Filtras
Palmira Kelertienė

~2017-02-06~

ASTROLOGĖ PALMIRA PATARIA: GERIAUSIOS DATOS VESTUVĖMS 2017-tais

Jau tūkstančius metų tikima, kad astrologinis suderinamumas ir gera data vestuvėms yra ypatingai svarbu laimingam poros gyvenimui užtikrinti. Atsakingai pasirinkta santuokos data gali suteikti daugiau harmonijos porai, kurioje dažniau kyla konfliktai, padėti išlaikyti ramybę ir atnešti sėkmę. Jeigu data netinkama tuoktis, net ir geriausiuose santykiuose gali atsirasti problemų. Kartu su astrologe Palmira Kelertiene dalinamės geriausiomis 2017-ųjų datomis vestuvėms.

Fotografas Justas Maronas, dizainerė Skaistė Ašmenavičiūtė

GEGUŽĖS 12 d. - penktadienis

Tai puiki diena santuokai ir pagal senovės Persų saulės kalendorių, ir pagal mėnulio kalendorių. Iš tikrųjų, susituokusius šią dieną sies ilgalaikė pagarba, sėkmė bendroje veikloje, todėl labai palanku tuoktis tiems, kuriuos sieja ne tik meilė, bet ir verslo, bendros veiklos interesai. Ši šeima bus labai gerbiama.

Taip pat šią dieną susituokę bus susieti senais ir labai gerais karminiais ryšiais, kurie juos irgi riš bei saugos. Pora turės puikių, įtakingų draugų, kurie visada ateis į pagalbą. Juos lydės didelė sėkmė ir ypatingas fenomenas - kad ir kas atsitiktų, atsiras netikėtas būdas viskam išspręsti. Gal tai bus žmogus, gal geras patarimas ar naudingas pasiūlymas.
Ši data yra 16 diena pagal mėnulio kalendorių ir dar pilnatis. Tai ypač gera diena siekiantiems harmoningų santykių.

Penktadienis yra valdomas Veneros, tai irgi lemia šiltus santykius, amžiną įsimylėjimą ir pinigų gausą. Pagal ajurvedą tuoktis geriausia tik penktadieniais.

Taip pat ši data yra 23 saulės diena, kuri pagal saulės kalendorių laikoma vaisinga diena sėkminga santuokai, vaikų gimdymui.

Ši data taip pat puiki pasipiršimui ar sužadėtuvių šventei.

LIEPOS 29 d. - šeštadienis

Šią dieną saulė, kuri atsakinga už meilę, gyvenimišką sėkmę ir vaisingumą bus pačiame geriausiame karališkame laipsnyje, koks būna tik septynis kartus per metus. Šią dieną saulė atsidurs karališkame liūte, o tai lemia ypatingai ilgalaikę meilę, atsidavimą, puikius vaikus, poros sėkmę, pripažinimą ir vertinimą visuomenėje. Pora bus laiminga, kupina optimizmo, nes tai didelio džiaugsmo diena.

Šeštadienis yra Saturno diena, todėl geriausia tuoktis tiems, kurie draugauja jau seniai, kaip sakoma nuo mokyklos suolo. Tądien patariu tuoktis ir vyresnio amžiaus žmonėms.
Jeigu santuoką registruosite pirmoje dienos pusėje, iki 12 val. 46 minučių, kol tęsis šešta mėnulio diena - jus sies ramūs, taikūs ryšiai, santuokoje bus daugiau ramybės. Antroje dienos pusėje patariu kelti vetuves žmonėms, dirbantiems kūrybinį darbą, rašytojams, poetams, aktoriams, visuomenės veikėjams, pedagogams ir politikams.

Taip pat karališkas liūtas labai palankus kilmingo kraujo turintiems asmenims. Jeigu jums  svarbu tęsti dinastiją, kuri toliau šlovins garbingą giminės vardą ar tęs šeimos profesinį kelią, tuokitės liepos 29 dieną.

Ši data yra 11 saulės diena, o tai žada sumanius, gudrius vaikus, kurie bus labai linksmi ir judrūs.

SPALIO 1 d. - sekmadienis

Sekmadienį valdo saulė, kuri siejama su meilei, vaikais, kūryba, gyvenimiška sėkme. Sekmadieniais gerai tuoktis poroms iš kilmingų šeimų.

Spalio 1 diena yra 15 saulės diena, kuri ideali santuokai, meilei ir labai palanki stiprioms moterims. Joms santuoka padės sukurti ne tik puikią šeimą, garantuos meilę, bet ir padaryti didelę karjerą veikloje. Kita vertus, data nenuskriaus ir stiprių vyrų, vadovaujančių asmenų, politikų.

Šią 11 mėnulio dieną turi tuoktis tik tos poros, kurios įsitikinusios savo jausmų tikrumu, yra atsidavusios viena kitai, neabejoja savo meile. Jeigu esate iš tų, kurie mėgsta santykiuose žiežirbas, dažniau kyla konfliktai, nesutarimai, geriau rinkitės kitą datą, pavyzdžiui gegužės 12 dieną. Spalio 1-oji yra nuostabus laikas ramiems žmonėms, darnioms poroms.

KITOS PALANKIOS SANTUOKAI DATOS

Gegužės 18 d. - ketvirtadienis
Rugpjūčio 31 d. - ketvirtadienis
Rugsėjo 17 d. - sekmadienis
Spalio 26 d. - ketvirtadienis

LIEPOS 7 d. fenomentas

Astrologiškai ne visada dažniausiai gražiai supuolantys skaičiai atitinka gerą planetų padėtį. Taip yra ir su 2017 metais itin populiaria data dėl gražaus skaičių derinio - liepos 7-ta. Santuokai tai nebus labai geras laikas, nes ši diena žada nemenkus konfliktus. Jeigu tuokiasi įtakingi, žymūs žmonės, politikos ar šou verslo atstovai tai tikrai geruoju nesibaigs. Liepos 7 diena gali atnešti daug rūpesčių dėl sveikatos ir net seksualinio gyvenimo.
 

Palmira Kelertiene

PALMIRA: KAS YRA ASTROLOGINIS SUDERINAMUMAS?

Karle Dru nuotrauka

5 TEMOS, KURIAS BŪTINA APTARTI PRIEŠ TUOKIANTIS

Daugiau
naujienų

ajax loader