Filtras
1527048924naujos_tendencijos_OpenFace_Photography.jpg

~2018-05-23~

10 NAUJŲ VESTUVIŲ TENDENCIJŲ 2018-tais

Jei planuojate vestuves 2018 metais, Jums pasisekė, nes naujos vestuvinės tendencijos tikrai įspūdingos. Nors klasika yra nesenstanti bei niekada neišeis iš mados, verta pasinaudoti ir šiuolaikinėmis detalėmis, prikaustančiomis dėmesį, suteikiančiomis originalumo. Kokiomis?

Open Face Photography" nuotrauka 

Štai kelios, kurios ant populiarumo bangos viršūnės šiais – 2018-ais – metais:

1. „Gyvas“ baras

Šiais metais „gyvas“ baras bus labai populiarus pasirinkimas. Koks tai baras? Paprasta pavyzdys – baro sienelė pagaminta iš nestoros įvairiais ornamentais išpjaustytos medienos, už kurios – žaliuojantis augalų pasaulis.

2. Augalai vazonuose

Paprastai takelis, kuriuo jaunavedžiai eina link ceremonijos vietos, būna dekoruotas gėlėmis, žvakėmis ar kitais įprastais atributais. Šiųmetinės mados diktuoja kiek kitokias galimybes – taką dekoruoti vazonuose augančiais augalais.

3. Nedidelė palyda

2018 metų tendencijos – kuo mažesnė jaunavedžių palyda, sudaryta iš vienos arba dviejų pamergių ir pabrolių porų.

4. Grįžimas į vidų

Jau kelerius metus populiaru buvo vestuves švęsti lauke. Ypač 2017 metais, kai vestuvių spalva buvo greenery, kuri tarsi diktavo, jog šventei reikia rinktis atitinkamą aplinką. Šįmet grįžta vestuvių šventimo viduje tendencija. Bet tai nebus banketinės įprastos salės, tai bus loftai, net pramoniniai pastatai, muziejai, tiktų vestuvės ant pastato stogo. Prioritetas teikiamas atviroms erdvėms, labai aukštoms luboms.

5. Niūrios, bet įvairiaspalvės gėlės

Nuotakos puokštei, dekoracijoms populiaru bus rinktis plačią spalvų paletę, bet joje turi vyrauti niūrokos spalvos, kurių deriniai tarytum sakytų „tamsu ir niūroka“.

6. Audiniai

Kalbant apie audinius: tiek drabužiams, tiek stalui ir kt., tai dominuos natūralumas – linas.

7. Permatomi paviršiai

Dominuos permatomumas, pavyzdžiui, palapinės, patalpos šventei stiklinėmis sienomis bei lubomis, stiklinės stalo kortelės ir kt.

8. Marmuro grindys

Šokių aikštelei populiaru bus rinktis patalpas, turinčias marmuro grindis, ir spinduliuojančias prabangą bei šaltumo įspūdį.

9. Sedulos puokštė

Jei nenorite tamsių spalvų, kurias jau minėjome, šių metų tendencijos į nuotakos puokštėms  naudojamų augalų sąrašą įlieja sedulą. Konkrečiai rekomenduojama rinktis kanadinę sedulą, žavinčią dailučiais baltais žiedeliais ir turtingą sodriai žalių lapų.

10. Spalvotos žvakės

Matyt nėra geresnio būdo įlieti senovės bei romantikos į šventę, nei pasirinkti senovines žvakides. Šįmet siūloma atsisakyti įprastų baltų ar dramblio kaulo spalvų žvakių ir į žvakides įtupdyti spalvotas žvakes.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader