Filtras
Vestuviu idejos

~2016-12-05~

9 ORIGINALIOS IDĖJOS VESTUVĖMS

Savaime suprantama, kad kiekviena nuotaka nori nepamirštamos ir visiškai unikalios vestuvių dienos! Nesvarbu, kokios jūsų vestuvės - paprastos, kurios vyksta gamtoje ar prabangios pokyliu salėje, visada norisi prie šventės pridėti tai, kas butų tik jūsų vestuvių detalė ir niekieno kito. Poros iš viso pasaulio prigalvoja įvairių originalių ir kūrybiškų šventės akcentų. Štai keletas, kurios galite panaudoti arba dar kaip nors pakeisti ir pritaikyti savo šventei.

1. Vestuvinė dovanėlė svečiams- pakelis sėklų

Puiki idėja vestuvėms vykstančioms pavasarį, nes suvenyriniai pakeliai su sėklomis puikiai atrodytų išdėlioti karutyje su žemėmis. Bet to, kai jūsų svečiai pasisės gėles (ar prieskonius) ir jos užaugs, žiedai visada primis apie  nuostabią vestuvių šventę.

2. Svečių vaizdo knyga - planšetėje

Paprašykite, kad svečiai įrašytų asmeninį palinkėjimą į IPAD ar kitą planšetę su vaizdo kamera. Po to galėsite visus sumontuoti į vieną smagų filmuką. Viskas ko reikia,  palikti planšetinį kompiuterį prie įėjimo į šventės vietą, kur jūsų svečiai galės pasilinksminti kurdami linksmus video. 

3. Šventinis stalas dekoruotas nuotraukomis

Suteikite stalui individualumo papuošdami jį savo šeimos nuotraukomis arba akimirkų iš jūsų draugystės dar prieš vestuves vaizdais. Visa tai atrodys nepaprastai mielai bei labai gražiai.

4. Spalvinimo knygelės vaikams

Jeigu šventėje dalyvauja vaikai reikia nepamiršti jų kuo nors užimti. Labai paprasta ir pigi idėja, pasiruošti spalvinimo knygeles. Tik nepamirškite spalvotų kreidelių! Galite sukomplektuoti paveiksliukus vestuvine tematika.

5. Muzikinių pageidavimų koncertas

Kartu su pakvietimais į vestuvės svečiams išsiuntinėkite ir pageidavimų korteles, kuriose jie galėtų surašyti savo mėgstamas dainas. Jiems tikrai bus smagu išgirsti savo mylimą kūrinį ir privers su dar didesniu nekantrumu laukti jūsų šventės.

6. Nestandartinis būdas atšaldyti gėrimams

Vietoj nuobodaus ledo kibirėlio, pripildyk statinę ledo ir sudėk į ją gėrimus, alų ir visus kitus gėrimus. Būk kūrybinga - tam gali panaudoti net valtį :)

7. Alternatyvi pamergės puokštė

Kas sako, kad puokštė turi būti pagaminta iš gėlių? Galite rinktis daug pigesnį ir smagesnį ir nepaprastai originalų variantą: puokštes su kaspinais ir popierinėmis širdelėmis ant pagaliukų. 

8. Įdomūs ir nestandartiniai pakvietimai

Dažnai jie būna pamirštami vos tik atvykus į ceremoniją. Kad taip nenutiktu užpildykite juos žemėlapiu į šventės vietą, fotosesijų tvarkaraščiu ir visa kita naudinga informacija.

9. Paaukokite labdarai

Pinigus skirtus svečių dovanėlėms paaukokite pasirinktai labdaros organizacijai. Pripažinkime, kad vestuviniai suvenyrai dažnai nėra verti pinigų ir pastangų kurios būna įdėtos juos ruošiant. Dažniausiai mieli niekučiai tiesiog dūla stalčiuose. Todėl tiesiog paruoškite svečiams korteles, kuriose informuojate apie savo spendimą paaukoti labdarai ir nurodykite kur pinigai buvo pervesti. Jeigu tai, pavyzdžiui, gyvūnų organizacija - galite įkelti nuotrauką ir paskatinti svečius dar daugiau prisidėti prie šio gero darbo, o gal pasiimti augintinį į namus.

Parengta pagal weddingpaperdivas.com 

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader