Filtras
Svečių kortelės

~2015-07-28~

20 ORIGINALIŲ STALO KORTELIŲ SU SVEČIŲ VARDAIS

Jeigu turite vestuvių temą ar spalvą - stalo korteles su svečių vardais, nurodančios kur kiekvienam sėdėti, gali tapti puikiu stalo dekoro akcentu. Be to, jos gali būti ne tik gražios, bet ir funkcionalios. Jas, pavyzdžiui, galima suvalgyti :) Dalinamės šauniomis idėjomis, kur ir kaip užrašyti svečių vardus.

VAISIAI ir UOGOS

Vestuvių spalva geltona? O kodėl stalo kortelės negalėtų laikyti citrina? Obuoliai labai tinka rudeninėms vestuvėms, o braškės - saldžiai šventės pradžiai. Ieškantiems originalesnių sprendimų - vardai išdėlioti vaisių iešmeliuose. Žinoma, nemažai darbo jūsų tiekėjams, bet įspūdis tikrai nepakartojams. Ir, skanus. Pagalvokite, ne tik apie vaisius, bet ir apie daržoves...

Nuotraukos: Sean Walker Photography / Marie Claire / Sean Walker Photography / Paper and Stitch / Martha Stewart Weddings / Ruth Eileen Photography

GĖLĖS

Gėlės šakelė šalia kortelės, o gal net mažulytis vazonėlis - ir vardo kortelės laikiklis, ir tuo pačiu dovanėlė. Vardus galima užrašyti ant platesnių augalų lapų, įsmeigti į puokšteles arba vardų kortelėms panaudoti gėlėtą popierių. 

Nuotraukos: Michael Radford / Country Living / Whitney Neal / Rachel May / Sugar and Charm / Closer to Love Photography

SU SERVETĖLE

Klasikinis variantas, kuomet vardo kortelė pridėta prie servetėlės. Galite atspausdinti popierinius laikiklius su vardais ir jais apgaubti servetėlę, galite įkišti į sulankstytą servetėlę ar užrišti ant surauktos. 

Nuotraukos: Jose Villa / Onelove Photography / Rensche Mari / Angie Silvy

ORIGINALŪS

Vardo kortelės laikikliai gali būti labai labai įdomūs! Jais gali tapti įvairiausi dalykai: kavos filtrai (rinkitės baltus, ne rudus), popierinės servetėlės PO permatomomis lėkštėmis, popieriniai patiesaliukai, jeigu lėkštės nepadėtos, įvairūs origami lankstiniai ar kiti jūsų vestuvių temą atitinkantys daikčiukai.

Nuotraukos:  Paper Y and Cakery / Oh Happy Day / Alison Kuhn / Martha Stewart Weddings / Kristyn Hogan Photography

Parengta pagal praisewedding.com

stalo korteles

20 ORIGINALIŲ STALO KORTELIŲ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader