Filtras
GEIDŽIAMIAUSIAS LAUKO DEKORO ELEMENTAS - LEMPUTĖS [SP] fotografija nuotrauka

~2016-05-11~

GEIDŽIAMIAUSIAS LAUKO DEKORO ELEMENTAS - LEMPUTĖS

Jeigu esate aktyvi vestuvinių tendencijų sekėja, tikriausiai pastebėjote, jog pastaruosius keletą metų, visus vestuvių dekoro laurus ir titulus susirenka lempučių girliandos. Tai viena karščiausių vestuvinio dekoro tendencijų, kuri neketina trauktis iš pirmųjų pozicijų ir šį sezoną. Ir tikrai nereikėtų tuo stebėtis, kadangi lempučių girliandų dėka galima susikurti romantišką, svajingą ir be protiškai jaukią vestuvių švente. Nekantraujame jus supažindinti su visomis lauko lempučių dekoros subtilybėmis.

[SP] fotografija nuotrauka

Kokių lempučių būna?

Lemputės tinkančios vestuvių dekorui gali būti dviejų rūšių: tai vadinamosios LED lemputės ir halogeninės lemputės. Naršant internete galime pastebėti, jog dauguma tiekėjų prekiauja LED lemputėmis, todėl pirmenybę teikite būtent tokiam apšvietimui. Tikriausiai pagalvosite kodėl? Vienas didžiausių privalumų yra tas, jog LED lemputės suvartoja daug mažiau elektros energijos, todėl papildomų išlaidų už suvartotą elektrą tikrai neturėsite. Jeigu turite bent menkiausią suvokimą apie elektros energiją tikrai nustebsite sužinoję, jog 10 metrų LED lempučių girlianda suvartoja tik 7 W el. energijos.

[SP] fotografija nuotrauka

Kalbant apie lempučių dydį - pasiūla yra vienoda. Tiekėjai siūlo dviejų dydžių lemputes – didesnes ir mažesnes. Didesnių lempučių skersmuo yra 5 cm, mažesnių 2,3 cm. Viskas priklauso nuo to, kokių lempučių jums reikia. Didesnio skersmens lempučių girliandą sudaro 30 lempučių, mažesnio – 100 lempučių. Tarpai tarp lempučių 30 – 40 cm. Dažniausiai LED lempučių girliandos yra nuomojamos po 10 metrų, tačiau jos jungiasi tarpusavyje, todėl esant reikalui galite pasidaryti tokio ilgio girliandą kokios norite.

Apšvietimas ir spalva

[SP] fotografija nuotrauka

Kitas svarbus niuansas – apšvietimas ir spalva. Tikriausiai vienas iš klausimų su kuriuo jūs susidūrėte svarstydamos apie lempučių girliandas ir jų nuomą yra: “Ar reikalingas papildomas apšvietimas”? Atsakymas yra paprastas. Jeigu norite nesirūpinti dėl papildomo apšvietimo - rinkitės didesnio diametro lemputes ir ilgesnes lempučių girliandas, tokiu atveju apšvietimas bus didesnis ir intensyvesnis. Jeigu lempučių girliandas norite naudoti tik kaip dekoro elementą, kurio pagalbą siekiate sukurti jaukią atmosferą, galite naudoti ir mažesnes lemputes. Pavyzdžiui: jeigu išsinuomosite 50 metrų didesnio skersmens lempučių girliandą, ji apšvies iki 35 kvadratinių metrų plotą, kuris nebereikalaus papildomo apšvietimo.

Spalva – tai dar vienas svarbus elementas. Tiekėjai dažniausiai siūlo dviejų spalvų lemputes: tai vadinamosios šiltos spalvos ir neutralios. Šilto atspalvio  lemputės užlies jūsų erdvę švelniai geltona spalva, kuri suteiks jaukumo, o neutrali balta spalva suteiks natūralią šviesą ir vestuves padarys prabangiai elegantiškas.

Kaina ir pakabinimas

[SP] fotografija nuotrauka

Tikriausiai vienas svarbiausių klausimų yra kaina. Lempučių nuomos kainos – praktiškai vienodos – 1 metras lempučių girliandos kainuoja nuo 0,6 euro iki 1 euro. Taigi, jeigu galvojate, jog jums užteks 10 metrų lempučių girliandos – jūsų išlaidos neviršys 10 eurų + suvartota elektros energija. Užsisakant didesnį kiekį lempučių girliandų, priklausomai nuo tiekėjo, galite gauti tam tikras nuolaidas. Pavyzdžiui: nuomojantis virš 300 metrų ilgio girliandą galite gauti 10%  nuolaidą. Jeigu nuomositės dar ilgesnę girliandą – nuolaida bus dar didesnė. Tačiau, kaip ir minėjome, šis sandėris priklauso nuo tiekėjo.

Lempučių girliandos yra lengvos ir patogios, todėl jas galite pasikabinti ir patys. Tačiau, jeigu norite, jog tai padarytų atsakingi žmonės, o laipioti po medžius ne jūsų sritis – pakabinimo paslaugą teikia kiekvienas lempučių girliandų nuomotojas. Dėl lempučių kabinimo lauke – galite nesijaudinti. Visas lempučių girliandas galima kabinti lauke, kadangi jos atsparios drėgmei.

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader