Filtras
Romantiskos vestuves

~2015-09-25~

ROMANTIŠKOS VESTUVĖS. KAIP TOKIAS SUSIKURTI?

Tikriausiai ne viena moteris svajoja apie romantikos kupinas vestuves, kuomet išteka už savo mylimo vyro. Tokia vestuvių idėja yra išties populiari ir tikrai nesunkiai įgyvendinama. Tačiau kaip neperžengti ribos tarp romantikos ir perdėto saldumo? Norint susikurti romantišką vestuvių šventę, nereikia visko aplipdyti širdelėmis, o dominuojančią spalvą rinktis tik rožinę ar raudoną. Nuo tokios perdėtai saldžios pasakos, bėkite kuo toliau! Juk norite skoningai romantiškų vestuvių, o ne tokių, kurios iliustruotų barbės ir keno gyvenimą, tiesa? Siūlome jums susikurti magišką, modernią ir be galo romantišką vestuvių pasaką!

Spalvos

Pirmiausia nereikėtų persistengti su spalvomis. Jeigu širdelės yra raudonos, o meilė tai pūkuotas ryškiai rožinis žaisliukas, tikrai negalvokite jog jūsų vestuvėse turėtų dominuoti šios spalvos. Ryškios ir iššaukiančios spalvos apskritai nebėra madingos. Siūlome jums rinktis tai kas skoninga, o kartu ir labai romantiška! Rinkitės pastelines spalvas, kurios lengvos, šviesios, o kartu ir spinduliuojančios prabanga. Balta, kreminė, pudrinė, kūno spalva. Visos šios spalvos ir jų deriniai nudažys jūsų vestuves pačiais romantiškiausiai atspalviais. Minėtos spalvos jūsų šventei suteiks ne tik romantikos, tačiau taip pat sukurs prabangią bei skoningą atmosferą.

Apšvietimas

Tikriausiai visi žinome, jog romantikos sinonimas, tai žvakės. Žvakės, kaip dekoro akcentas, visais laikais buvo madingas, o vestuvės be jų tiesiog neįsivaizduojamos! Žvakės, kaip dekoracijos, suteikia nepaprastą jaukumą, spinduliuoja šilumą, o to pasekoje sukuria ir nepakartojamą romantikos magiją.

Tačiau neapsiribokite vien žvakėmis. Naudokite ir kitus apšvietimo elementus, kurie tikrai nenusileidžia žvakėms. Puoškite savo šventės vietą įvairiomis lemputėmis, lempučių girliandomis, žvakidėmis, žibintais ir kitais natūralią šviesą skleidžiančiais elementais. Romantiška atmosfera bus  garantuota!

Gėlės

Gėlių dekoracijos, papuošimai ir kompozicijos, taip pat gali nuveikti didelį darbą. Rinkitės šviesių, pastelinių spalvų gėles. Puikiai tiks šviesios rožės, pavyzdžiui baltos, švelniai rožinės ar persiko spalvos. Taip pat romantikos suteiks bijūnai, vėdrynai, aguonos, andromedos, hortenzijos, levandos, gvazdikai, lelijos ar guboja. Romantika spinduliuoja ir laukinių gėlių kompozicijos.

Norint sukurti romantišką atmosferą, neužtenka tiesiog išsirinkti tam tikras gėles. Turite jas pateikti originaliai. Kabinkite gėles lubose, kurkite kabančias gėlių kompozicijas, patalpinkite jas į vintažinius narvelius ar komponuokite su žvakėmis. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos!

Dekoras 

Kalbant apie dekorą, į šį sąrašo punktą galime įtraukti ir anksčiau minėtus elementus. Tačiau, šiuo atveju norėtume išskirti konkrečius papuošimus, stilius, kurie suteikia romantikos. Norint jog vestuvės būtų romantiškos, žvelkite plačiau. Panaudokite vintažinio stiliaus detales, kurios tiesiog alsuoja nostalgija, romantika ir meile. Išsinuomokite vintažinio stiliaus automobilį, sukurkite vintažinių, senovinių knygų dekoracijas, paieškokite vintažinių papuošimų, drabužių ar staltiesių. Dekoruokite stalus vintažinėmis stalų kortelėmis. Tiesiog pasitelkite savo intuiciją!

Pirmasis šokis

Vestuvinis jaunavedžių šokis, tai yra bene jautriausia ir romantiškiausia akimirką vestuvių šventės metu. Tiesiog įsivaizduokite kiek daug romantikos telpa jaunųjų šokyje! Lėta muzika, prigesusios šviesos, degančios žvakės ir nepakartojamas įsimylėjėlių valsas ant parketo. O ką jau kalbėti apie ašarojančią mamą ir kvapą užgniaužusius svečius! Tokią akimirką meilė tiesiog tvyro ore, o šventės vietą apgaubia romantika. Nenumokite ranka į savo pirmąjį šokį, tai iš tiesų magiškas vestuvių simbolis. Pasirinkite lėtą, romantišką muziką, galbūt tokią, kuri jums daug ką reiškia. Suderinkite šviesų žaismą su apšvietėjais ir įžiebkite visas lemputes. Tegu jūsų vestuvės dega romantiką!

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

1582984025tortu_tendencijos_foto_is_vogue.co.uk.jpg

KOKIE VĖJAI VYRAUJA VESTUVINIŲ TORTŲ PUOŠYBOJE ?

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Nuotraukų siena

ALTERNATYVOS GĖLIŲ SIENAI

Fotografė Edita Grėbliūnaitė www.orangestudio.lt.jpg

VESTUVIŲ SPALVA: 10 MADINGŲ RUDENS ATSPALVIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader