Filtras
Dukeimages.com nuotrauka

~2016-02-22~

KAIP PAPUOŠTI KĖDES PER VESTUVES?

Vestuvių dekoracijos yra išties svarbus vestuvių šventės elementas. Net, jeigu jums taip ir neatrodo, pagalvokite apie tai, jog vestuvinės dekoracijos gali sukurti tokią atmosferą, kurios pageidaujate ir atitinkamai atskleisti jūsų idėją bei įgyvendinti šventės viziją. Neveltui šiam, kūrybinės gyslelės reikalaujančiam darbui yra samdomos dekoratorės, kurios gali skoningai papuošti jūsų šventės vietą. Puošti galima viską: bažnyčią, aplinką, stalus ir žinoma kėdes. Todėl norime jus supažindinti būtent su kėdžių papuošimų idėjomis.

Dukeimages.com nuotrauka

Kaspinai

Bockus.lt nuotrauka

Kaspinai yra viena populiariausių idėjų puošiant kėdes vestuvėse. Ir nenuostabu, kadangi jie atrodo labai puošniai, o ir kaspinų panaudojimo būdai gali būti labai įvairūs. Galite tiesiog įsigyti minkšto spalvoto arba balto tiulio ir iš jo surišti paprastą kaspiną. Skamba labai paprastai, tačiau atrodo skoningai. Galite kaspinus rišti horizontaliai, vertikaliai ar įstrižai, bet kokiu atveju jie atrodys puikiai. Prie kaspinų galite tvirtinti gėlių žiedus ar įvairius papuošimus.

Medžiaginiai papuošimai

deeppearlflower.com nuotrauka

Medžiaginiai kėdžių papuošimai taip pat yra populiari idėja, kuri nenusileidžia kaspinams. Vienas populiariausių kėdžių papuošimų tai kėdžių užvalkalai, kuriuos galite tiesiog išsinuomoti ar įsigyti specialiose parduotuvėse. Balti ar kitokios spalvos užvalkalai gali būti tiesiog perrišti kaspinu, tačiau atrodys ypač skoningai ir elegantiškai. Kalbant apie medžiaginius papuošimus, labai madinga kėdes puošti lino audiniu, ypatingai, jeigu ši medžiaga dominuoja ir kituose dekoracijose. Linas suteikia skoningo lengvumo ir laisvumo prieskonį šventei.

Gėlės

elegantweddinginvites.com nuotrauka

Gėlės patinka visiems, o ir dera jos su įvairiausiomis dekoracijomis. Kėdes galima puošti tiek gyvomis, tiek dirbtinėmis gėlėmis. Jeigu jūsų vestuvės šiltesniu metų laiku - rinkitės sezonines gėles, taip ir sutaupysite, ir turėsite sezoninių ir šviežių gėlių kompozicijas. Gėles galite kabinti ant kėdžių atlošų šonuose, kartu su mažomis vazelėmis arba surištas į nedideles puokšteles. Taip pat gėles galite komponuoti su kaspinais ir įvairaus audinio medžiagomis. Pavyzdžiui: kėdės nuostabiai atrodys perrištos natūralios spalvos lininėmis storomis juostomis ir pritvirtintais saulėgrąžų žiedais.

Prabangūs papuošimai

Prabangūs papuošimai tai tokios kėdžių dekoracijos, kurios suteikia prabangos įspūdį, bet tikrai nėra brangūs. Rečiau matomi, tačiau itin elegantiški papuošimai iš netikrų perlų, įvairių karolių, plunksnų ar blizgių segių atrodo skoningai ir prabangiai. Šie papuošimai taip pat gali būti derinami su kaspinais arba tiesiog kabinami ant kėdžių atlošų. Tokius kėdžių papuošimus reikėtų rinktis, jeigu stengiatės sukurti prabangią ir elegantišką atmosferą arba jūsų šventė turi atitikti tam tikrą temą.

Teminiai papuošimai

elegantweddinginvites.com nuotrauka

Kadangi jau užsiminėme apie temines vestuves, tai ir kėdžių papuošimai gali būti teminiai. Jau minėti perlai ar blizgios segės puikiai tiks vintažo ar retro stiliaus vestuvėms. Jeigu jūsų vestuvės vyks paplūdimyje, galite kėdes puošti paplūdimio akcentais – kriauklėmis ar jūros žvaigždėmis. Jeigu jūsų vestuvės kaimo stiliaus – puoškite kėdes rugių, smilgų ar levandų ryšeliais. Taip pat kėdžių papuošimus reikėtų derinti su stalo papuošimais ar kitomis šventės dekoracijomis. Taip jūsų šventės vieta atrodys skoningai, o papuošimai harmoningai derės tarpusavyje.

1588049552kedziu_uzvalkalai_Nude_Mood_foto.jpg

KĖDŽIŲ UŽVALKALAI: TAIP AR NE?

Daugiau
naujienų

ajax loader