Filtras
Vestuvės gamtoje lauke

~2018-07-31~

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

Pastaraisiais metais išpopuliarėjo vestuvės gamtoje. Nesvarbu, ar tai tiesiog erdvė šalia nuomojamos sodybos, graži ir prieinama ežero pakrantė, o gal tėvų sodas šalia rymančių pušų. Švęsti gamtoje galima ne tik smagiai, bet ir stilingai, pasirenkant pikniko temą.

Ilja Sivakoff nuotraukos

Žinoma, tokioms vestuvėms reikia pasiruošti. O kurioms, sakykite, ne?

1. Išsirinkite vietą

Kaip minėjome, tinka viskas - gal senelių apleista sodyba, gal tėvų namų kiemas, piliakalnis ar tiesiog jums širdžiai artimas gamtos kampelis.

2. Stilius ir tema

Gamtoje galima labai daug. Jeigu sodybos ar restorano sienos jau „įpareigoja” rinktis vienokį ar kitokį vestuvių stilių, gamtoje susikurti galima bet kokią pasaką. Sparčiai populiarėja pikniko tema, kuomet svečiai pakviečiami tiesiog atsipalaiduoti gamtoje ant patiesalų, šieno „sėdmaišių“, apsigaubdami apklotais, o maistą valgo laikydami lėkštes rankose.

3. Maistas

Išnaudokite tai, kad esate gamtoje ir pasikvieskite grilio ekspertus - kepkite, troškinkite, bet svarbiausia, svečių nosis gundykite gardžiais dūmais.

4. Baldai

Tai, kad visa tai atrodytų stilingai, teks pasirūpinti baldais ir aksesuarais. Paprasta pieva taps pokylių vieta su stilingais „Rustic Wedding“ baldais ir dekoro elementais. Rodos, nedidelė pakabinta vaza, statinė vietoj baro stalo, bet nuotaika ir nuotraukos taps visai kiti.

5. Stogas

Eh, nereikia ir sakyti, bet stogu virš galvos pasirūpinti būtina. Ar kaitri saulė, ar vasarą dažnas lietus, bet reikia pasirūpinti palapine. Tiesa, tik nesugalvokite šventės rengti plastikinėse pavėsinėse - „Rustic Wedding“ siūlo stilingus paviljonus, kuriuos sujungus tilps ir šimtas svečių.
Norite vestuvių gamtoje, bet neturite laiko patys planuoti, dėlioti ir organizuoti? Siūlome paketą: „Rustic Wedding” baldus, pavėsines ir dekoro elementus, Ramunės švenčių planavimo paslaugas ir virtuvės šefo Ruslan Bolgov kulinarijos šedevrus. Jums teks tik džiaugtis švente ir laukti svečių pagyrų už idėją bei jos išpildymą!

https://www.facebook.com/rusticweddingLT/

http://rusticwedding.lt/

+370 620 30 055

info@rusticwedding.lt
 

Daugiau
naujienų

ajax loader