Filtras
Juoda ir Auksinė dekoras

~2016-02-10~

JUODOS IR AUKSINĖS SPALVŲ VESTUVIŲ DEKORAS

Juoda tinka tik laidotuvėms, o auksinė - penkiasdešimtmečiui? Anaiptol! Tai ypatingos prabangos, išskirtinumo ir klasikos derinys, kuris puikiai dera vestuvėse!

Nuotraukos: Alina Paurazė photography ir išteku.lt

Vestuvių stiliumi ir maistu besirūpinantys „365 Eventus“ besiruošdami naujam sezonui pristatė savo viziją, kaip galėtų atrodyti šventė, dekoruota juodomis ir aukso spalvomis. Tai nieko bendro su niūrumu ar tamsa, o atvirkščiai - alsuoja prabanga, originalumu, o nuotaka apsupta tokio dekoro spindėtų lyg deimantas. 

Atkreipkime dėmesį į keletą „365 Eventus“ dekoratorių kurtų detalių iš „Diner En Noir“ vakaro:

Dermė - jeigu pasirinkote tokias „stiprias“ spalvas, kaip juoda ir auksinė, turi būti ne tik keli akcentai su jomis (pvz. gėlės perrištos juodu kaspinėliu ir auksinės lėkštės), bet VISUMA.

Vientisumas - kvietimuose ne tik parašyta, kokio stiliaus bus šventė, kokia apranga, bet ir patys spindėjo vakaro spalvomis

Apšvietimas - nepamirškite, kad ypatingai vakaro atmosferai ir spalvoms išryškinti neužteks tik paprasto apšvietimo. Derančios žvakės - taip pat būtina stiliaus dalis

Tendencijos - viena iš 2016 tendencijų yra dėmesys staltiesėms. Siūlome pagalvoti ne tik apie baltas vienspalves, bet ir raštuotas, ornamentais ar tiesiog kitaip išaustas staltieses, kurios gali būti bet kokios derančios spalvos, net ir juodos. O jeigu jau staltiesė tampa stalo akcentu - ją pabrėžti padės permatomos lėkštės!

Meniu - juoda ir auksas tai klasika ir prabanga, todėl būtinas vakaro meniu. Jį restorano „Portofino“ šefas priderino prie juodos temos ir patiekalai turėjo juodų akcentų:

Pavyzdžiui, sepijų rašale mirkyta jautiena

ar mėlynių putėsiai su auksu.

Dovanėlės svečiams - jos taip pat būtinai turi išlaikyti temą! „365 eventus“ svečiams įdėjo lauknešėlį rytui - gardžius desertus. Juk gera atsibudus mėgautis šokoladiniais putėsiais ir prisiminti nuostabų vakarą.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader