Filtras
Palmira Kelertiene

~2016-07-14~

PALMIRA: KAS YRA ASTROLOGINIS SUDERINAMUMAS?

Kiekvienas mes nešame savo astrologinį šleifą ir sutikę kitą asmenį nedažnai pagalvojame, jog tai galėtų įtakoti mūsų santykius. Astrologė Palmira Kelertienė pasakojo kodėl ir kokią reikšmę gali turėti poros astrologinis suderinamumas.

Šalyse, kur astrologai gyvuoja ne vieną tūkstantį metų, tai yra labai populiarus dalykas. Indijoje, kitose rytų šalyse niekas aklai nesituokia ir tėvai rinkdami porą savo vaikams nedaro to bet kaip.

Kai atsiranda pretendentas į jų dukros ranką, kreipiamąsi į astrologą, kuris ir aiškinasi tinka šie žmonės vieni kitiems ar ne. Vaikšto tol, kol randa tinkantį, o tuomet derina vestuvių datą ir vietą. Tai turi irgi didžiulę reikšmę.

Todėl rekomenduočiau ir dabar, kol dar nesate labai įsimylėję, kreiptis į astrologą, kuris nustatys kiek jūs derate vienas kitam. Santuoka, tai nėra vien tik romantika, bet ir didelė realybė bei atsakomybė. Rinktis partnerį reikia ne tik iš romantiškų paskatų, bet ir gerai paskaičiavus, nes juk jūs norite su tuo žmogumi išgyventi visą likusį gyvenimą! Svarbu ne socialiniai faktoriai, bet astrologinis derinys. Santykiams įsivažiavus astrologo patarimo neklausysite, todėl padarykite tai kuo anksčiau.

Pasitaiko ir tokių porų, kurie vienas kitam astrologiškai visai nedera, bet jų vestuvės įvyko puikią datą. Tai dar blogiau! Jie metų metus ėda vienas kitą, bet negali išsiskriti, nes juos saugo vestuvių data.

O jeigu jūs derate vienas kitam, jūsų vestuvės įvyko puikią dieną - tuomet tokia santuoka gyvuos ilgai ir bus labai laiminga. 

Astrologė Palmira Kelertienė

Palmira Kelertienė

ASTROLOGĖ PALMIRA PATARIA: GERIAUSIOS DATOS VESTUVĖMS 2017-tais

Karle Dru nuotrauka

5 TEMOS, KURIAS BŪTINA APTARTI PRIEŠ TUOKIANTIS

Daugiau
naujienų

ajax loader