Filtras
Ligita Vaitkute nuotrauka

~2016-10-24~

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Pasirinkti pagrindines vestuvių spalvas nėra lengva užduotis. Netinkami sprendimai gali ne tik susigadinti vestuvių nuotraukas, bet ir sukelti skausmą jūsų svečių akims. Todėl norime ir bandome pagelbėti, štai keli patarimai, kurie tikimės palengvins atliekant šią sunkią užduotį.

Ligitos Vaitkutės nuotrauka

• Pasisemk įkvėpimo iš ceremonijos vietos 

Kaip pradėsite ieškoti vietos savo šventei, jau pradėkite galvoti ir apie spalvas. Pagalvokite apie tai, kokias spalvas norite naudoti ir kaip jos dera jūsų pasirinktoje salėje ar kitoje aplinkoje. Gali nutikti taip, kad norite vestuvių su jūros motyvais, kur figūruoja žydra spalva, bet visa tai visai nedera su klasikinėmis kolonomis esančiomis pokylių salėje. Arba gali būti atvirkščiai, galbūt idėjų pametės spalvingi turkiški kilimai patiesti ant žemės, prie kurių nuspręsite derinti visus šventės atspalvius. Jeigu tvirtai nusprendėte dėl spalvų, tačiau niekur nerandate tinkamos vietos, balta palapinė visada puiki išeitis, tokiu atveju galėsite naudoti kokius tik norite atspalvius.

•  Nors paprastai vietos pasirinkimas būna vienas svarbiausių sprendimų, kuriuos jūs turite padaryti planuodami vestuves ir derindami spalvas, yra keletas detalių kurias būtina apsvarstyti.  Nepamirškite savo norų! Galbūt jūs visada svajojote ištekėti salėje pilnoje violetinių orchidėjų, tokiu atveju nuo to ir reikėtų pradėti derinti vestuvių paletę. 

• Derink spalvas prie metų laiko

Tiesiog, kaip ir  garderobas, jūsų vestuvių spalvų schema gali būti įkvėpta metų laiko. Rožinė puikia tinka pavasariui, o vasarai šiek tiek ryškesni koralų atspalviai. Rudeniui paprastai renkamasi sodresnės spalvos kaip rubinų ar safyrų atspalviai. Žiema paprastai spindi sidabrine prabanga. Bet tikrai nebūtina atsisakyti savo mėgstamų spalvų vien dėl sezoninių spalvų „taisyklės“.

• Sukurk nuotaiką spalvomis

Jūsų vestuvių spalva taip pat gali padėti sukurti jūsų vestuvių dienos atmosferą. Jei norite rimtų klasikinių vestuvių reikia ir spalvas rinktis atitinkamai, tam puikia tiktų auksiniai ar rubinų atspalviai. Jei jūsų tikslas yra smagi ir žaisminga šventė rausvi bei švelnūs atspalviai kaip tik jums.

• Rinkis tai ką tikrai mėgsti

Spalvos kurios dominuoja tavo namų aplinkoje ir spintoje yra būtent tos su kuriomis tu puikiai „sutari“. Nuo to ir pradėk rinkdamasi atspalvius savo vestuvėms.

• Pasidomėk

Žurnalai, meno galerijos, internetiniai portalai ir draugų vestuvės yra puikios vietos ieškoti įkvėpimo. Žinoma, nebūtina rinktis tau nepatinkančios spalvų paletes vien todėl, kad šiuo metu ji pati madingiausia. Tačiau „atlikti tyrimą“ kas dabar populiaru visada pravartu.

• Išnagrinėk spalvų paletę

Aukštosios meno mokyklos diplomas tikrai nereikalingas renkantis vestuvių paletę, tačiau pagrindus vis dėl to žinoti reikia. Yra spalvos, kurios puikia dera tarpusavyje ir yra tos, kurios yra priešingos ir, paprastai tariant, “pjaunasi“ viena su kita. Tarpusavyje visada dera spalvos kaimynės, kurių pagrindinė spalva yra ta pati. Pvz.: geltona ir švelni meliono spalva.

• Nepersistenk

Nors vestuvių spalvų paletės pasirinkimas labai svarbus renkantis vietą, gėles pamergių suknelės ir daugybe kitų dalykų, nepersistenk. Ne kiekviena detalė privalo tarpusavyje derėti tobulai.  

Parengta pagal theknot.com

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader