Filtras
Rūta Rimšelienė - vestuviniai bateliai

~2013-09-27~

Dizainerė R.RIMŠELIENĖ: VESTUVINIŲ BATELIŲ TENDENCIJOS

Nuotakoms labiausiai rūpi suknelė, tortas, šukuosena, o apavas, su kuriuo reikės išbūti visą dieną kartais visiškai užmirštamas. Kalbamės su žinoma batų dizainere Rūta Rimšeliene, kuri jauniesiems sukuria tokius batus, kuriuos norisi pasilikti atminčiai, o pažvelgus į vestuvines nuotraukas visi sako: “Oho, kokie batai!”...

Jaunavedžiai “originalėja”

“Vis dažniau pastebiu, kad visame kame jaunieji nori originalios šventės, ieško kitokių akcentų negu tipinėms vestuvėms ir tuomet kyla idėja, jog bateliai nebūtinai turi būti balti ar labai paprasti, bet galima sukurti ir kažką kitokio. Tuomet viena nuotaka jau turi spalvotus batelius, kita - su kitos spalvos dirželiu, trečia - su kitokiais akcentais”, - džiaugiasi išdrąsėjusiomis nuotakomis Rūta.

Dažnai tos spalvingos batų detalės derinamos prie jaunikio - ar jo kaklaryšio, ar peteliškės. Visuomet lengva pasirinkti metalo spalvos akcentus, nes jie tinka ar prie vestuvinio žiedo, ar prie papuošalų.

Keletas batelių vienai šventei

Jei leidžia finansinės galimybės, nuotakos pas dizainerę užsisako net keletą batelių. Jeigu vestuvinės suknelė šilkinė, tuomet galima ir prie altoriaus eiti šilko bateliais. Su jais lauke nepavaikščiosi ir vėliau jų neišvalysi, bet užtat atsiminimas liks nuostabus.

Fotosesijai dažnai nuotakos prašo didesniu kulnu basučių, o šventei - patogesnių. Supjausčius tortą, atšventus iškilmingą dalį dažnai merginos persiauna išvis patogius žemakulnius batelius ar basutes. Juk šokti norisi iki ryto!

Kokios tendencijos?

“Paskutiniu metu labai madingi bateliai, kurių priekis labiau dekoruotas - oda, šilku, akmenukais ar kitais masyviais akcentais. Nuotakoms norisi, jog batelis būtų labiau pastebimas, todėl dekorą derina ir prie šono.

Jeigu kalbame ne tik apie baltus batelius, tai galiu išskirti keturias pagrindines spalvas - oranžinė, mėlyna (ypač rugpjūtį kai vestuvių akcentas rugiagėlės), ciklameno ir raudona. Žinoma, užsisako ir violetinių, geltonų, ir su gėlytėmis ir visų kitų. Galiu pasakyti, kad žalius batelius teko siūti, bet ši spalva nėra populiari”, - pasakojo batų dizainerė. 

Dizainerė Rūta Rimšelienė

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Vestuviniai bateliai

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS BATELIUS?

Daugiau
naujienų

ajax loader