Filtras
MATUTINUS dekoras

~2017-04-25~

10 ŽVAKIDŽIŲ DEKORAVIMO IDĖJŲ

Retas vestuvių puotos stalas nepriglaudžia bent vienos žvakidės. Šis elementas suteikia jaukumo, romantikos, kuria šilumos įspūdį. Pateikiame kelis patarimus, kaip dekoruoti žvakidę, kad ji atliktų ne tik esminę savo funkciją, bet ir atrodytų išskirtinai.

MATUTINUS dekoras

1. Pasirinkę ilgas ir siauras žvakes vietoj įprastos žvakidės panaudokite butelius nuo vyno. Juos galite nudažyti, pavyzdžiui, sidabrine, balta spalva. Papuoškite taip pat kaspinu, tik platesniu.

2. Didesnio skersmens (5 cm ar daugiau) žvakę įstatykite į jos aukštį atitinkantį stiklinį indą, vazelę, kurio dugną nuklokite biriu dekoratyviniu smėliu (maždaug 1 cm sluoksniu). Tada pakaitomis pilkite tos pačios spalvos ar skirtingų spalvų smėlį, kol jis apsems žvakę (žvakė lieka maždaug 1 cm išsikišusi virš indo). Naudokite šviesias, pastelines spalvas, atitinkančias vestuvių tematiką.

3. Jei vestuves švenčiate kaimo turizmo sodyboje, jei Jūsų šventėje laikomasi lietuviškų tradicijų, dominuoja senuosius laikus menantys atributai ir pan., stiklinius žvakių indelius apjuoskite nedidele nerta balta servetėle arba nerta juostele ir suriškite lininiu siūlu.

4. Pagaminkite išskirtines žvakides, kurioms reikės: pagrindo (pagrindui tiks kompaktinė plokštelė ar metalinė plokštelė), karštų klijų ir stiklinių karoliukų (šiuos pasirinkite vienodo dydžio ir vienos ar kelių spalvų). Aplink pagrindą klijuokite karoliukus ratu, ant pirmojo sluoksnio antrą sluoksnį ir taip kilkite aukštyn, kol pasieksite tokį aukštį, kokio reikia. Žvakidė turi būti kiek aukštesnė nei žvakė, kuri bus viduje.

5. Jei vestuvės vasarą, žvakidžių dekoravimui panaudokite gyvas gėles. Idealu, jei jos derės prie nuotakos puokštės. Pridėkite kelis žiedus prie žvakidės ar jos stovo (jei naudojate elegantišką aukštą žvakidę) ir apjuoskite balta šilkine ar organzos juostele. Jei naudosite lauko gėles, galite apjuosti storu lininiu siūlu. Kitas sprendimas – gėlių vainikėlis, juosiantis žvakės apačią.

6. Žvakidės dekore gali atsispindėti ir šventės tematika. Pavyzdžiui, pajūryje dažnos vestuvės jūrine, kriauklių tema. Dekoruokite žvakidę kriauklytėmis, galite įkomponuoti ir mažų akmenukų iš pajūrio.

Goodlife photography nuotrauka

7. Jei stalą dekoruosite mažomis žvakutėmis, tai įstatykite jas į dailius stiklainukus arba nedidelius stiklinius ąsotėlius, kurių viršų perriškite kaspinėliu. Kaspinui naudokite siaurą medžiaginę (puikiai tiks šilkinė) juostelę, geriausia – baltą, pastelinių spalvų arba ryškesnę, jei vestuvių šventėje dominuoja tam tikra spalva. Tiks ir organzos audinys. Toks dekoravimas atrodys subtiliai ir jaukiai. Tiesa, nerekomenduojame dovanoms pakuoti skirtos blizgios juostelės.

8. Jei vestuves švenčiate šaltuoju metų laiku, žvakidėms dekoruoti puikiai tiks cinamono lazdelės ar sausos medžio šakelės. Ši idėja tiks žemoms žvakidėms. Žvakidę apgobkite statmenų cinamono lazdelių ar medžio šakelių eile ir sujuoskite organzos audiniu arba storu lininiu siūlu. Galite panaudoti karštus klijus kiekvienai lazdelei ir šakelei (po labai nedaug), kad laikytųsi tvirtai.

9. Kai naudojamos elegantiškos, aukštos žvakidės (vadinamieji kandeliabrai), dažnai kyla noras jas apvynioti dirbtinėmis gėlėmis. To nerekomenduojame, nes atrodys neoriginaliai. Maža to, didelė rizika „perspausti“, kuomet dekoracija atrodys neskoninga ir pigi. Jei norite panaudoti dirbtines gėles, rekomenduojame pasirinkti kelis baltų orchidėjų žiedus – žvakidė bus elegantiška, subtili. Jei nenaudojate kitų gėlių stalo puošybai, padėliokite ir ant stalo orchidėjų žiedų, kad būtų sukurta vientisa koncepcija.

10. Karoliukai! Nepriklausomai nuo to, ar naudosite klasikinę aukštą žvakidę, ar stiklinę, karoliukai visada tiks. Pasitelkite savo kūrybiškumą. Karoliukus klijuokite karštais klijais. Aukštai žvakidei galite klijuoti ant jos stovo ir šakų eilute, tarsi apvejančia žvakidę, t. y. klijuokite spiralės principu. Taip pat galite karoliukus klijuoti tik tose vietose, kur įstatoma žvakė – aplink ją. Ant žemos stiklinės žvakidės iš karoliukų galite sukurti ornamentus, išklijuoti jaunavedžių inicialus.

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader