Filtras
1528697354naujos_tendencijos_foto_fotana.lt.jpg

~2018-06-11~

2018 VESTUVIŲ TENDENCIJOS IR NAUJOVĖS

Dar vienas vestuvių sezonas, dar vienas naujų tendencijų srautas. Nors dalis tradicinių dalykų išlieka, bet kažkuri dalis tendencijų vis kinta, įnešdamos į vestuvių šventę naujų spalvų, temų ir pan. Žiūrime, kas madinga šiais metais?

www.fotana.lt nuotrauka

2018-ųjų spalva – ultravioletinė

Kasmet Pantone paskelbia metų spalvą. Taip jau yra, kad ji tampa populiariausia ruošiantis vestuvėms ir diktuoja daugelį šventės idėjų. Ultravioletinė spalva ir jos atspalviai yra romantikos, aistros ir subtilumo derinys, puikiai tiksiantis elegantiškoms, prabangioms vestuvėms. Violetinės pamergių suknelės, tamsiai ir šviesiai violetinės gėlės nuotakų puokštėse, ant stalo, violetinės servetėlės, žvakės ir girliandos, violetinės gėlių sienos, kėdžių papuošimai, violetiniai paviljonai, akcentai jaunavedžių aprangoje ir daug kitų detalių... Švelnesniam įspūdžiui ryški violetinė puikiai derės su balta, melsva, rožine ar alyvine, ryškiam ir prabangiam įspūdžiui rinkitės violetinės ir aukso spalvos tandemą.

Desertų stalas

Mums įprasta ant desertų stalo matyti išrikiuotą tortą, keksiukus, sausainukus, dar šakotis nepamaišo... Naujausios tendencijos nesiūlo to atsisakyti, bet rekomenduojama bent jau pamažinti mums įprastų desertų padėkliukų skaičių ir įtraukti, pavyzdžiui, sūrių padėklą, morengus, prancūzų pasididžiavimą – macarons.

Kabančios gėlių dekoracijos

Tai – šių metų tendencija, nors jau buvo dažnas pasirinkimas ir praėjusiais metais. Pakabinta gėlių ir / ar žalumynų kompozicija virš vaišių stalo ar staliukų, virš desertų stalo suteikia erdvei dinamikos, puikiai užpildo ją visą. Pasirinkus pakabinamas dekoracijas galima gėlių nenaudoti ant stalo arba naudoti labai minimaliai ir palikti daugiau vietos žvakėms bei kitoms romantiškoms smulkmenėlėms.

Juodi akcentai

Atrodo, juoda spalva su vestuvėmis visai nesiderina? Nustebsite, koks tobulas įvaizdis gali būti, jei sukuriamas profesionalo! Juk baltos ir juodos spalvų tandemas labai išraiškingas ir elegantiškas. Toks ryškus kontrastas traukia žvilgsnius. Juodi akcentai net nuotakos suknelės dizaine bus itin modernu, dramatiška, netikėta!

Varis

Palikite auksinius akcentus kiek nuošaly ir atsigręžkite į varį, kuris 2018 metais yra „ant bangos“. Variniai akcentai atrodys itin efektingai, o jei dar leisime jam spindėti žvakių šviesoje... Vario spalvos servetėlės, kėdžių papuošimai, variniai stalo kortelių laikikliai, varinis torto pjaustymo peilis, variniai stalo įrankiai, varinis ar vario spalvos plaukų papuošalas ir daug kitų akcentų, kurie savo spalvų palete nepaprastai tiks vasaros pabaigai bei rudenį vyksiančioms vestuvėms.

3D gėlės

Šių metų vestuvinių suknelių sezone vyrauja 3D gėlių žiedai, sukuriantys itin romantišką, elegantišką, rafinuotą ir grakštų įvaizdį.

Skaidrūs elementai

Kuo daugiau stiklo ir skaidrių elementų šventės vietoje! Erdvi salė su milžiniškais langais, salė su stiklinėmis lubomis – puikios vietos šių metų vestuvėms. Stikliniai stalų stalviršiai, stiklinės vazos ir panašūs elementai irgi sveikintini.

Naujas maistas

Tradiciniai užkandžiai, karštas patiekalas arba pusryčiai, jei vestuvės vyksta ne vieną dieną, keičiami į jaunavedžių mėgiamą neįprastą vestuvėms maistą, pavyzdžiui, picas, kinų virtuvės maistą, suši, tacos ir kt.

Perlai

Aksesuarų pasaulyje šįmet valdo perlai. Siūloma ne tik puoštis auskarais, vėriniais su perlais, bet ir nevengti šių grožių suknelės dizaine.

Skraistės

Pačios įvairiausios: nuo klasikinių iki modernių. Rinkitės nėrinius, 3D gėlėmis dekoruotas, plunksnas ir pan.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader