Filtras
Vestuviniai bateliai

~2015-11-26~

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS BATELIUS?

Vestuviniai bateliai yra labai svarbi nuotakos įvaizdžio detalė, kuriai reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Juk tai ne šiaip sau bateliai! Tai bateliai, kuriuos avėsite žengdama link altoriaus! Ir tai tie bateliai, kuriuos matys jaunikis prieš ištariant TAIP! Todėl, vestuviniai bateliai turi būti tiesiog tobuli! Tačiau, išsirinkti gražius, stilingus bei patogius batelius yra labai sunku, o žinant, kad su jais reikės praleisti didžiąją dienos dalį, rinktis reikėtų labai atidžiai. Neužtenka tik dailios išvaizdos ir aukšto kulniuko, jūs turite jaustis patogiai, o atrodyti stilingai. Pateikiame jums keletą patarimų, kurie padės išsirinkti tobulus vestuvinius batelius!

Nepamirškite, jūs turėsite juos avėti!

Einant gatve jūsų akys užkliūva už tobulo grožio Jimmy Choo aukštakulnių ir jūs tiesiog strimgalviais lekiate į tą parduotuvę! Pasimatuojate nuostabiuosius batelius, o jie atrodo fantastiškai! Koja šiek tiek apspausta, kulniukas turėtų būti žemesnis, o priekinė platforma mažesnė, tačiau jie tokie gražūs! Stop! Kad ir kokie be proto gražūs būtų bateliai, nepirkite jų, jeigu nejaučiate, jog su jais negalėsite kopti į kalną. Vestuvių dieną bateliams ir jūsų kojoms teks daugybė darbo, tad nepersistenkite ir rinkitės patogią avalynę. Jūsų laukia vestuvių ceremonija, vestuvinė fotosesija, galybė sveikinimų, vestuvių šventė, šokiai visą naktį ir dar daug kitų dalykų, kuriuos turėsite išgyventi. Ar tikrai norite nusisukti sprandą, dėl per aukšto kulniuko, tačiau nuostabiai spindinčių batelių?

Rinkitės ypatingus batelius

Kadangi primygtinai jūsų prašėme nesirinkti išvaizdžių, tačiau nepatogių batelių, tai dabar prašysime ieškoti aukso viduriuko. Bateliai turi būti gražūs, jie turi būti ypatingi, tačiau taip pat ir patogūs. Ieškokite tokių batelių su kuriais jaučiatės ypatinga. Tarsi pakylėta. Bateliai turi jus užburti tiek savo išvaizda, dirželiais, papuošimais, bei kitomis savybėmis. Turite pasijusti tarsi princesė ir sklęsti oru. Jūs turite žinoti, jog tai būtent tie bateliai, kurie jus neš link altoriaus. O svarstant apie tai neturėtų būti jokių BET. Tai tarsi kaip vestuvinė suknelė. Kai ją randate žinote, jog tai ta suknelė, su kuria norite ištekėti už savo mylimo vyro!

Pranešiokite juos!

Suknelę turime, batelius taip pat. Suknelę pakabinkite ir saugokite kaip savo akies vyzdį, tačiau su bateliai turėtumėte susipažinti artimiau. Jokiu būdų nepasilikite batelių paskutinei dienai, jūs privalote juos pranešioti dar iki vestuvių! Mes tikrai nesakome jums tučtuojau bėgti į parduotuvę ar į miestą su jais, tačiau namuose pasivaikščioti reikėtų. Apsiaukite savo vestuvinius batelius ir vaikščiokite su jais namuose kuo dažniau. Taip jūsų koja pripras prie pačio batelio, jo medžiagos, aukščio, žinosite kaip jaučiatės, kuomet avite savo vestuvinius batelius. Tuo pačiu batelis prisitaikys prie jūsų kojos. Tai yra labai svarbu, kadangi tokių pasivaikščiojimų metu gali paaiškėti, jog tie bateliai jums visai netinka. Galbūt spaudžia, per daug aptempia ir apskritai su jais sunku vaikščioti. Tokiu atveju jūs dar turėsite laiko susirasti naujus išsvajotus batelius!

Išmatuokite!

Vestuvinių suknelių salonas, kuriame nuomojatės suknelę turi žinoti tikslų jūsų batelių kulniuko aukštį, todėl jeigu juos pirkdama tokios informacijos negavote, tiesiog išmatuokite juos. Suradus vestuvinę suknelę, tikriausiai jai dar reikės keleto pataisymų. Galbūt ji bus per ilga, per plati ar per siaura, tokiu atveju pataisymai bus tiesiog būtini. Kuomet surasite savo vestuvinius batelius ir išmatuosite jų kulniuko aukštį, šia informacija iš karto pasidalinkite su vestuvinių suknelių salonu ar su tuo žmogumi, kuris yra atsakingas už jūsų suknelę. Kodėl tai būtina? Kuomet vyksite į paskutinį primatavimą, viskas jau tada turi būti tobula, kadangi jūs matysite galutinį vaizdą. Iki galutinio primatavimo siuvėja privalo žinoti kiek centimetrų reikės suknelę trumpinti, kad ji tobulai atrodytų vestuvių dieną, o bateliai vienas iš veiksnių, kurie tuos centimetrus padiktuos.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader