Filtras
SP fotografija nuotrauka - Vestuviniai bateliai

~2016-03-14~

VESTUVINIAI BATELIAI: SPALVOS IR FORMOS

Išsirinkti tobulus vestuvinius batelius gali būti išties sudėtinga užduotis ir dažnai nuotakai tai tampa tikru galvos skausmu. Ar reikėtų vestuvinius batelius derinti prie suknelės? Kokios spalvos bateliai turėtų būti? Ar jie privalo būti balti? Kokius batelius rinktis – uždarus ar atvirus? Aukštakulnius ar žemakulnius? Ir apskritai ar renkantis vestuvinius batelius reikėtų apgalvoti spalvą ir formas? Visi šie klausimai kamuoja ne vieną nuotaką, todėl skubame jus nuraminti ir pateikti visus atsakymus apie vestuvinių batelių pasirinkimo variantus!

[SP] fotografija nuotrauka 

Vestuvinių batelių spalvos

Vestuvinių batelių spalva nėra esminis dalykas, tačiau yra nuotakų, kurios į tai susikoncentruoja labai rimtai. Norint atrodyti harmoningai vestuvinius batelius vis tik reikėtų derinti ir tai reikėtų daryti pagal tam tikras taisykles. Kalbant apie baltus ir baltų atspalvių batelius, reikėtų žinoti, jog dramblio kaulo (ivory) spalvos bateliai puikiai dera ir prie baltos, ir prie ivory spalvos suknelės. Tačiau balti bateliai prie baltos suknelės atrodo ne taip skoningai. Prie baltos suknelės praktiškai dera didžioji dauguma atspalvių, tačiau svarbiausia tai prie ko derinate vestuvinius batelius: prie suknelės ar prie šventės spalvos?

Fotogidas.lt nuotrauka

Prieš pasirinkdamos vestuvinius batelius, pirmiausia, turėtumėte nuspręsti ar bateliai turėtų  harmoningai derėti su vestuvine suknele, ar priešingai – būtų kontrastingi. Jeigu norite harmonijos ir lengvumo – rinkitės baltus ar pastelinių spalvų batelius, kurie per daug neišsiskirtų savo spalva. Jeigu norite, jog bateliai išsiskirtų ir pabrėžtų jūsų pašėlusį būdą – galite rinktis ryškius batelius. Laimei, prie baltos spalvos dera visos spalvos. Tačiau, jeigu nusprendėte rinktis ryškiaspalviu batelius, vis tik turėtumėte išlaikyti harmoniją. Tokiu atveju batelių spalvą derinkite su pasirinkta šventės spalva, arba rinkitės tokios spalvos puokštę, galbūt dirželį, plaukų papuošalą ar kitą derantį akcentą.

Vestuvinių batelių formos

[SP] fotografija nuotrauka 

Vestuvinių batelių spalvą – džiaugsmas akims, tačiau vestuvinių batelių forma didesnis  džiaugsmas jūsų pėdoms. Itin platus vestuvinių batelių pasirinkimas neretai sukelia sumaištį, kurį priverčia pasimesti gausybėje variantų, tačiau atsižvelgiant į tam tikrus dalykus, batelių pasirinkimas gali būti daug lengvesnė užduotis, nei jūs galvojate.

Pirmiausia pakalbėkime apie batelių aukštį. Jeigu aukštakulniai, kurių kulniukų aukštis yra 9 – 12 cm yra jūsų kasdienybė – drąsiai rinkitės tokius ir savo vestuvėms. Aukštakulniai suteikia ne paprasto grakštumo, o nuotaka su vestuvine suknele ir prabangiais aukštakulniai atrodo tiesiog dieviškai. Tačiau, jeigu nemėgstate tokių aukštų kulnų, o prioritetą teikiate vidutinio dydžio kulnams – 4 – 7 cm, tuomet pirmojo varianto turėtumėte atsisakyti. Aukšti kulnai atrodo gražiai, tačiau jie reikalauja įgūdžių ir praktikos, o be to,  pirmoje vietoje turėtų būti patogumas.Jeigu bet kokie aukštakulniai jums yra tabu, tuomet rinkitės ant visai mažo 1 – 3 cm kulno batelius.
Taip pat yra viena auksinė taisyklė: jeigu nenorite prie altoriaus būti panašūs į prancūzišką porą, kuomet moteris aukštesnė už vyrą, turite prisiderinti prie vyro ūgio. Tobuliausia būtų, jog prie jūsų ūgio pridėjus kulniuko aukštį, skirtumas būtų ne mažesnis nei 2 cm.

Batelių priekis

[SP] fotografija nuotrauka 

Kitas svarbus elementas renkantis vestuvinius batelius tai jų tipas: uždari ar atviri. Taigi, kokius geriausia rinktis? Pirmiausia, viskas priklauso nuo to, kokiu metų laiku vyks jūsų vestuvės. Jeigu vestuvės bus žiemą, tuomet turėtumėte rinktis tik uždarus batelius, nes kitu atveju rizikuosite sušalti kojas. Jeigu vestuvės vasarą – drąsiai rinkitės batelius atviru priekiu ir pademonstruokite savo tobulą pedikiūrą. Tačiau, jeigu ketinate mūvėti pėdkelnes – batelių atviru priekiu reikėtų vengti.  Batelių galas – tai dar vienas elementas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Žinokite, jog bateliai uždaru galu suteikia didesnį stabilumą, kadangi labiau apgaubia pėdą. Tačiau, jeigu nuolat susiduriate su problema, jog nauji bateliai jums nutrina kulną – nerizikuokite – rinkitės batelius su uždaru kulniuku.

Tiesa, kai kurios nuotakos tiki, kad per vestuves negalima avėti atvirų batelių. Primename, kad tai tik mitas ir svarbiausia patogumas bei dermė. 

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Vestuviniai bateliai

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS BATELIUS?

Daugiau
naujienų

ajax loader