Filtras
VESTUVĖS RUDENĮ - KUO BŪTINA PASIRŪPINTI?

~2015-09-18~

VESTUVĖS RUDENĮ - KUO BŪTINA PASIRŪPINTI?

Dauguma jaunavedžių, kurių vestuvės rudenį, tikriausiai nerimauja dėl daugelio dalykų. Ar mūsų šventės dieną nelis lietus? Ar nebus didelio vėjo? O jeigu bus labai šlapia ir žvarbu? Ir dar daug kitų nerimą keliančių dalykų, kurie šiuo atveju labiau priklauso ne nuo jūsų, o nuo pono Dievo. Patariame Jums nusiraminti ir atsikvėpti, nes nėra padėties be išeities! Norime jums pateikti paprastus sprendimo būdus iškilusioms problemoms sutvarkyti!

Artinasi lietus – pasirūpinkit lietsargiais!

“Atsarga gėdos nedaro” – labai teisingas ir išmintingas posakis, kuriuo šiuo metu turėtumėte vadovautis. Dėl šventos ramybės pasirūpinkite lietsargiais. Rudenį oras yra gan permainingas ir lietaus galime sulaukti net gi tuo atveju, jeigu jo neprognozuoja Naglis Šulija. Pasirūpinę reikiama amunicija jums nebereikės jaudinti dėl netikėto lietaus, o patys lietsargiai gali būti tiesiog vestuvių šventės dalis. Priderinkite skėčių spalvas prie vestuvėse dominuojančių spalvų, galite rinktis skirtingų spalvų, raštų ar dydžiu skėčius, kurie Jūsų šventei pridės šelmiškumo. O vėliau su įvairiaspalviais skėčiais galėsite surengti smagią fotosesiją!

Vestuvių šventė lauke – pasirūpinkite pavėsine!

"Vip Deluxe" paviljonas

Jeigu ruošiatės savo vestuvių šventę švęsti lauke pasirūpinkite paprasčiausia, lengvai pastatoma pavėsine, kuria pasirūpins šventės organizatoriai ar net gi jūs patys. Tokios pavėsinės yra gan kompaktiškos, lengvai pastatomos ir išardomas, o dydžių pasirinkimas taip pat platus. Pavėsinėje galite kabinti šviestuvus, lemputes ar žibintus, tiesti kilimus. Taip pat jums nereikės jaudintis jog sušlaps jūsų svečiai, sėdimos vietos ar maistas bei dekoracijos.

Vėsus vakaras – pasirūpinkite užklotais!

Ar pastebėjote, jog lauko kavinėse ant kėdžių atlošų galite rasti įvairiausių užklotų? Jie pakabinti ne šiaip sau! Vis labiau vėstant vakarams, taip ir norisi pečius apsisiausti minkštutėliu užklotu ir vakaro vėsoje gurkšnoti karštą aromatizuotą vyną. Šia idėja turėtumėte pasinaudoti ir jūs! Rudens vakarai išties gali būti vėsūs, todėl krepšys su įvairiaspalviais minkštais užklotais gali labai praversti. O tokį rūpestį įvertins ir jūsų svečiai! Jie bus dėkingi jog pasirūpinote net tik gera muzika, skaniu maistu bei dovanėlėmis, tačiau ir dėl to jog pagalvojote apie jų patogumą.

Lietaus tikimybė – pasirūpinkite atitinkama avalyne!

Jeigu jau sugalvojote savo vestuves atšokti rudenį, turėtumėte nepamiršti, jog aukštakulnių basučių gali reikėti ir atsisakyti. Tačiau nereikėtų panikuoti! Kadangi jūsų vestuvės rudenį, jūs turite teisę avėti ilgaaulius batus, kurie jūsų įvaizdį padarytų net gi labiau šelmišku. Galbūt nuskambės beprotiškai, tačiau jums  taip pat leistina avėti ir guminius batus! Tikrai taip! Tai yra daug geresnė idėja, nei šlapi bateliai ir sušalusios kojos.

Į meniu įtraukite šiltus gėrimus!

Šią idėja įvertins visi jūsų svečiai. Karšti gėrimai būtų neįprastas pasirinkimas vestuvėms vasarą, tačiau vestuvėms rudenį ir žiemą, tai itin apgalvotas sprendimas. Sušalę svečiai savo gomurius galės sušildyti karštu šokoladu ar karameline kapučino kava, o karštas vynas su cinamono lazdele bei karštas obuolių sidras maloniai svaigins ir šildys iš vidaus. Taip turėsite išskirtinį gėrimų meniu bei laimingus ir sušilusius šventės svečius.

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

Daugiau
naujienų

ajax loader