Filtras
Vestuviu stalo dekoravimas Fotogidas.lt nuotrauka

~2016-12-20~

KAIP DEKORUOTI SKIRTINGŲ TIPŲ VESTUVIŲ STALUS?

Vestuvių stalo dekoras yra svarbia visos šventės vietose puošybos dalimi. Šiuolaikinėse vestuvėse tam skiriama daug dėmesio, šventei dekoras suteikia įspūdingumo ir įsimintinumo, o vestuvių fotografai atranda nuostabų foną vestuvių akimirkoms fiksuoti. Dar daugiau, dėmesys akcentams, smulkmenoms ir kiekvienai detalei ne tik kuria šventės nuotaiką, bet ir atskleidžia jaunųjų pastangas, dėmesį svečiams.

Fotogidas.lt nuotraukos

Stalo dekoras gali būti įvairus, tačiau pirmiausia, ieškant idėjų, reikėtų atsižvelgti į tai, kad jis turi derėti su likusia aplinka. Aplinkinė erdvė, jos spalvinė gama, bendra vestuvių stilistika ir tema, jei tokia yra, turi derėti tarpusavyje ir su vestuviniu stalu. Dažnai saldėsiams pasirenkamas atskiras stalas ir jo stilius nuo pagrindinio stalo gali truputį skirtis, tačiau kardinalių skirtumų stilistai pataria vengti.

Kai planuojamos stalo dekoracijos, vestuvių šventės vieta jau yra žinoma. Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į stalo formą ir tipą, nes tai turi daug įtakos ir papuošimams, kuriuos galėsite naudoti. Galimi trys pagrindiniai tipai:

Banketinis stalas

Tai siauresnis ilgas stalas, prie kurio susėdama iš abiejų pusių. Klaida būtų tokį stalą dekoruoti aukštais elementais, nes jie trikdys priešpriešais sėdinčių žmonių bendravimą, ribos matymo lauką. Tokio stalo dekoravimui tinka vidurio linija, kurioje galima derinti gėlės, žvakes, vazeles. Suteikti dideliam stalui daugiau formų žaismo ir tarsi sukurti atskiras erdves padeda skirtingų dydžių staltiesių sluoksniavimas, dekoratyvių padėklų naudojimas. Kai kurios poros banketinį stalą laiko atgyvena, tačiau kartais salės nuomotojai nieko kito pasiūlyti negali ir tenka suktis iš padėties. Svarbiausia puošiant tokį stalą vengti aukštų detalių, tačiau žaidimas skirtingomis formomis, spalvomis, faktūromis sukuria naują įspūdį ir gražiai atrodo nuotraukose – vestuvių fotografai juk visada įamžina vestuvių stalą atsiminimams.

Apvalus stalas

Klasikinis ir labai mėgstamas pasirinkimas. Tokių stalų dažniausiai būna keletas, tačiau tai nereiškia, kad visus privaloma dekoruoti identiškai. Įdomiau bus, jei pasirinksite vieną puošybos liniją ir stalai kaip tik tarpusavyje truputį skirsis, bet atspindės tą pačią idėją. Apvalaus stalo dekoro elementai dėliojami stalo centre. Dekorui tinka gėlės ir įvairūs gamtos elementai, žvakės, žvakidės, vazos ir kt. Apvaliam stalui dekoruoti naudojama keletas skirtingo aukščio elementų – taip kuriamas savitas įspūdis ir atsiribojama nuo apskritimo formos. Moderniai atrodo žaidimas skirtingais geometriniais elementais, pavyzdžiui, šviesia staltiese užtiesto apvalaus stalo viduryje gali atsirasti ryškesnės ar tamsesnės spalvos kvadratas, stačiakampis ir at trikampis, kuris apjungs mažesnes dekoro detales.

Keturkampis stalas

Šie stalai iš pirmo žvilgsnio atrodo gana griežtai, tad dekoro detalės turėtų tokį įspūdį „suminkštinti“. Ryškesnių spalvų staltiesės, medžiagos sluoksniavimas – puikiai tinka. Ant tokių stalų puikiai dera apvalios gėlių puokštės ir kiti apvalūs tūriniai elementai. Svarbu prisiminti tai, kad tvarkos įspūdį ant tokio stalo išlaikyti padės simetrija. Priklausomai nuo stalo dydžio galima dekoracijas dėlioti vienoje ar keliose vietose, rinktis centro taško dekoravimą arba panaudoti visą vidurio liniją.

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader