Filtras
Diana Zak photography nuotrauka

~2015-11-12~

SMAGŪS REKVIZITAI VESTUVINIAI FOTOSESIJAI

Smagūs rekvizitai vestuvinei fotosesijai!
Vestuvinių nuotraukų albumas yra tas dalykas, kuris apie jūsų vestuves jums primins visą gyvenimą. Tai tarsi jūsų istorija perkelta į nuotraukas, tai tarsi įrėminti jausmai, užfiksuotos emocijos bei gražiausios akimirkos. Tačiau norint, kad tos nuotraukos būtų nepaprastos reikia įdėti šiek tiek pastagų. Kokioje vietoje fotografuositės, kokiu metu ir ar jums reikės rekvizitų? Rekvizitai fotosesijoje nėra būtini, tačiau norint geriau papasakoti savo meilės istoriją jie gali praversti. Rekvizitai nuotraukoms suteikia originalumo, kitoniškumo bei savitumo. Jie taip pat leidžia personalizuoti savo vestuvinę fotosesiją, o nuotraukose galite lengviau atskleisti savo asmenybes, vertybes ar tiesiog gyvenimo būdą! Pateikiame jums keletą smagių rekvizitų idėjų, puikiai tiksiančių vestuvinei fotosesijai!

Diana Zak Photography nuotrauka

Raidės/skaičiai/ženklai/žodžiai

Šiuo metu ant bangos esantys vestuvinių fotosesijų rekvizitai yra gan paprasti, tačiau labai mėgiami jaunavedžių. Ir tikrai ne veltui, kadangi efektas garantuotas! Galite fotosesijai naudoti dideles, mažas, medines, šviečiančias raides (pvz.: pirmosios vardų raidės R&J). Šviečiančios, didelės raidės šiais metais yra super populiarios, o fotosesijoms jos suteikia magiškos romantikos. Fotosesijai taip pat galite naudoti žodžius (Love, Meilė, Myliu, Jut Married, I do) arba skaičius, kurie nusakytų jūsų vestuvių datą. Galite naudoti ir ženklus ar simbolius. Šie rekvizitai puikiai personalizuoja vestuvinę fotosesiją, o nuotraukos atrodo stulbinančiai!

Balionai

Balionai taip pat yra itin mėgiamas vestuvinių fotosesijų rekvizitas, kadangi su balionais galima sugalvoti daugybę skirtingų idėjų vestuvinei fotosesijai. Savo vestuvinei fotosesijai galite rinktis įvairiausių dydžių, formų ir spalvų balionus. Jų pateikimas ir panaudojimas taip pat priklauso tik nuo jūsų. Galite rišti balionus ant ilgų kaspinų, naudoti po vieną ar tiesiog glėbiais. Jeigu nenorite standartinių formų balionų, rinkitės kitokias formas. Itin populiaru fotosesijoms naudoti itin didelius apvalius balionus, kurie atrodo įspūdingai. Spalvų pasirinkimas taip pat yra didžiulis. Norint elegantiškos fotosesijos rinkitės baltus, kreminius, auksinius ar juodus balionus. Norint romantiškos fotosesijos rinkitės įvairių atspalvių rožinius, raudonus ar violetinius balionus. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos!

Automobiliai/dviračiai/motoroleriai/motociklai

Dar viena itin populiari idėja vestuvinei fotosesijai tai įvairiausių transportų priemonių panaudojimas. Norint įspūdingos fotosesijos rinkitės senovinius automobilius, kurie suteikia autentikos. Ieškokite retro ar vintažo stiliaus transporto priemonių. Taip pat dažna transporto priemonė yra vespa motoroleriai, kurie fotosesijoms suteikia Italijos prieskonį. Dažnai naudojami ir senoviniai dviračiai, kurie būna įvairiausių spalvų bei modelių. Norint daugiau ektremalumo galima išsinuomoti ir motociklą. Šauniai atrodys ir nauji galingi motociklai, ir senoviniai, kurie turi nepaprasto autentiško žavesio!

Gėlės

Sunku galvojant apie vestuves negalvoti apie gėles! Tiesiog savaime šie du dalykai yra neatsiejami vienas nuo kito. Jeigu jums patinka gėlės, o jūsų vestuvės tiesiog skęstą jose, drąsiai galite naudoti gėles ir savo fotosesijai! Gėlės suteiks nepaprastos romantikos ir lengvumo. Nebūtina naudoti paprastų skintų gėlių ar gėlių puokščių. Galite naudoti dideles popierines gėles, kurios gali būti pagamintos pagal jūsų pageidavimus. Tiek dydį, spalvą ar formas galite pasirinkti patys. Taip pat galite naudoti įvairias gėlių kompozicijas. Laukinės gėlės, kabančios gėlės, gėlių sienos ir kitaip išradingai sukurtos gėlių kompozicijos gali būti puikūs rekvizitai jūsų fotosesijai!

Rėmai

Diana Zak Photography nuotrauka

Įvairiausi rėmai - tai dar vienas rekvizitas, kuris tiesiog tobulai tinka vestuvinei fotosesijai. Tikriausiai esate matę galybę vestuvinių nuotraukų, kuriuose dalyvautų rėmai ir rėmeliai. Šis rekvizitas išties puikus, kadangi su rėmais galima sugalvoti daugybę idėjų. Rėmų yra visokių. Nuo didelių iki mažų, nuo senovinių, medinių iki modernių, stilizuotų ir popierinių. Spalvų paletė taip pat yra itin plati. Galite rinktis auksinius rėmelius, su įvairiausiai raštais ir ornamentais. Taip pat puikiai atrodys ir paprasti, senoviniai, mediniai ar spalvoti. Kokius rėmus ar rėmelius pasirinksite ir kaip juos panaudosite priklauso tik nuo jūsų norų, na o vestuvių fotografas tikrai sugalvos kaip išradingai įrėminti jūsų emocijas!

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1529381879apsvietimas_girliandos_2BeeStudio.jpg

20 APŠVIETIMO IDĖJŲ VESTUVĖMS

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader