Filtras
Mini pom pom

~2013-06-08~

ŽIEDLAPIAI AR RYŽIAI? 10 VESTUVIŲ KONFETI IDĖJŲ

Pastarąjį dešimtmetį išpopuliarėjo tradicija jaunavedžiams išeinant iš bažnyčios ar civilinės metrikacijos berti ant galvų ar po kojomis įvairius konfeti. Taip svečiai linki sėkmės, laimės ir net vaisingumo! O mes šįkart kalbame kokių būna konfeti ir kokie jų privalumai.

1. Natūralūs žiedlapiai

Populiariausi, lengvai gaunami ir nebrangūs. Nemenką maišelį rožių žiedlapių, jei iš anksto turguje paprašėte jų parinkti, galite gauti ir už 10-20 Lt. Rekomenduotume svečiams juos išdalinti į ką nors įbertus ar supakuotus, nes kitu atveju nuo prakaito sulipę rankose jie gali virsti pažliugusiais kamuoliukais. Galite pagalvoti ir apie kitų gėlių žiedlapius, galbūt, kurie derėtų prie jūsų puokštės ar spalvinės vestuvių gamos.

2. Dirbtinės gėlės

Praktiškiau, nereikės iš anksto užsisakinėti, paskui lėkti pasiimti. Dirbtinės gėlytės ar žiedlapiai nesumuks ir atrodys puikiai. Tiesa, jie bus brangesni, o po ceremonijos - reikės sušluoti.

3. Džiovinti

Galite svečiams išdalinti džiovintų kvapiųjų gėlių maišelius ir ant jūsų galvų pabirs levandos ar kiti lapeliai. Galite vasarą prisirinkti ramunėlių ir prisidžiovinti - taip neišleisitė nė lito.

4. Ryžiai

Ryžiai simbolizuoja sėkmę ir vaisingumą, bet juos rekomenduojame berti ne ant galvų, bet po kojomis. Patikėkite, ryžio grūdelis pataikęs į akį, sukels tikrai ne pačias maloniausias emocijas.

5. Sėklų rinkiniai

Mylite gamtą? Tuomet savo svečiams pasiūlykite pabarstyti paukščiams skirtų sėklų mišinius. Nespėsite apsidairyti ir jau jūsų vestuvines nuotraukas papuoš pulkas balandžių.

6. Popieriaus skiautelės

Dabar galite rasti puikių ornamentinių skylamušių, kurie “išspaudžia” dideles popierines širdeles, žvaigždutes ar net vaikučių pėdutes. Galite pasidaryti popierinių konfeti iš spalvoto popieriaus ar net laikraščio!

7. Pom pom

Mėgstate užsiimti rankdarbiais? Belaukdami vestuvių pasigaminkite daug mažų spalvingų pom-pom rutuliukų. Juos galima sukti net ant šakutės, tuomet per vidurį surišti siūlu ir šonus prakirpti.

8. Rudeniniai lapai

Vestuves švenčiate spalį? Išdalinkite svečiams klevo lapų puokštes, kurias jie jums pažers iškart po tuoktuvių. Nesunku prisirinkti, išsidžiovinti, o vėliau grožėtis jais vestuvinėse nuotraukose.

9. Balionai

Jei norite ryškių ir nuotaikingų vestuvinių nuotraukų, vietoje konfeti rinkitės nedidelius spalvingus balionėlius. Kai kuriuos pripūskite patys, o kitus pripildykite helio, tuomet vieni balionėliai kris po kojomis, o kiti kils į dangų.

10. Dirbtinis sniegas

Iš pradžių ši idėja atrodo tinkamiausia vestuvėms žiemos metu, bet iš tiesų, jei dirbtiniu sniegu pasirūpinsite iš anksto (prekyboje jis dažiausiai būna prieš Kalėdas), jis puikiai atrodys ir vasarą. Saulė apšvies beveik permatomus sniego kąsnelius ir atrodys tikrai puikia. Taip pat galima pagalvoti apie galimybę jį nudažyti.
 

1588048968ceremonijos_vietos_puosimas_2.jpg

IŠVAŽIUOJAMOSIOS CEREMONIJOS DEKORAS: KLASIKINIAI IR ORIGINALŪS SPRENDIMAI

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ? Atsako: Janinos gėlės

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ

Vestuvių arkos puošimas

VESTUVIŲ CEREMONIJOS ARKA: KAIP JĄ PAPUOŠTI?

Idėja fotosesijai

VESTUVIŲ IDĖJOS: IKEA DAIKTAI

Daugiau
naujienų

ajax loader