Filtras
Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

~2016-03-24~

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Jeigu norite, jog jūsų vestuvių dekoras būtų nepriekaištingas, svarbu jas ne tik papuošti derančiomis gėlėmis, bet ir jas sumerkti taip, jog būtų skoninga.

Gėlių vestuvėms specialistai „Infantė“ pataria, kaip pasirinkti vazas, kuriose pamerktos gėlės ne tik išliks šviežios, bet ir atrodys gražiai:

DYDIS

Pagrindinė taisyklė, kaip parenkama vaza konkrečioms gėlėms - tai žiedų sunkumas ar lengvumas. Masyvi vaza tiks dideliems žiedams, stambiakotėms ir aukštaūgėms gėlėms. Mažesnės vazos papuoš smulkesnius augalėlius.

Nuotraukoje pavyzdys, kaip parinkta netinkamo dydžio vaza:

Ši vaza per didelė

STILIUS

Vazos spalva, forma ar skaidrumas priklauso nuo jūsų vestuvių dekoro. Būtina apgalvoti, kokios spalvos gėlės ir vazos - juk suprantama, kad raudonos gėlės nesižiūrės oranžinėje vazoje. Jeigu akcentas gėlės - pasistenkite, kad vazos spalvos liktų pastelinės ir jų neužgožtų. 

Šios stiklo vazos tinka brangioms, didžiažiedėms, ilgakotėms gėlėms.

Pati puokštės kompozicija dažnai „padiktuoja“ kokios formos - siauresnės, platesnės - reikėtų vazos. Juk jeigu norite gausių puokščių, joms reikės platesnių indų, o jeigu merksite po vieną žiedą - jis gražiau atsiskleis ne kibiro pločio vazoje.

ORIGINALUMAS

Dekoratoriai kartais norėdami pabrėžti vazos didybę, išskirtinumą, puošia, pavyzdžiui, gležnais anemonos žiedeliais. Iš tiesų reikia jausti, žinoti ir patiems geriau neeksperimentuoti. Palikite tai specialistui. 

Puikiai deranti puokštė ir vaza.

Auksinė taisyklė: nemerkite gėlių bet kokiuose induose, kuriuos turėjo sodyba ar restoranas. Žinoma, įsigyti dešimties vazų neapsimoka, todėl geriau vienai dienai išsinuomokite labiausiai jums derančias vazas. 

Visuomet pasiryžę padėti - „Infantė“ www.gelesvestuvems.com 

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader