Filtras
1552541699stalo_dekoras__Orange_studio.jpg

~2019-03-14~

10 VESTUVIŲ STALO TENDENCIJŲ 2019

Vestuvių puotos stalo dekoravimas darbų sąraše yra prie pagrindinių ir svarbiausių darbų. Ar žinote, kokios tendencijos vyrauja šiais metais? Pateikiame naujovių dešimtuką!

Orange Studio" nuotrauka

Duokite kelią aksomui!

Šiais metais aksomas tikrai valdo. Prabanga alsuojantis audinys, plati jo spalvų paletė leis interpretuoti, pasitelkti kūrybiškumą ir sukurti kokius tik norite sprendimus: nuo aristokratiškų iki žaismingų, bet su prabangos prieskoniu.

Žaluma

Nors greenery spalva savo pozicijas užleido jau pernai, bet šiemet tikroji žaluma grįžta į vestuvių dekoravimo tendencijų topus! Kabančios, masyvios, išraiškingos ar kuklios žalumynų dekoracijos idealiai tiks virš šventinio stalo ir ant jo. Labai stilingas sprendimas ir alternatyva įprastoms gėlių puokštėms – per stalą vingiuojanti žalumynų pynė.

Klasikinės žvakidės ir žvakės

Sugrįžta klasika – aukštos, plonos ir grakščios žvakės. Jei prieš kelerius metus siekiant originalumo tokios žvakės buvo statomos į butelius ar kitas įmantrias žvakides, tai šiemet tokioms žvakėms siūloma rinktis klasikines joms skirtas elegantiškas žvakides.

Linijų tikslumas

Mados žinovai sako, jog 2019 vestuviniam stalui reikėtų rinktis tikslias, taisyklingas linijas. Tai padaryti padės aukštos cilindro formos žvakidės, vazos, prisidės ir aukštos taurės, įvairūs tikslių linijų dekoro elementai.

Pastelinių spalvų paletė

Eva Grin Photography nuotrauka

Galbūt įtaką daro šiais metais karaliaujanti koralinė spalva, bet vestuvių stalui rekomenduojama pastelinių spalvų paletė. Neprašausite pro šalį pasirinkę mėtinę, žydrą, rožinę, kreminę, dramblio kaulo, gelsvą, levandų ir pan.

Juodos detalės

Sakysite, juoda spalva vestuvėms visai netinka? Prieš kelerius metus gal taip ir buvo, bet jau praėjusių metų mados rodo, jog elegantiškoji ir universalioji juoda pamažu įsitvirtina ir vestuvių šventės kontekste. 2018 metais dizaineriai siūlė nesibodėti juodų kaspinėlių, karoliukų ar kitų akcentų įpinti į nuotakos įvaizdį. O šiemet mados žinovai siūlo rinktis juodus akcentus šventiniam stalui.

Sidabro spalvos stalo įrankiai? Nebūtinai!

Įprasta šventiniam stalui rinktis sidabro spalvos stalo įrankius, bet šiemet spalvų paletė praplečiama – populiaru rinktis ir kitas ne mažiau prabangias spalvas, pavyzdžiui, daug dėmesio skiriama bordo, onikso spalvoms.

Veidrodžių kuriamas efektas

Veidrodinis stalas? Kodėl gi ne – atrodys tikrai efektingai! Jei stalas atrodo pernelyg drąsus sprendimas, tai veidrodinės žvakidės, stalo kortelės, spindinčio metalo spalvos dekoracijos bus pats tas.

Kuklumas

Jei vertinate paprastumą, estetiką ir subtilų skonį, tai ši tendencija Jums tikrai patiks. Stalo dekorui rinkitės neįmantrias, bet skoningas, kuklias ir dailias detales, pavyzdžiui, elegantiškas baltas servetėles, nedideles bijūnų, gvazdikų, rožių puokšteles, pastelinių spalvų žvakes ir pan.

Žvakių kuriamas kontrastas

Kalbant apie kontrastą turimas omenyje žvakių aukštis. Įprasta rinktis vienodo ar panašaus dydžio žvakes, bet šiais metais siūloma improvizuoti ir žaisti aukščiais bei rinktis kuo labiau aukščiu besiskiriančias.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader