Filtras
Kabančios gėlės

~2015-09-18~

POPULIARIAUSIOS VESTUVIŲ DEKORO IDĖJOS!

Vestuvių dekoracijos yra ne mažiau svarbus elementas nei kiti vestuvių planavimo darbai. Tobulai papuošta vestuvių šventės vieta, ne tik išliks svečių atmintyje, tačiau ir jūs patys žinosite, jog turėjote pačias gražiausias vestuves kokias tik galėjote įsivaizduoti. Vestuvių vizijos išpildymas yra svarbus uždavinys tiek vestuvių planuotojams, tiek ir jauniesiems. Juk visa tai ir yra vestuvių esmė. Jaunieji negaili pinigų geriausioms šviesos instaliacijoms, kokybiškam maistui ar prabangiam transportui. Atsigręžkime atgal ir apžvelkime kokios populiariausios dekoro idėjos buvo šiais metais.

Kabančios gėlės

Viena ryškiausių šių metų dekoro tendencijų tai kabančios gėlės. Mums įprasta matyti gėles įvairiose vazose, krepšeliuose ar kibirėliuose, tačiau pakabintos gėlės ir kiti kabantys papuošimai atrodo itin moderniai bei šiuolaikiškai. Kabinti gėles galima ant šviestuvų, tiesiog tvirtinti prie lubų ar ant specialių gėlių laikiklių. Galima naudoti tiek vazonines gėles, tiek skintas. Norint paįvairinti šventės vietos dekorą kabinkite gėles neįprastai. Patalpinkite jas į stiklainiukus ar į vintažinius paukščių narvelius. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos!

Gėlių siena

Žymioji gėlių siena, kaip tendencija, atkeliavo iš Amerikos. Jeigu pamenate, tai buvo vienas pagrindinių dekoro akcentų garsios amerikiečių poros Kim Kardashian ir Kanye West vestuvėse. Prabangiai atrodanti gėlių sienos dekoracijos idėja žaibiškai aplėkė aplink pasaulį ir įsitvirtino tarp karščiausių dekoro tendencijų. Beje, tai ne šiaip gėlių siena. Ji pasižymi savo žiedų gausa ir įspūdingu vaizdu. Štai žymios poros vestuvėse gėlių siena buvo puošta tūkstančiais žiedų, o atrodė išties efektingai. Tokia gėlių siena ne tik fantastiškas dekoro elementas, tačiau tobulai tinka ir fotosesija.

Lemputės

"Lapės vestuvės" nuotrauka

Labai populiarus ir itin pamėgtas dekoro elementas šiais metas, tai šviečiančių lempučių girliandos. Tai nėra itin nauja tendencija, tačiau jos populiarumas auga tarsi ant mielių. Vis daugiau jaunųjų nori savo vestuves dekoruoti lempučių girliandomis, kurios suteikia fantastišką efektą, o vestuves paverčia romantiška ir jaukia pasaka. Nesvarbu ar vestuvės planuojamos švęsti lauke, ar uždaroje patalpoje, galbūt kluone ar paviljone, tačiau ši dekoracija yra numeris vienas šiais metais. Manoma, jog jų populiarumas neatslūgs dar kurį laiką.

Šviečiančios raidės

Charm&Spells nuotrauka

Dar viena visai šviežia tendencija, kuria susižavi vis daugiau jaunųjų, tai didelės šviečiančios raidės. Tokios šviečiančios raidės net gi tituluojamos vienu geidžiamiausių vestuvių elementu. Didelės, maždaug metro ilgio raidės, kurios yra apšviestos iš vidaus daugybe lempučių. Tai tiesiog tobula dekoracija romantikos mylėtojams. Šios fantastiškos raidės ne tik suteiks papildomo apšvietimo, tačiau tai ir nepakartojama idėja vestuvinei fotosesijai!

Prabangios vestuvės

Šie metai taip pat pasižymėjo prabangiomis, romantiškomis bei rafinuotomis vestuvėmis. Daug elegancijos, baltos bei kreminės spalvos, erdvūs bei prabangūs paviljonai ir  įspūdingos dekoracijos. Brangios ir kokybiškos gėlės, bei rafinuoti stalų ir kėdžių papuošimai. Tviskanti moderni prabanga atsispindėjo ir papuošimuose, ir stalo įrankiuose, ir jaunųjų aprangoje. Įspūdingos gėlių dekoracijos, masyvios žvakidės bei fantastiškos šviesos. Pastebima tendencija, jog jaunieji vis daugiau investuoja į tai kaip atrodys jų vestuvės ir siekia sukurti tiesiog nepamirštamą šventę sau ir savo svečiams.

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader