Filtras
5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

~2015-03-01~

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Kiekvienais metais vestuvių planuotojai, stilistai ir dekoratoriai stengiasi pasiūlyti vis kažką naujo, prikelti senai užmirštas tradicijas ar pakoreaguoti esamas. Pristatome 2015 metų populiariausius akcentus, kuriuos galite panaudoti savo vestuvėse.

Pasteliniai tonai

Užmirškite pamerges, kurių suknelių spalvos žėri lyg neoninės iškabos ir ryškios ciklamenos spalvos gausoje nuotaka pranyskta. Jau ir keletą praėjusių metų pamergės renkasi joms pritinkančius suknelių modelius, o šiemet siūloma sukneles siūtis iš pastelinių atspalvių audinių.
Vos gelsva, žalsva, melsvos, rausvos - tai tik keletas pagrindinių spalvų, kuriomis gali pasipuošti pamergės. Ypač gražu, kai suknelės būna skirtingų atspalvių. Natūralu, paprasta ir be galo elegantiška!

Jokių gėlių

Vis labiau populiarėja papuošimai tik iš augalų ir žalėsių, be jokių papildomų gėlių. Originalu, nenuvysta ir labai tinka prie daugelio dekoracijų. Jeigu nebijote prietarų, galite papuošti net mažais kaktusiukais ar kitais visžaliais sodo augalais. Papildomui dekorui galite panaudoti ir akmenis, kriaukles, šieną ar šakeles.

Jeigu panaudosite visžalių eukaliptų ar rozmarinų vazeles ar šakeles - stalai ne tik bus originaliai papuošti, bet ir kvepės.

Kabantys papuošimai

Daugiau svečių veidų neužstos ir vietos neužims didžiulės puokštės ant stalų, nes dekoratoriai siūlo jas... nuleisti iš viršaus! Paskutinis mados klyksmas - kabantys gėlių (ir ne tik papuošimai) virš jaunųjų ir kitų stalų. Jie tampa visos šventės vietos akcentais ir papuošimais, todėl nors ir teks nemažai išleisti gėlėms, kitų dekoracijų jums nereikės.

Raštuotos staltiesės

Kodėl vestuviniai stalai turi būti uždengti tik baltomis, gelsvomis ar kitos šviesios spalvos vienspalvėmis staltiesėmis? Vienspalvės gėlės, baltos ar kitos VIENOS spalvos lėkštės ir... raštuota staltiesė. Nesirinkite labai margų (nors boho stiliaus vestuvėms tiktų net ir gėlėtos), bet kokybiškos staltiesės su vienu raštu gali tapti puikiu akcentu.

Boho stilius

Jau ne vienerius metus paplitęs pasaulyje, bet Lietuvoje dar ne toks populiarus - bohemiškas stilius. Pasipuoškite ir pamerges papuoškite gėlių vainikėliais, rinkitės lengvesnę vestuvinę suknelę, vestuvių vietą papuoškite savo gamybos akcentais ir svečius pakvieskite į laisvesnę, meniškesnės nuotaikos šventę. 

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader