Filtras
Gifoto.lt fotosienelė

~2017-03-06~

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Jaunųjų fotosesijos dažniausiai yra planuojamos iki smulkiausių detalių, bet sveikinimų vieta ir fotosesijos su svečiais neretai yra išvis pamirštamos. Vėliau atėjus sveikinimų metui ir neturint vestuvių planuotojo, kyla nemažai klausimų ir chaoso sprendžiant, kur priimti sveikinimus ir kur geriausiai fotografuotis su svečiais.

„Gifoto“ gifoto.lt nuotrauka, dekoro autorė Inga Klimienė www.vestuviusvente.lt

Akivaizdu, kad visi sveikintojai atsiminimui nori turėti bent po vieną nuotrauką su jaunaisiais, tačiau kai svečių skaičius itin didelis, pozavimo idėjų galite ir pritrūkti, todėl „Gifoto“ fotografė Giedrė (gifoto.ltpataria šią problemą spręsti tiesiog pastatant fotosienelę

Kodėl reikia fotosienelės?

Dažnai prieš kamerą svečiai jaučiasi ne itin patogiai, neretai jiems kyla klausimas „kur laikyti rankas“ „kaip stovėti“ir „ką apskritai daryti“? Tam labai puikiai pasitarnauja fotokampai su specialiomis fotosienelėmis, suoliukais ar kušetėmis. Toje vietoje įsitaisę svečiai jaučiasi laisviau, atsiranda idėjų, kaip įdomiau pozuoti, galima sustoti ar susėsti įvairiais rakursais. O ir fotoalbumą tokia nuotrauka puošia labiau, nei paprastas nusifotografavimas stovint prie bažnyčios kampo.

Kokią įrengti?

Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir vestuvių stiliaus. Fotosienelėms gali būti naudojamos įvairios popierinės detalės, audinių fonai, lempučių girliandos ar gyvos gėlės. Fantazijai ribų nėra.

„Gifoto“ gifoto.lt nuotrauka, dekoro autorė Inga Klimienė www.vestuviusvente.lt

Kas gali pagaminti?

Fotosieneles galima užsisakyti ir gamintis individualiai  pas vestuvių dekoratorius, išsinuomoti arba turint galimybių, tiesiog pasidaryti patiems. Fotosienelės gamyba gali būti smagus mergvakario užsiėmimas.

Kur statyti?

Jeigu šventė vyksta po atviru dangumi, fotosienelei reikėtų ieškoti pilno pavėsio. Geriausiai yra tiesiog nuvažiuotį į šventės vietą tokiu pat dienos metu, kokiu planuojami sveikinimai ir išsirinkti geriausiai tinkančią jai vietą.

Kas ten gali fotografuotis?

Fotosienelė puikiai tinka tiek sveikinimų ceremonijai, tiek jaunųjų fotosesijai ar fotosesijai su svečiais.  Tai puiki išeitis norintiems įdomaus, gražaus fono.

Pasitarkite su Giedre asmeniškai - www.gifoto.lt!

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

1582984025tortu_tendencijos_foto_is_vogue.co.uk.jpg

KOKIE VĖJAI VYRAUJA VESTUVINIŲ TORTŲ PUOŠYBOJE ?

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Nuotraukų siena

ALTERNATYVOS GĖLIŲ SIENAI

Fotografė Edita Grėbliūnaitė www.orangestudio.lt.jpg

VESTUVIŲ SPALVA: 10 MADINGŲ RUDENS ATSPALVIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader