Filtras
1588048664balionai_vestuvems.jpg

~2020-04-28~

BALIONAI VESTUVĖSE: IDĖJOS, KAIP JUOS ĮDOMIAI PANAUDOTI

Sakysite, balionai jau atgyvena ir šiais laikais yra kur kas modernesnių, įmantresnių sprendimų? Neprieštaraujame, tačiau su nuomone, kad balionai jau atgyvenęs reikalas, taip pat nesutinkame, nes iš jų galima sukurti įdomių dekoracijų ir realizuoti net labai originalius puošybos ir ne tik sprendimus. Pateikiame 6 šaunias balionų panaudojimo vestuvėse idėjas.

Fotosesija

Jei norite žaismingos, linksmos fotosesijos dviese, su pamergėmis ir pabroliais ar visu gausiu svečių būriu, balionai tam puikiai tiks! Jų formos ir spalvos suteikia daug galimybių rinktis norimą fotosesijos tematiką bei sukurti įspūdingas nuotraukas.

Ceremonijos vieta

Jei ceremonijai pasirinksite ne Civilinės metrikacijos skyrių, o jaukų ir įstabų kampelį gamtoje, teks pasukti galvą, kaip jį dekoruoti. Balionai – viena šauniausių ir pigiausių idėjų.

Šokių aikštelė

Balionai šokių aikštelėje nepaprastai tinka! O jei norite modernumo ir šio to netradicinio, derinkite juos su šiais metais labai populiariais disco burbulais!
Tiesa, šokių aikštelei labai tinka LED balionai – tai populiarus variantas, suteikiantis spalvų, romantikos, unikalumo.

Šventės vieta

Jei vestuves švęsite gamtoje, sodyboje, tuomet aplinkai papuošti pasirinkite balionų arkas – jos gali skirtis formomis, spalvomis, balionų dydžiais. Tai palyginti nebrangus, bet labai įspūdingas šventės lauko aplinkos puošimas.

Kvietimai

Balionai kuo puikiausiai gali tapti Jūsų kvietimais į vestuves. Kaip? Tereikia ant baliono užrašyti kvietimo į šventę tekstą, kurį kvietimo gavėjai perskaityti galės tik tada, kai balioną pripūs. Sumanu ir originalu. Negana to, tai bus nebrangūs kvietimai. Balionams supakuoti rinkitės stilingas dėžutes.

Kulminacija

Šviečiančius, stilingus balionus panaudokite kaip fejerverkų alternatyvą šventės kulminacijai. Lai svečiai užrašo ant balionų palinkėjimus, o jaunavedžiai balionus paleidžia į orą. Pasiruoškite – reginys bus ne tik įspūdingas, bet ir labai romantiškas!
Praktiškas variantas – tuos balionus prieš tai galite naudoti fotosesijai ar šventės vietos dekorui.

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

1582984025tortu_tendencijos_foto_is_vogue.co.uk.jpg

KOKIE VĖJAI VYRAUJA VESTUVINIŲ TORTŲ PUOŠYBOJE ?

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Nuotraukų siena

ALTERNATYVOS GĖLIŲ SIENAI

Fotografė Edita Grėbliūnaitė www.orangestudio.lt.jpg

VESTUVIŲ SPALVA: 10 MADINGŲ RUDENS ATSPALVIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader