Filtras
Balti rėmeliai nuotrauka. Nuotakos basutės

~2017-03-06~

NUOTAKOS AVALYNĖ: BATELIAI AR BASUTĖS?

Bateliai ar basutės? Basutės ar bateliai? Avalynės klausimas nuotakai visada atima daug laiko, kantrybės, sunaikina nemažai nervų ląstelių. Tradicinius baltus ar išskirtinius ryškius, su kulniuku ar be, aukštu kulnu ar žemu, kokios formos ir t.t.? O kur dar patarimai iš šalies: „Svarbiausia patogumas! Ar tau patogu su jais? Nespaudžia?“, „Tokia diena kartą gyvenime, gali ir pakentėt“. Taigi, avalynės klausimas tampa kone svarbiausiu gyvenime sprendimu. Bet šįkart pakalbėkime apie dilemą – bateliai ar basutės?

Balti rėmeliai“ nuotrauka

Štai keli aspektai, kurie gali sąlygoti pasirinkimą:

1. Metų laikas. Jei tuokiatės šaltuoju metų laiku, šis klausimas bus beveik neaktualus. Na, nebent šventei persiritus į antrą pusę – linksmybes – norėsite pademonstruoti savo dailų pedikiūrą, tuomet prašom – basutės Jūsų paslaugoms. Bet visgi rudenį, žiemą bateliams teikiamas prioritetas. O štai tuokiantis pavasariui artėjant į pabaigą, vasarą batelių ir basučių tandemas gerokai neduoda ramybės. Vasarą, tikėtina, vestuvių dieną bus karštą, todėl basutės būtų patogiau, nes mažiau prakaituotų koja, nejustumėte diskomforto. Bet jei planuojate mūvėti plonas pėdkelnes – vienareikšmiškai bateliai.

2. Suknelė. Jei nuotakos suknelė pūsta, princesiška, tai bateliai neabejotinai atrodys dailiau ir elegantiškiau. Prisiminkite žaviąją Pelenės istoriją – juk pametė batelį (kurpaitę), ne basutę. Jei Jūsų suknelė subtili, paprasta, lengvo audinio, laisvai krentanti, graikiško stiliaus, tai puikiai atrodys basutes. Ir geriausia be kulno ar su neaukštu kulniuku.

2BeeStudio“ nuotrauka

3. Šventės vieta. Taip, pastaroji irgi dažnai „padiktuoja“ aprangos stilių ir atvirkščiai. Jei vestuvių puota vyks prabangiame restorane, basutės bus ne koks pasirinkimas – tokiai aplinkai būtini elegantiški aukštakulniai bateliai. Toks pasirinkimas galioja švenčiant dvare, viešbutyje ar kitoje elegantiškoje, solidžioje aplinkoje. Jei vestuvėms pasirinksite kaimo turizmo sodybą, tada batelius drąsiai galite iškeisti į basutes. Rinkitės lygiapades, žemu kulniuku basutes tada, jei vestuvių šventė vyks paplūdimyje, kluone, klėtyje, sode ir pan..

Pabaigai šiek tiek prietarų... Sakoma, nuotaka turi avėti uždarus batelius – tada šeimai turtai garantuoti, o štai atviros basutės lems, kad laimė iš šeimos nutekės. Tiesa ar melas? Niekas nepatvirtino :)


Gifoto.lt nuotrauka

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Vestuviniai bateliai

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS BATELIUS?

Daugiau
naujienų

ajax loader