Filtras
Juoda ir Auksinė dekoras

~2016-02-10~

JUODOS IR AUKSINĖS SPALVŲ VESTUVIŲ DEKORAS

Juoda tinka tik laidotuvėms, o auksinė - penkiasdešimtmečiui? Anaiptol! Tai ypatingos prabangos, išskirtinumo ir klasikos derinys, kuris puikiai dera vestuvėse!

Nuotraukos: Alina Paurazė photography ir išteku.lt

Vestuvių stiliumi ir maistu besirūpinantys „365 Eventus“ besiruošdami naujam sezonui pristatė savo viziją, kaip galėtų atrodyti šventė, dekoruota juodomis ir aukso spalvomis. Tai nieko bendro su niūrumu ar tamsa, o atvirkščiai - alsuoja prabanga, originalumu, o nuotaka apsupta tokio dekoro spindėtų lyg deimantas. 

Atkreipkime dėmesį į keletą „365 Eventus“ dekoratorių kurtų detalių iš „Diner En Noir“ vakaro:

Dermė - jeigu pasirinkote tokias „stiprias“ spalvas, kaip juoda ir auksinė, turi būti ne tik keli akcentai su jomis (pvz. gėlės perrištos juodu kaspinėliu ir auksinės lėkštės), bet VISUMA.

Vientisumas - kvietimuose ne tik parašyta, kokio stiliaus bus šventė, kokia apranga, bet ir patys spindėjo vakaro spalvomis

Apšvietimas - nepamirškite, kad ypatingai vakaro atmosferai ir spalvoms išryškinti neužteks tik paprasto apšvietimo. Derančios žvakės - taip pat būtina stiliaus dalis

Tendencijos - viena iš 2016 tendencijų yra dėmesys staltiesėms. Siūlome pagalvoti ne tik apie baltas vienspalves, bet ir raštuotas, ornamentais ar tiesiog kitaip išaustas staltieses, kurios gali būti bet kokios derančios spalvos, net ir juodos. O jeigu jau staltiesė tampa stalo akcentu - ją pabrėžti padės permatomos lėkštės!

Meniu - juoda ir auksas tai klasika ir prabanga, todėl būtinas vakaro meniu. Jį restorano „Portofino“ šefas priderino prie juodos temos ir patiekalai turėjo juodų akcentų:

Pavyzdžiui, sepijų rašale mirkyta jautiena

ar mėlynių putėsiai su auksu.

Dovanėlės svečiams - jos taip pat būtinai turi išlaikyti temą! „365 eventus“ svečiams įdėjo lauknešėlį rytui - gardžius desertus. Juk gera atsibudus mėgautis šokoladiniais putėsiais ir prisiminti nuostabų vakarą.

1588049552kedziu_uzvalkalai_Nude_Mood_foto.jpg

KĖDŽIŲ UŽVALKALAI: TAIP AR NE?

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1552541699stalo_dekoras__Orange_studio.jpg

10 VESTUVIŲ STALO TENDENCIJŲ 2019

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Nuotrauka: Donna Newman2

PASIDARYK PATI: POPIERINIŲ GĖLIŲ SIENA

Gifoto.lt fotosienelė

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Nude Mood photography nuotrauka

10 VESTUVIŲ STILIŲ IDĖJŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader