Filtras
Nude Mood Photography nuotrauka

~2016-08-09~

9 VESTUVINIAI FAKTAI, APIE KURIUOS NIEKAS NEPASAKOJA

Nežiūrint į tai, keleriose vestuvėse dalyvavote kaip svečias ar kiek kartų buvote pamergėmis ar pabroliais, yra momentų, apie kuriuos sužinosite pirmą sykį TIK per savo vestuves.

Gaite pasikalbėti su draugėmis, kurios jau išgyveno visa tai, ir jos visos tvirtins, kad vestuvės pralekia nepastebimai. Tad jei jums ši viena svarbiausių gyvenimo švenčių dar priešakyje, mūsų surinkti dešimt faktų apie tai, kas jūsų laukia per vestuves, tikrai pravers.

Nude Mood Photography“ nuotrauka

Dešimt paskutinių minučių iki ceremonijos - labiausiai jaudinančios

Tikėtina, kad jūs jaudinsitės visos šventės metu, tačiau labiausiai kojos nuo jaudulio links, likus kelioms minutės iki ceremonijos pradžios, o tą akimirką, kai reiks eiti taku link jaunikio prie altoriaus, širdis daužysis kaip pašėlus.

PATARIMAS: Giliai įkvėpkite ir iškvėpkite! Atminkite, jūsų laukia jūsų mylimasis, o netrukus jau šoksite savo vestuvių vakarėlyje ir atšvęsite patį svarbiausią savo gyvenimo įvykį. Jau nekalbant apie tai, kad verta prisiminti priežastį, kodėl ištarėte lemtingąjį “taip!”

Vestuvių ceremonija - pati geriausia šventės dalis

Tuoktuvių ceremonijos metu vyksta kažkas paslaptingo ir neįtikėtino. Tradicijos, priesaika, pasižadėjimai, apsimainymas žiedais, tėvų palaiminimas, artimųjų ir draugų nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai. 

PATARIMAS: Mėgaukitės kiekviena ceremonijos akimirka, juk šie prisiminimai su jumis liks visą gyvenimą.

Labai tikėtina, kad jūs…verksite

Gerai, jei tai nėra jums netikėta žinia. Juk kokios vestuvės be nuoširdžių ir tikrų emocijų. Deja, ašaros kartais neišvengiamos.

PATARIMAS: Jei žinote, kad esate linkusi ašaroti, iš anksto tam pasiruoškite. Pirmiausia, blakstienas dažykite tik vandeniui atspariu tušu, turėkite kosmetinėje pudros, lūpdažį ir kitų makiažo korekcijai reikalingų priemonių. Ir, žinoma, po ranka (o geriausia - vyro švarko kišenėje) - vienkartinių servetėlių ar nosinaitę.

Balionų centras“ nuotrauka

Būsite abstulbę nuo šeimos ir draugų meilės bei palaikymo

Greičiausiai visi artmiausi ir brangiausi žmonės dalyvaus jūsų vestuvėse. Todėl šią dieną būsite apdovanoti jų begaliniu dėmesiu, šiluma ir meile. Nespėsite paragauti visų mėgstamų valgių, nes su visais teks ne tik pasisveikinti ir glėbesčiuotis, bet būtinai ir nusifotografuoti - kartu ir atskirai. 

PATARIMAS: Ir močiutė, kuri nori vis įgnybti jums į skruostą, džiaugdamasi jūsų laime, ir mokyklos ar universiteto draugės, kurios taikosi dar ir dar apsikabinti - tokiu būdu visi nori parodyti, kaip jus myli. Tad nesvarbu, kad liksite alkani - atsigriebsite per medaus mėnesį.

Norėsite pabūti tik dviese

Bus akimirkų, kai šventės metu norėsite tiesiog pabėgti, pasitraukti iš šurmulio ir pabūti su mylimuoju tik dviese. 

PATARIMAS: Ir gerai! Raskite bent akimirką tam! Nesijauskite kalti - artimieji ir svečiai palauks. Pakalbėkite, apsikabinkite, pasidalinkite emocijomis ir pirmaisiais jūsų svarbiausios šventės įspūdžiais. 

Nežiūrint į visą džiaugsmą, jūs pavargsite

Pažiūrėkime tiesai į akis, retas kuris gerai išsimiega prieš vestuves. Stresas, ar viskas gerai pavyks, kaip susodinti svečius, ginčai su tėvais ir kiti rūpesčiai - visa tai atsiliepia jūsų savijautai.

PATARIMAS: Jūsų geriausias draugas tokioje situacijoje - kokybiškas makiažas, kuris paslėps nuovargio pėdsakus ir tamsius ratilus po akimis.

Ne viskas bus taip, kaip planavote

Net jei ir suplanavote viską iki smulkmenų, galutinis rezultatas gali būti visai kitoks. Juk neįmanoma numatyti visų galimų situacijų. Pavyzdžiui, didžėjus įjungė ne tą muzikos įrašą, nuo karščio nuvyto gėlių puokštė, svečiams pritrūko gėrimų ir kt. - stenkitės neakcentuoti mažų nesėkmių, o įvertinkite visą šventę bendrai.

PATARIMAS: Atsakykite sau į klausimus: “Ar galiu išspręsti šią problemą?”, “Ar ši situacija kaip nors paveiks visą šventės eigą?”, “Ar man linksma?”, “Ar džiaugiasi svečiai?” Jei be problemų randate į juos atsakymus, tiesiog mėgaukitės savo švente ir nesikuklinkite kai kurių užduočių perduoti vestuvių planuotojui ar giminaičiams.

Stebuklingiausios akimirkos įvyksta tada, kai jų mažiausiai tikitės

Patikėkite - vestuvių dieną būtinai bus tokių akimirkų, apie kuriuos net nesvajojote. Dvi minutės su savu, jau “oficialiu” vyru, jaudinantys apsikabinimai su tėvais ar spontaniška vaikystės draugų kalba - visa tai padarys jūsų šventę dar ypatingesne nei tikėjotės.

PATARIMAS: Mėgaukitės šia akimirka, juk būtent šiuos prisiminimus norėsite ilgai savyje nešiotis. Ir būtinai padėkokite visiems svečiams!

Jausitės visiškai kitaip

Net jei su mylimuoju ir gyvenate kartu ne vienerius metus, oficialiai tapę vyru ir žmona jausitės visiškai kitaip. 

PATARIMAS: Pasikeitęs statusas dar labiau jus įpareigoja, pradžioje bus keista, net juokinga vienas kitą vadinti žmona, vyru. Tačiau laikui bėgant vis labiau tai įsisąmoninsite ir jūsų jausmai dar pagilės. Branginkite tai! Juk tai jūsų santuokinio gyvenimo pradžia!

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader