Filtras
Saldaus stalo dekoras

~2014-06-27~

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Saldus stalas nugrūstas į tolimiausią tamsų kampą pamirštamas iki šventės pabaigos, kuomet pjaunamas tortas. Pažįstama? O jeigu padarytume kitaip: saldus stalas yra jūsų vestuvių puošmena, stovi garbingiausioje vietoje, o nuo jo vaišintis galima bet kada? Pateikiame daugybę šaunių idėjų, kaip saldus stalas galėtų papuošti ir papildyti jūsų vestuvių šventę.

Romantiškas

Švelnios pastelinės spalvos, gėlės, drugeliai - visi šie akcentai tinka romantiškam saldžiam stalui. Svečiams pasiūlykite keksiukų, desertų ant pagaliukų (pop-cakes), švelnčių spalvų macaroons'ų. 

Spindintis

Intensyvesnės pastelinės spalvos ir daugiau originalių motyvų - pakabintos vėliavėlės, origami ornamentai ar net taškučiai!

Kaimiškas

Visai nesiekite su provincialumu! Šis stilius ypač mėgstamas užsienyje. Daug gyvų gėlių, žalumos, medžio ar šiaudų motyvų.

Pastelė

Daugybė švelnių spalvų, maži saldainiai ir pyragaičiai tampa dekoro elementais, kuriuos, žinoma, galima ir suvalgyti.

Teminis

Sugalvokite temą saldžiam stalui, kuri gali būti kaip dalis jūsų vestuvių temos. Arba ne. Tai gali būti ir braškinis stalas (ir ne tik spalvų, bet ir skonių atžvilgiu), o gal tai kelionė po debesis ir svečius vaišinsite cukraus vata?

Vaikiškas

O gal jums patinka vaikiškesnis stilius - imituokite saldainių parduotuvę, naudokite daugiau spalvų, nevenkite vaikiškų motyvų.

Kaspinai

"Bantukai", tiulis, kaspinėliai, pompom burbulai - visai tai padės sukurti įdomų desertų stalo dekoro.

Detalės

Skirkite dėmesio detalėms, kurios gali puikiai dekoruoti saldų stalą - gal tai senovinis lagaminas, o gal įdomus virtuvės prietaisas. 

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader