkami žodžiai ir kritika atkeliaus ir iki pačių šeimos narių. Žala gali būti padaryta negrįžtama. Tai tik viena diena, numokite ranka į nepasitenkinimus ir džiaukitės švente.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader