Filtras
stalo korteles

~2016-02-11~

20 ORIGINALIŲ STALO KORTELIŲ

Stalo kortelės yra tas vestuvių planavimo elementas, kuriame galite atskleisti visas savo kūrybines galias. Stalo korteles su vardais tikrai nėra sunku pasidaryti patiems, tačiau dėl laiko stokos, kūrybinės gyslelės ar įkvėpimo stygiaus šią užduoti perleidžiame profesionalams ir nuo to tiesiog atsiribojame. Jeigu vis tik laiko turite, kūrybinių minčių taip – siūlome susipažinti su 20 stalo kortelių idėjų, kurios padės nuspręsti, kokiu būdų norėtumėte savo svečią pakviesti prie stalo.

1. Keksiukai

Siūlome savo svečius prie stalo pakviesti pasinaudojant saldžia dovanėle. Šioms stalo kortelėms net nereikia daug kūrybos! Viskas ko jums reikės, tai portretinių svečių nuotraukų, pagaliukų, popieriaus ir, žinoma, keksiukų.

2. Polaroidinės-momentinės nuotraukos

Šioms stalo kortelėms didelės kūrybinės galios ir pastangų  taip pat neprireiks, tačiau užtikriname - efektas garantuotas. Viskas ko jums prireiks – tai polaroidinės jūsų svečių nuotraukos. Po nuotrauka ant polaroid kortelės užrašykite svečio vardą ir Vuolia.

3. Terariumas

Čia kalbame ne apie šiaip terariumą, o mažučius stiklinius buteliukus, kuriuose  sudėta dalelė gamtos. Tokių mini terariumų tikriausiai rasite ir suvenyrų parduotuvėje, tačiau juos nesunku pasidaryti ir patiems.  Tai nuostabiai pagyvins jūsų šventę ir į ją įneš natūralumo.

4. Vintažinės segės

Jeigu jūsų vestuvės bus su vintažo prieskoniu arba būtent vintažinio stiliaus – šios stalo kortelės jums tikrai patiks. Viskas ko jums prireiks yra įvairios, spalvotos vintažinės segės ir popierius. Tokią stalo kortelę padaryti labai paprasta, tačiau įspūdį ji tikrai paliks.

5. Auksinės plunksnos

Ši idėja tiesiog nuostabi! Tai paprastai pagaminamos, tačiau labai šventiškos stalo kortelės. Plunksnų galus padenkite arba apipurškite blizgučiais, o ant plunksnos kotelio pritvirtinkite popierėlį su svečio vardu ir vietos numeriu. Štai ir viskas.

6. Lūpos ir ūsai

Ši stalo kortelių idėja labai šmaikšti ir smagi, o taip pat ir paprastai pagaminama. Iš juodos ir raudonos spalvos popieriaus išsikarpykite daug juodų ūsų ir raudonų lūpų ir ant jų surašykite svečių vardus ir vietas. Ūsai padiktuos vietas vyrams, lūpos – viešnioms.

7. Krepšelis su uogomis

Ši stalo kortelių idėja tobulai tiks vestuvėms vasarą. Pasiruoškite daug mažų krepšelių ir juos pripildykite uogomis. Ant pagaliukų pritvirtinkite svečių vardus ir pagaliukus sudėkite į tuos pačius krepšelius. Štai ir viskas.

8. Svaigalų buteliukas

Viskas ko jums prireiks – tai maži svaigalų buteliukai, kurie dažniausiai būna suvenyrų skyriuose. Pritvirtinkite prie jų korteles su vardais ir viskas. Turite nuostabias stalo korteles.

9. Instagram nuotraukos

Tai dar viena originali stalo kortelės idėja. Susirinkite savo svečių nuotraukas iš instagram‘o ir panaudokite jas kaip stalo korteles. Tiesiog tokias nuotraukas sudėliokite į lėkštes ir taip svečiai matys, kuri vieta priklauso jam.

10. Laimėtojų kaspinai - rozetės

Ar žinote tuos mėlynus kaspinus, kurie yra įteikiami laimėtojams? Jie oficialiai vadinami - rozetės. Įteikite tokius ir savo svečiams. Kaspinus sužymėkite staliukų numeriais, o svečiui tai bus nuoroda prie kurio staliuko jis turėtų prisėsti.

11. Augalėlis

Tai dar viena žalia stalo kortelių idėja. Pasirūpinkite mažais žaliai augalėliais ir panaudokite juos kaip stalo korteles. Vėliau tai taip pat bus puikios dovanėlės svečiams.

12. Citrininis laivelis

Ši idėja tiesiog fantastiška!  Ji spalvinga, žaisminga ir šmaikšti. Perpjaukite citriną pusiau ir į ją įsmeikite laivelio burę su svečio vardu. Turėsite ryškią stalo kortelę, kuri neabejojame pagyvins jūsų šventės dekorą.

13. Terariumas vyno taurėje

Tai dar viena idėja su gyvais augalėliais. Pasirūpinkite labai mažais augalų vazonėliais ir įsmeikite į juos kortelę su svečio vardu. Tuomet savo augalėlį apgyvendinkite po taure. Štai jums ir terariumas. Atrodo išties elegantiškai ir prabangiai.

14. Popieriniai malūnėliai

Ar teko mokykloje lankstyti malūnėlius iš spalvoto popieriaus? Čia viskas labai panašu. Pasigaminkite spalvotų malūnėlių ir pritvirtinkite juos ant pagaliukų kartu su svečio vardu.

15. Kankorėžis

Ši stalo kortelė tiesiai iš gamtos. Prisirinkite daug kankorėžių, dalinai padenkite juos ryškiais, spalvotais dažais ir į kankorežio tarpelį įstatykite kortelę su svečio vardu. Paprasčiau nebūna!

16. Levandos

Tai dar viena idėja iš gamtos. Tiesiog turėtumėte įsigyti daugybę nedidelių levandų šakelių, jas perrišti kaspinėliu, o prie jo pritvirtinti popierėlius su vardais. Štai jums kvapni stalo kortelė.

17. Raktai

Tiesiog viskas ko jums reikia – tai daugybė senovinių raktų. Galbūt nebus labai paprasta jų gauti, tačiau sendaikčių turguje apsilankyti verta. Prie rakto pritvirtinkite kortelę su vardu, o raktus sukabinkite lentoje.

18. Desertas ant pagaliuko

Ar žinote kas yra Cake-Pops'as? Štai jums idėja! Apverskite cake popsą pagaliukų aukštyn ir įstatykite jį į keksiukams skirtą popierėlį. Ant pagaliuko pritvirtinkite kortelę su svečio vardu ir viskas. Vėliau jūsų svečiai savo stalo kortelę tiesiog galės suvalgyti.

19. Žvakės

Tai nuostabi idėja romantiškoms vestuvėms. Viskas ko jums reikės – tai nedidelės žvakės stikliniuose indeliuose ant kurių galėtumėte užristi kaspinėlį ir prie jo pritvirtinti kortelę su svečio vardu ir jo vieta.

20. Vyno kamščiai

Tai viena geriausiai žinomų ir paprasčiausiai įgyvendinamų stalo kortelių idėjų. Tiesiog turėsite taupyti visus vyno kamščius. Vėliau juos įpjaukite ir į įpjovą įstatykite stalo kortelę. Daug pastangų nereikėjo, tiesa?


Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader