Filtras
Gifoto.lt fotosienelė

~2017-03-06~

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Jaunųjų fotosesijos dažniausiai yra planuojamos iki smulkiausių detalių, bet sveikinimų vieta ir fotosesijos su svečiais neretai yra išvis pamirštamos. Vėliau atėjus sveikinimų metui ir neturint vestuvių planuotojo, kyla nemažai klausimų ir chaoso sprendžiant, kur priimti sveikinimus ir kur geriausiai fotografuotis su svečiais.

„Gifoto“ gifoto.lt nuotrauka, dekoro autorė Inga Klimienė www.vestuviusvente.lt

Akivaizdu, kad visi sveikintojai atsiminimui nori turėti bent po vieną nuotrauką su jaunaisiais, tačiau kai svečių skaičius itin didelis, pozavimo idėjų galite ir pritrūkti, todėl „Gifoto“ fotografė Giedrė (gifoto.ltpataria šią problemą spręsti tiesiog pastatant fotosienelę

Kodėl reikia fotosienelės?

Dažnai prieš kamerą svečiai jaučiasi ne itin patogiai, neretai jiems kyla klausimas „kur laikyti rankas“ „kaip stovėti“ir „ką apskritai daryti“? Tam labai puikiai pasitarnauja fotokampai su specialiomis fotosienelėmis, suoliukais ar kušetėmis. Toje vietoje įsitaisę svečiai jaučiasi laisviau, atsiranda idėjų, kaip įdomiau pozuoti, galima sustoti ar susėsti įvairiais rakursais. O ir fotoalbumą tokia nuotrauka puošia labiau, nei paprastas nusifotografavimas stovint prie bažnyčios kampo.

Kokią įrengti?

Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir vestuvių stiliaus. Fotosienelėms gali būti naudojamos įvairios popierinės detalės, audinių fonai, lempučių girliandos ar gyvos gėlės. Fantazijai ribų nėra.

„Gifoto“ gifoto.lt nuotrauka, dekoro autorė Inga Klimienė www.vestuviusvente.lt

Kas gali pagaminti?

Fotosieneles galima užsisakyti ir gamintis individualiai  pas vestuvių dekoratorius, išsinuomoti arba turint galimybių, tiesiog pasidaryti patiems. Fotosienelės gamyba gali būti smagus mergvakario užsiėmimas.

Kur statyti?

Jeigu šventė vyksta po atviru dangumi, fotosienelei reikėtų ieškoti pilno pavėsio. Geriausiai yra tiesiog nuvažiuotį į šventės vietą tokiu pat dienos metu, kokiu planuojami sveikinimai ir išsirinkti geriausiai tinkančią jai vietą.

Kas ten gali fotografuotis?

Fotosienelė puikiai tinka tiek sveikinimų ceremonijai, tiek jaunųjų fotosesijai ar fotosesijai su svečiais.  Tai puiki išeitis norintiems įdomaus, gražaus fono.

Pasitarkite su Giedre asmeniškai - www.gifoto.lt!

1562314417IMG_1453.jpg

„ŽIEDŲ BITĖS": ŠVENTINIS DEKORAS NESIVAIKANT MADŲ

15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

1528697354naujos_tendencijos_foto_fotana.lt.jpg

2018 VESTUVIŲ TENDENCIJOS IR NAUJOVĖS

MATUTINUS dekoras

10 ŽVAKIDŽIŲ DEKORAVIMO IDĖJŲ

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

Nude Mood photography nuotrauka

10 VESTUVIŲ STILIŲ IDĖJŲ

Geltoni vėdrynai

RYŠKIOMS VESTUVĖMS - GELTONI VĖDRYNAI

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader