Filtras
1531404101kuo_barstyti_prie_bzn_Nude_Mood_Photography.jpg

~2018-07-12~

KONFETI IDĖJOS, KĄ BARSTYTI PRIE BAŽNYČIOS

Rožių žiedlapiai ar ryžiai, ryžiai ar rožių žiedlapiai? Neretai svarstant, ką barstyti prie bažnyčios, atrodo, kad tik šie du pasirinkimai ir yra, mat jie neabejotinai populiariausi. Bet... Pasitelkime fantaziją ir tikrai atrasime, kad po ceremonijos taką nubarstyti ir jaunuosius apiberti galima kur kas originaliau. Pateikiame idėjų:

Nude Mood Photography“ nuotrauka

1. Ryžiai

Minėtieji ryžiai dažnai pasirenkami kaip vaisingumo simbolis, nors mūsų, lietuvių, kultūroje ryžiai su vaisingumu nelabai siejami. Tad pasirinkimas barstyti ryžius labiau tiks tiems, kurie žvalgosi į kitų šalių ypatumus, tradicijas ir nešvenčia tradicinių lietuviškų vestuvių.

2. Rožių žiedlapiai

Galima drąsiai sakyti, kad gana banalu, bet visgi jie neišstumiami iš populiariausiųjų pozicijos tikriausiai dėl romantikos efekto. Visgi jei pasirinksite rožių žiedlapius, prioritetą teikite ne dirbtiniams, o gyviems. Taip pat vietoj rožių žiedlapių galima pasirinkti erškėtrožių, skleisiančius ne tik grožį, bet ir neapsakomai svaigų, tobulą kvapą.

3. Gėlių žiedai

Barstyti galima ne tik žiedlapius, bet visus žiedus. Labai originaliai atrodys nedideliais žiedais žydinčių įvairiaspalvių gėlių miksas. Gal net surinktų pievose?

4. Džiovintos gėlės

Tai gali būti pigus ar išvis nieko nekainuojantis ir originalus pasirinkimas. Apsižvalgykite po Jus supančią aplinką, pabraidykite pievomis ir prisirinksite puikiausių gėlių, kurias sudžiovinę turėsite išskirtinius „pabarstukus“.

5. Popierinės skiautelės

Čia bus labai plačios formų ir spalvų pasirinkimo galimybės!

6. Mini pompomsai

Iš ko juos pagaminti? Jei nesibodite šiek tiek paplušėti, pasigaminkite daug mažyčių pom poms arba burbuliukų iš siūlų. Labai paprasta – suglauskite du pirštus, apvyniokite aplink juos daug sluoksnių norimos spalvos siūlo (geriau kuo storesnis), nuimkite nuo pirštų, per vidurį suriškite, o galus apkirpkite. Viskas!

7. Grūdai

Rugių, javų grūdai tiks tiems, kurie neabejingi tradicijoms. Bet jei šventėje daugiau dominuos modernūs, kitoms kultūroms būdingi elementai, tuomet mūsų laukuose augantys grūdai nebus tinkamiausias pasirinkimas, juk viskas turi būti harmoninga.

8. Lapai

Toks pasirinkimas bus tobulas rudens vestuvėms. Įsivaizduokite, kaip įspūdingai atrodys Jums po kojomis krintantys auksaspalviai, purpuriniai, žali, oranžiniai lapai...

9. Žolelės

Žali bazilikų, mėtų, rozmarinų ir kt. lapeliai paskleis ne tik žavingos žalumos, bet ir plačią aromatų paletę.

10. Pinigai

Jie barstomi kaip turto simbolis, linkint jaunavedžiams turtingo, sotaus gyvenimo. Nenorite išleisti milijonų? Galite išsikeisti smulkių monetų arba barstyti netikrais pinigais.

11. Blizgučių konfeti

Tiks, jei žiedlapių teikiamą romantiką norite iškeisti į žaismingumą ir išskirtinumą.

12. Patrankos

Jei labai norisi žiedlapių, bet drauge ir kažko originalaus, rinkitės žiedlapių patrankas – įspūdis išliks ilgam.

13. Muilo burbulai

Dar vienas variantas – pūsti muilo burbulus. Romantiškas, smagus sprendimas. Tam galima įdarbinti palydą, svečius arba išsinuomoti specialų „burbuliatorių“, kuris pasirūpins, kad burbulų nestigtų ir bendras vaizdas atrodytų labai gražiai.

Svarbu ir tai, kad apie savo pasirinkimą reikėtų pakalbėti su bažnyčios, kurioje bus tuokiamasi, kunigu. Nors paprastai apiberti jaunuosius, išėjusius po ceremonijos, kunigai nedraudžia, bet tam tiktų patarimų ir / ar prašymų pateikia. Vienas dažnesnių prašymų – nenaudoti dirbtinių ir natūraliai gamtoje nesuyrančių daiktų, pavyzdžiui, dirbtinių žiedlapių, blizgučių. Kitas aspektas – jei įmanoma, vengti smulkių dalykų, pavyzdžiui, ryžių, kuriuos sunkoka išvalyti iš tarpelių takelyje ar iš gėlynų. Tai nėra taisyklės, tiesiog verta paklausti bažnyčios kunigo, ar neprieštarauja Jūsų pasirinkimui.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader