Filtras
sp-fotografija Lemputės vestuvėms

~2016-03-14~

ŠVIESOS VESTUVĖSE: LEMPUTĖS, GIRLIANDOS, ŽVAKĖS, RAIDĖS...

Šių metų vestuvių dekoro tendencijų viršūnėje, neabejotinai, pirmąją vietą užima šviesos. Daug, daug šviesų! Tačiau, tai ne šiaip paprastas apšvietimas. Mes kalbame apie įvairias lemputes, žvakes, šviestuvus, žibintus ir kitus išradingus šviesų panaudojimo būdus. Naudoti įvairias, tiek dirbtines, tiek natūralias, šviesas savo vestuvėse yra ne tik patogu, tačiau ir super romantiška, na o išradingai panaudotos šviesos, atstos visus dekoro elementus. Siekiantiems originalumo, norime papasakoti, kaip išradingai galite panaudoti šviesas savo vestuvių šventėje

[SP] fotografija nuotrauka

Viena karščiausių šių metų dekoro tendencijų tai didelės šviečiančios raidės.

Lilo renginiai raidės

Super originali idėja apšviesti vestuvių šventės vietą, kartu suteikiant romantikos ir originalumo. Didžiulėse raidėse yra įmontuotos lemputės, kurios skleidžia jaukią ir romantišką šviesą, taip pat tai puiki dekoro detalė, bei nuostabi idėja vestuvinei fotosesijai.

Tęsiant lempučių temą, kitas super išradingas jų panaudojimo būdas yra stiklainiai. Galime užtikrinti – vaizdas nerealus! Tiesiog smulkių lempučių girliandas patalpinkite į stiklainius. Galite naudoti įvairių dydžių ir formų stiklainius, taip pat įvairių, šaltų ir šiltų atspalvių lempučių girliandas. Jums tik reikės užtikrinti elektros tiekimą, tačiau jūsų vestuvių planuotoja tuo tikrai pasirūpins. Vaizdas tiesiog pribloškiantis!

Dar viena tendencija, kuri jau ne pirmus metus karaliauja ant Olimpo kalno – lempučių girliandos.

Šokoladinės lemputės nuotrauka

Lempučių girliandos, tai dažniausiai matomas dekoro elementas vestuvėse pastaruoju metu. Vasaros sezonu tai must have dekoracija bet kokioms vestuvėms. Naudojant lempučių girliandas jums nebereikės rūpintis kitu apšvietimu, kadangi šios girliandos apšviečia labai daug. Jas galite naudoti ir vestuvėms lauke, ir patalpoje. Apšvietimą turime, dekoracijas turime, romantiką bei jaukumą taip pat!

Kitas išradingas būdas kaip galite originaliai apšviesti savo šventės vietą, tai žvakių panaudojimas neįprastu būdų. Dėkite žvakes į įvairiausio dydžio ir formų taures ar stiklines. Vaizdas išties be proto romantiškas, o darbo labai ne daug. Tokioms dekoracijoms jums reikės taurių ir paprastų arbatinių žvakučių. Taip pat galite vietoj žvakidžių naudoti įvairiausius butelius. Puikiai tiks vyno ar viskio buteliai. Į butelius tiesiog įstatykite ilgas žvakes ir leiskite joms degti. Įspūdis nuostabus!

Ar jums teko girdėti apie šviečiantį stalą? Na, mums tikrai teko! Ši tendencija dar nėra populiari, tačiau tikime, kad jos šlovės dienos dar atkeliaus, kadangi šviečiantys stalai atrodo išties įspūdingai. Jums tiesiog reikės pasirūpinti, jog lemputės būtų tvirtinamos po staliukais, o ant jų būtų tiesiamos lengvai peršviečiamo audinio staltiesės. Garantuojame, jog jūsų svečiai liks sužavėti!

Pakankamai naujas atradimas, kuris ateityje, tikime, skins laurus, tai LED balionai.

Balionų centras nuotrauka

Šis šviesos panaudojimo būdas yra išties nuostabus. Balionai, savaime, yra neatsiejama vestuvių detalė, todėl, kodėl gi jų nepakėlus į aukštesnį lygį? Helio balionai su led lemputėmis atrodo nuostabiai paleisti palei lubas, o tuo pačiu tai fantastiškas vakaro akcentas, kuomet visi svečiai balionus tiesiog paleidžia į orą su tam tikra idėja. Efektas garantuotas, o kartu tai ir nuostabi vidurnakčio pramoga.

Tikriausiai apie gėlių sieną vestuvėse jau girdėjote, tačiau ar girdėjote apie lempučių sieną?

Šokoladinės lemputės nuotrauka

Tai daugybė lempučių girliandų, kurios yra paleistos nuo lubų žemyn ir taip sudaro fantastiško grožio lempučių sieną. Tokia lempučių siena puikiai apšvies, bus nuostabiausia vestuvių dekoracija, o kartu ir pagrindinis vestuvių fotosesijos akcentas. Na, o ką jau kalbėti apie romantiką!

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader