Filtras
balionai

~2016-03-16~

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Balionai, balionai, balionai! Kas gi jų nemėgsta? Balionai tai šventė, vaikystė, pergalė ir… Vestuvės! Balionai gali būti toks pat nuostabus dekoro elementas kaip gėlės, o ką jau kalbėti apie kitus jų panaudojimo būdus.

Balionų centre“ yra daugybė rūšių balionų, kuriuos galima panaudoti labai įvairiai. Dalinamės idėjomis:

Balionai kvietimai

Na, tai pirmasis, tikrai originalus balionų panaudojimo būdas. Paprastas balionas gali virsti išradingu vestuvių pakvietimu, kuris neužims nei daug laiko, nei pareikalaus daug išlaidų. Balionų, kaip pakvietimų, panaudojimo būdai yra du. Galite ant pripūsto helio baliono užrašyti savo pakvietimą ir tiesiog įteikti jį svečiui arba yra dar vienas originalesnis pakvietimo variantas. Nepripūstą balioną pritvirtinkite prie kvietimo kortelės ir įteikite jį savo svečiams nurodydami jį pripūsti. Ant pripūsto baliono jie pamatys visą reikalingą informaciją apie jūsų šventės detales. Štai ir viskas. Originalu ir netikėta.

Balionai fotosesijai

Balionai taip pat puikiai gali pasitarnauti kaip rekvizitas fotosesijoje. Ir patikėkite, šis rekvizitas atrodo fantastiškai. Balionus galite rinktis pačius įvairiausius, o ir panaudojimo būdų yra daugybė. Rinkitės didžiulius balionus ant ilgų kaspinų arba visą glėbį mažesnių spalvotų balionėlių. Dideli apvalūs balionai dabar yra tiesiog ant bangos. Taip pat, norint paįvairinti savo fotosesiją, galite rinktis įvairiausių formų bei spalvų balionus. Pasirinkus tam tikrą spalvą galite sukurti atitinkamą atmosferą. Norint elegantiškos fotosesijos rinkitės auksinius, juodus, kreminius ar baltus balionus. Norint romantikos - rinkitės raudonus, rožinius ar violetinius balionus.

Balionai stalo dekoracija


Balionai taip pat yra ir nuostabi stalo dekoracija. Nors jaunieji balionus dažniau naudoja dekoruojant šventės vietą, o ne stalus, tačiau dekoruoti stalai atrodo tikrai efektingai. Derinkite balionus su gėlėmis, kaspinais ar kitomis dekoracijomis. Atitinkamos balionų spalvos taip pat gali papildyti jūsų šventės idėją bei sukurti tam tikrą atmosferą. Auksinių ir juodų balionų kombinacija padės sukurti prabangią ir elegantišką šventę, pasteliniai atspalviai lengvai romantišką, na o pasirinkus ryškias spalvas šventei suteiksite nuotaikingo žaismingo.

LED balionai šokių aikštelei


Šis balionų panaudojimo būdas išties fantastiškas. LED helio balionai yra nuostabus pasirinkimas vestuvių šventei, kadangi jie gali atlikti net keletą funkcijų. Jie gali tarnauti ir kaip dekoro elementas, ir kaip apšvietimo elementas. Tam, kad jūsų šokių aikštelė nebūtų nuobodi rinkitės LED helio balionus, kurie jūsų šventę pakels į aukštesnį lygi. Galite rinktis balionus su LED lemputėmis, kurios mirksės įvairiomis spalvomis ir sukurs šelmišką nuotaiką arba galite rinktis nemirksinčias, balta spalva šviečiančias lemputes, kurios sukurs tokią nuotaiką kokios norite.

Palinkėjimų balionai su bengališka ugnele

Tai nuostabus šventės vainikavimo elementas, kurį galite  panaudoti vidurnaktį arba iškart po ceremonijos. Tai ne tik simboliškai subtilu, tačiau ir reginys užburiantis. Kiekvienas svečias turėtų paleisti helio balioną į dangų su geriausiai palinkėjimais jaunavedžių porai. Jeigu šią pramogą pasilikote vidurnakčiui, prieš leidžiant balionus į dangų pririškite prie jų po bengališką ugnelę ir uždekite. O tuomet leiskite skristi. Ar galite įsivaizduoti koks užburiantis vaizdas atsivers prieš jūsų akis? Daugybė žiburėlių su geriausiais linkėjimais nušvies nakties padangę. Turėtų būti išties tobula.

Balionai raidės


Pastaruoju metu visas pasaulis pamišęs dėl šviečiančių raidžių vestuvėse, tačiau vietoje jų galite panaudoti ir balionų raides. Užrašykite žodį meilė, vestuvių datą, savo inicialus ar kitus norimus žodžius. Tai bus ne tik žaismingas ir įdomus puošybos elementas, tačiau puikiai pasitarnaus kaip ir rekvizitas fotosesijoje. Jeigu planuojate naudoti balionus savo vestuvėse, tokios raidės jums tiesiog būtinos.

Balionai arkos

Dar vienas gražus ir niekad nepabostantis būdas papuošti jūsų vestuvių šventę ar ceremonijos vietą. Arka gali būti apvali arba tam tikros formos. Patikėkite, iš balionų galima sukurti labai daug ką, o jų spalvų įvairovė papildys jūsų vestuvių temą.


Įvairių formų, šviečiantys balionai ir burbulų mašinos - www.balionucentras.lt

V. Putvinskio g. 49, 44243 Kaunas

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader