Filtras
1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

~2018-06-08~

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Vietos prie stalo apipavidalinimas, stalo kortelė su svečio vardu yra tai, už ko bene pirmiausia kliūva kiekvieno svečio žvilgsnis, neretai tai lemia net pirminį įspūdį apie būsimą šventę. Nesuklysime pasakę, kad visi jaunavedžiai nori, jog kiekviena smulkmena būtų ypatinga, todėl verta skirti dėmesio ir tokiam, regis, mažiau reikšmingam dalykui kaip servetėlės. Visgi jei palygintume du stalus, kur ant vieno sudėtos paprastai sulankstytos servetėlės, o ant kito puikuojasi įmantriai pateiktos, netruktumėte suprasti, kodėl net servetėlių pateikimas yra labai svarbus.

Nude Mood Photography“ nuotrauka

1. Klasiką papildykite spalvomis – servetėlė sulankstyta įprastai, padarant tokią tarsi kišenėlę. Į pastarąją įdėkite mažą gėlės žiedelį arba žaliuojančią šakelę, pavyzdžiui, mėtos, rozmarino ar kt. (pasirinkite pagal vestuvių šventėje dominuojančią spalvą).

2. Prabangioms vestuvėms rinkitės aukso spalvą – į sulankstytos servetėlės kišenėlę dėkite paauksuotą paparčio (ar kito augalo imitaciją) lapelį. Jei rinksitės šį variantą, svarbu, kad šventėje dominuotų auksinė spalva.

3. Jei vestuvėse vyrauja žalia, smaragdo spalva ar kiti panašūs atspalviai, į servetėlės kišenėlę dėkite, pavyzdžiui, šaltalankio šakelę, o servetėlę perjuoskite prabangia smaragdo ar kt. žalio atspalvio juostele. Jei norite daugiau spalvų ir vestuvės vyksta rudeniop, šaltalankio šakelės gali turėti po kelias uogas – spalvos įlies daugiau gyvybės.

4. Lai valdo natūralumas – naudokite lininę, drobės ar pastelinę medvilnės servetėlę. Vieną jos kampą lenkite žemyn, per vidurį visą servetėlę suimkite į saują ir perriškite odine arba drobine juostele. Pririškite ir kokių nors uogų (kietesnių, kad nesuteptų servetėlės) kekę.

5. Suimkite visus servetėlės kampus, dailiai juostele suriškite jos apačią (kad atrodytų, tarsi apačioje įpakuotas kažkoks mažas dalykėlis). Pridėkite ir kokio augalo (pagal šventėje dominuojančią spalvą ir metų laiką) šakelę, pavyzdžiui, mėtos, beržo, alyvos, kadagio, rozmarino, levandos ir t.t.

6. Jei svečiams dovanosite mažas dovanėles, įdėkite jas į servetėlių kišenėlę (jei dailiai telpa) ir perriškite organzos juostele.

7. Paprastai sulankstykite servetėlę, kad gautumėte keturkampį, ant jo dėkite baltą popieriaus lapą su tekstu (pavyzdžiui: mintys apie meilę, santuoką, jaunavedžių pažinties ar kokia linksma bendra istorija ir pan.), perjuoskite šilko ar organzos juostele, storu neutralios spalvos siūlu.

8. Jei naudosite dideles servetėles, padalykite (tik žvilgsniu) kiekvieną  į tris lygias dalis, vieną kraštinę lenkite į vidų, kita kraštinę – ant jos. Bus pailga forma. Viršų užlenkite į apačią ir taip dėkite ant stalo šalia lėkštės.

9. Suvyniokite servetėlę į ritinėlį, perjuoskite juostele ir įriškite cinamono lazdelę – tobulas sprendimas šaltojo sezono vestuvėms.

10. Padarykite natūralų servetėlės žiedą iš rozmarino šakelės.

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader