Filtras
Vintažinis stalo dekoras DECOINDECO

~2016-04-29~

5 IDĖJOS 2016 METŲ VESTUVĖMS

Vestuvių idėja yra bene svarbiausias vestuvių planavimo elementas ir startas, kadangi tik turint idėją ir viziją galima pradėti planuoti vestuves. Taip bus ne tik paprasčiau pradėti, tačiau turint idėja jums bus lengviau tikslingai planuoti savo vestuves ir žengti žingsnis po žingsnio į savo idėjos išpildymą. Ateinantys, 2016 – ieji metai atneš nuostabias naujoves, kurios žada būti netikėtos, stulbinančios, o kartu ir labai malonios! Taigi, kokia jūsų vestuvių vizija?

Decoindeco dekoras ir nuotrauka

Žalios vestuvės

Ievos Markevičiūtės nuotrauka

Žalia spalva ateinančiais metais išties žada būti ant bangos, todėl ir žalios idėjos bus labai populiarios visose, o ypatingai vestuvių, šventėse. 2016 – aisiais metais mes pamatysime daugiau sodrių spalvų dekoracijų, daugiau žalios spalvos derinių ir daugiau natūralumo, ką būtent ši spalva ir simbolizuoja. Kadangi visas pasaulis vis labiau užsikrečia sveikos gyvensenos ir natūralumo idėja, vestuvės nėra išimtis. Žalia ir įvairūs jos atspalviai dominuos stalų puošyboje, kėdžių, arkų dekoravime ir visur kitur. O visas dekoras bus tiesiog iš gamtos. Šviežia, gaivu, natūralu ir žalia! Atneškite pavasarį į savo vestuves!

Vintažinės vestuvės

Vintažo stiliaus vestuvių idėja yra bene populiariausia idėja, kuri kiekvienais metais yra ant bangos. Tai lyg must have kiekvieną sezoną, kiekvienais metais. Ir nereikėtų bandyti to nusikratyti, kadangi ši vestuvių idėja yra tiesiog nesenstanti klasika! 2016 – aisiais metais įvairūs blizgučiai, perlai ir nėriniai tiesiog bus Olimpo kalno viršūnėje. Drąsiai rinkitės auksinius ar metalo spalvos blizgučius savo vestuvėms ir naudokite juos kaip dekoro elementus. Taip pat būsite itin moderni nuotaka, jeigu savo pamerges aprenkite tokiomis suknelėmis! Vintažas ateinančiais metais ir vėl drebins savo grožiu ir klasika!

Bohemiškos vestuvės

Saulės pieva“ nuotrauka

Vestuvinių suknelių tendencijos ateinančiais metais siūlo rinktis bohemišką nuotakos stilių. Plaukų stilistai rekomenduoja rinktis bohemiškas bangas ir laisvai besiplaikstančius plaukus. Todėl nenuostabu, jog ir mes jums siūlome rinktis bohemišką vestuvių idėją. Bohemiškos vestuvės jums leis būti savimi, jaustis nevaržomai ir laisvai. Ši idėja nereikalauja griežtų ribų, todėl jeigu norite nevaržomų vestuvių, jos turėtų būti įkvėptos bohemiškos nuotaikos.

Saulėlydis miške

Aušros Mockuvienės nuotrauka

Kadangi jau išsiaiškinome, jog natūralumas bus itin populiarus ateinančiais metais, mes negalime apsieiti ir be gamtos prieglobsčio. Šiuo atveju kalbame apie mišką ir ceremoniją jame. Tik įsivaizduokite, jog gražiausia diena jūsų gyvenime bus apgaubta miško kvapo, lengvo brizo ir šiek tiek pritemusių saulės spindulių, kurie šmėščioja pro linguojančias medžių šakas. Norintiems susirinkti visus romantikos likučius, siūlome ceremoniją rengti saulei besileidžiant. Tiesiog užgniaužia kvapą, tiesa? Ir kas gi gali būti tobuliau?

Vestuvių pasaka

Ievos Markevičiūtės nuotrauka

Vestuvės jau ir taip yra tarsi pasaka, o kodėl gi savo šventės nepavertus tikrų tikriausia pasaka? Pasakiškų vestuvių idėja ateinančiais metais taip pat bus viena populiariausių, todėl visos nuotakos turėtų suklusti, nes savo šventę galės paversti tiesiog magišku stebuklu! Daug šviesų, daug žvakių, daug romantikos ir kitų pasakiškų dalykėlių. Tai romantikos, prabangos ir elegancijos kupina idėja. Tiesiog negalime sulaukti ateinančių metų!

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader