Filtras
Nude Mood photography nuotrauka

~2016-05-19~

10 VESTUVIŲ STILIŲ IDĖJŲ

Vestuvių vizija yra viena pirmųjų užduočių, kurias reikėtų apgalvoti vestuvių planavimo pradžioje. Vieni nori išpildyti konkrečią temą, bet daug paprasčiau - pasirinkti šventės stilių.Tuomet bus lengviau rinktis dekoracijas, ieškoti atitinkamos šventės vietos, transporto bei kitų elementų, kurie padės atskleisti jūsų vestuvių temą. Vestuvių stilių yra įvairių, todėl apsispręsti gali būti išties nelengva. Norime jums pristatyti 10 populiariausių vestuvių stilių idėjų, kurios galbūt įkvėps ir jūsų vestuves.

Nude Mood Photography“ nuotrauka

1. Vintage vestuvės

Vintažinio stiliaus vestuvės yra vienas populiariausių pasirinkimų. Toks stilius neišeina iš mados ir jis nėra pavaldus jokioms tendencijoms. Vienas pagrindinių akcentų, kuris turėtų atspindėti vintažo stilių, tai spalvos. Vintažo stiliaus vestuvėse turėtų dominuoti rudi, gelsvi ar auksiniai atspalviai. Blizgučiai, nėriniai ir perlai taip pat puikiai sukurtų vintažo stiliaus įkvėptą atmosferą.

2. Romantiškos vestuvės

Dar vienas vestuvių stilius, kurį renkasi daugybė porų, tai romantiškos vestuvės. Tokiose vestuvėse meilė turėtų tiesiog tvyroti ore. Daugybė žvakių, jauki prietema, jūra gėlių ir kitos romantiškos detalės. Tam, kad sukurtumėte romantiškų vestuvių atmosferą galite naudoti lempučių girliandas, įvairius žibintus, žvakides, atitinkamą muziką ir pan.

3. Rustic vestuvės

2BeeStudio“ nuotrauka

Rustic, dar vadinamas kaimiškas, vestuvių stilius labiausiai išpopuliarėjo praėjusiais  metais ir šis vestuvių stilius tapo tendencija, kuria pasinaudojo daugybė porų. Tokioms vestuvėms įgyvendinti poros dažniausiai vestuvių šventę rengia kaimiško stiliaus klėtyje, avi kaubojiškus batus, o aplink matyti daugybė laukinių gėlių, šiaudų ir kitų gyvosios gamtos ir kaimo elementų.

4. Paplūdimio vestuvės

Kreta Kitaip“ nuotrauka

Paplūdimio vestuvės taip pat nėra pavaldžios jokioms tendencijos ar vestuvių madoms. Šis vestuvių stilius populiarus buvo visuomet. Galbūt todėl, jog daugybė porų nori susituokti ant jūros kranto, kur po kojomis girgžda auksinis smėlis. Tokiu atveju šventės vieta pati padiktuoja jūsų vestuvių stilių. Tam, kad jūsų vestuvės tikrai atspindėtų paplūdimio temą, naudokite melsvus atspalvius, įvairias paplūdimio dekoracijas, spalvingus kokteilius, akinius nuo saulės ir šlepetes šokiams.

5. Didysis Getsbis

Tai filmo įkvėptos vestuvės, kurios stipriai išpopuliarėjo tuomet, kai filmas buvo rodomas didžiuosiuose ekranuose. Nors šis vestuvių stilius gimė filmo dėka, tačiau idėja tikrai gera. Tokio stiliaus vestuvėse viskas turi blizgėti, būti efektinga, prabangu ir didinga. Atmosfera turi būti įkvėpta trečiojo dešimtmečio, o aplink vykti triukšmingas vakarėlis bei žibėti aukso spalvos.

6. Pusryčiai pas Tiffany

2BeeStudio“ nuotrauka

Šis vestuvių stilius taip pat yra įkvėptas filmo ir jį mėgsta daugybė merginų. Tokio stiliaus vestuvėse turėtų dominuoti žydra ir baltos spalvos su trupučiu juodos. Mėlyni ir balti kaspinėliai, perlai, daug mažų Tiffany dėžučių ir žinoma melsvos pamergių suknelės.

7. Žalios vestuvės

Saulės pieva“ nuotrauka

Žalių vestuvių idėja dar pakankamai šviežia, tačiau labai sparčiai populiarėja. Pasauliui pasinėrusiam į ekologiją ir gamtos saugojimą, tokios žalios vestuvės labai puiki, o kartu ir labai graži idėja. Tokiose vestuvėse turėtų dominuoti žalsvi ir rudi atspalviai, gyvoji gamta, mediena, sąmanos, gėlių vainikai ir kiti gamtos elementai. Svečiams pasiūlykite vegetariškų ar žaliavalgiškų patiekalų, sveikuoliškų kokteilių vietoj alkoholio.

8. Karališkos vestuvės

Karališkas vestuvių stilius tai dar viena idėja nepavaldi laikui. Toks stilius visuomet yra populiarus, o tokios vestuvės visuomet bus madingos. Karališko stiliaus vestuvėse viskas turi būti tiesiog karališka, elegantiška ir prabangu.

9. Bohemiškos vestuvės

FotoPlunksna“ nuotrauka

Bohemiško stiliaus vestuvės tai nepriklausomų ir laisvų žmonių šventė. Tokios vestuvės yra smagios, mažiau įpareigojančios, o laisvės troškimas tiesiog tvyro ore. Kuo daugiau palaidų garbanų, lengvai plazdančių suknelių, gėlių, žvakių, kutų ir spalvų.

10. Pasakiškos vestuvės

Tai ne šiaip pasaka, tai princesės vestuvės, kuriose kiekvienas turėtų pasijusti tarsi pasakoje. Tokio stiliaus vestuvėse viskas turėtų būti magiška, užburiančiai žavu ir romantiška. Apie tokias vestuves svajoja daugybė mažų mergaičių. Pūstas daugiasluoksnis tiulio sijonas, tiara plaukuose ir mylimasis šalia – štai tokia pasaka turėtų būti.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader