Filtras
1588049552kedziu_uzvalkalai_Nude_Mood_foto.jpg

~2020-04-28~

KĖDŽIŲ UŽVALKALAI: TAIP AR NE?

Šventinio stalo tema gvildenama labai dažnai įvairiais rakursais, tačiau kėdėms tenka kur kas mažiau dėmesio. Esminis klausimas kalbant apie jas yra – ar reikia kėdžių užvalkalų. Taisyklės, kuri diktuotų atsakymą, nėra. Tad apsisprendimas daugiausia priklauso nuo šventės stiliaus ir biudžeto (ne paslaptis, tai dažniausiai kainuoja papildomai, nors ir nedaug).

Nude Mood“ nuotrauka

Šventės stilius

Elegantiški kėdžių užvalkalai, neretai perrišti masyviu, prabanga alsuojančiu kaspinu, suteikia solidumo, rafinuotumo. Toks sprendimas tobulai tinka šiuolaikiškoms, modernioms, elegantiškoms vestuvėms. Jie idealiai dera su didelėmis erdvėmis, spindesiu, puikiai atrodo vestuves švenčiant restorane, viešbutyje, dvare ir pan.
Visgi vestuvėms pasirinkus boho, rustic ar vintage stilistiką, kėdžių užvalkalai nebus geriausias sprendimas. Šiems stiliams būdingas natūralumas, minimalizmas, subtilus paprastumas, todėl dažniausiai pasirenkamos medinės ar pintos kėdės, kurių natūralumo nevalia uždengti užvalkalais.

Kėdžių užvalkalų privalumai ir trūkumai


Privalumai:

patogumas sėdint;
išskirtinė prabanga ir elegancija;
vientisumo, harmonijos akcentas visumoje;

Trūkumai:

papildomos išlaidos;
atsiradus dėmėms nuo maisto ar gėrimų gadina estetinį vaizdą;
netinka kai kuriems vestuvių stiliams.

Jei nuspręsite rinktis variantą su kėdžių užvalkalais, tai jų nuoma bus labai praktiškas sprendimas – gausite švarius, tvarkingus, išlygintus užvalkalus, kurių estetinis vaizdas bus nepriekaištingas. O po šventės, kai rūpesčių taip pat netrūksta, Jums nereikės rūpintis užvalkalų valymu ir reprezentatyvumu.

Daugiau
naujienų

ajax loader