Filtras
1582984025tortu_tendencijos_foto_is_vogue.co.uk.jpg

~2020-02-29~

KOKIE VĖJAI VYRAUJA VESTUVINIŲ TORTŲ PUOŠYBOJE ?

Vestuvių mados kinta, įprastus dalykus keičia naujovės, jaunavedžiai ieško įvairiausių būdų, kaip nustebinti svečius, o šventę padaryti įsimintinesnę, įspūdingą. Tačiau vienas dalykas nekinta. Tai – vestuvinis tortas. Kai kurie jaunavedžiai nusprendžia didelį tortą pakeisti keliais mažesniais ar pyragėlių kompozicija, bet visgi dažniausiai didelis vestuvinis tortas sulaukia išskirtinio dėmesio. Kokios vestuvinių tortų tendencijos siūlomos 2020 metais?

Sviestinis kremas

Pamirškite storą glajaus sluoksnį! Jei norite, kad Jūsų vestuvinis tortas atrodytų kaip meno kūrinys, rinkitės dažyto sviestinio kremo dizainą. Ši 2020 metų tendencija primins 3D šedevrą, ombre dizainą, tarytum akvarelės potėpius. Kremo rekomenduojama neslėpti po gėlėmis ar kitais torto dekoro elementais, nes spalvotas sviestinis kremas, tarytum šilkinis, jau pats savaime tampa išskirtiniu dekoru. Iš jo galima išgauti raukinius, įspaudus, juostas ar kt. Toks tortas neabejotinai suponuos klausimą – kam priskirtumėte tokį tortą: meno galerijai ar desertų stalui?

Akvarelė

Ši tendencija jau kuris laikas vyrauja vestuvinių kvietimų, šventės vietos puošybos kontekste, o šiemet siūlosi į populiariausias ir kalbant apie vestuvinį tortą. Galutinis rezultatas atrodo labai moderniai, įspūdingai.

Gyvos gėlės

Visų pamėgtos cukrinės gėlės iš mados neišeina, bet pastebima, jog jaunavedžiai vis dažniau prašo tortus puošti gyvomis gėlėmis. Pastarosios vestuvinį tortą daro nepakartojamą, suteikia jam išskirtinį įspūdį. Tiesa, nesibaiminkite, kad tinkamų gėlių sąrašas bus skurdus – anaiptol. Puikus sprendimas yra torto puošybai naudojamų gėlių ir gėlių, esančių nuotakos puokštėje, suderinimas.

Betono efektas

Taip, taip – perskaitėte teisingai. Šiais metais populiarūs vestuviniai tortai, imituojantys betono luitus – taisyklingų ar netaisyklingų formų.

Neoninės spalvos

Greičiausiai neoninių spalvų tortas vestuvėse dar gerokai nustebintų šventės svečius, bet tikėtina, jog šiais metais jis taps tikru hitu! Suteikite savo šventei spalvų.

Klasika

Klasikinis baltas vestuvių tortas niekada neišeis iš mados, tad jei esate klasikos gerbėjas, neverta nerimauti, jog šios tradicijos nueis užmarštin. Visgi metams bėgant dizaineriai vis šį tą patobulina ir pasiūlo kažką naujo, pavyzdžiui, baltą foną paįvairina tam tikros spalvotos reljefo detalėmis ar gėlėmis.

Defektų imitacijos

Defektais šiuo atveju vadinami specialiai sukurti torto „skilimai“, „trūkiai“, „skylės“ ir pan. Taip pat tas defektų vietas neretai užpildo saldainiai ar gėlės, sukuriantys tortą tarytum meno kūrinį.


 

1586348104korteles_Pinterest.jpg

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Ingos Budrienės rudens dekoras

RUDENS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Vėjo malūnėliai vestuvėms

PASIDARYK PATI: VĖJO MALŪNĖLIAI

Linas foto ir Prestige Idea dekoras

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Pasidaryk pati: nėriniuotos žvakidės vestuvėms

PASIDARYK PATI: NĖRINIUOTOS ŽVAKIDĖS

Daugiau
naujienų

ajax loader