Filtras
Gamtos studija Puokštė - sidabrinės vestuvės

~2016-07-29~

SIDABRINĖS VESTUVĖS - GILIOS PRASMĖS PRIPILDYTA ŠVENTĖ

Data, vieta, suknelė, muzikantai, fotografas, bažnyčia, svečiai, jaudulys - viskas, kaip ir per įprastas vestuves, bet kažkas ir kitaip. Vienas į kitą žvelgiančios prasmingos akys, daug sakantys rankos prisilietimai, gyvenimo patirties pripildytos mintys, o ir žodžiai – tokie netušti, tokie daug kartų girdėti ir tuo pačiu labai laukiami. Visa tai galima patirti tik kartu išgyvenus ne vienerius metus, švenčiant 25-ąsias vestuvių metines.

Tokią šventę puošę gamtos studijos „Puokštė“ dekoratoriai prasmę rado įvairiose smulkmenose: spalvose, dekore, gėlese ir net stalo serviruotėje. Juk visa tai atskleidžia ypatingus niuansus. 

Sidabrinėms vestuvėms būtinas iškilmingumas, ypatingas dėmesys tradicijai, šeimos istorijai, todėl neveltui pasirinkti veidrodiniai stalai ant kurių išrikiuotos krištolo taurės. Į jas galima pilti tik brandų, išlaikytą gėrimą. 

Ypatingos elegancijos stalui suteikia ant krištolinių polėkščių į servetėles įkomponuotos pasitikimo gėlės, pražydusios sidabrinė, pilkos, bordo, marsalos, vyno spalvomis. 

Prie jų „Puokštė“ dekoratoriai priderino žvakes, įtupdytas į įvairių aukščių stiklo ir veidrodžio žvakides. 

Šiai progai gamtos studijos floristai pasirinko viena su kita ypač derančios gėlės - pelenų rožinės spalvos rožės, bordiniai ir pilki lapai, gležnos astrantijos, svyrantys ir bėgantys, kaip prabėgę metai, sidabriniai vijokliai. Jie visur - žemose sidabro vazose, aukštai krintantys purslais į šios nuostabios šventės indą. 

Po jaukios vakarienės vakarą pradeda jaudinanti muzika, paskendusi žvakių, raibuliuojančių veidrodžių atspindžiuose, šviesoje. 

Tuomet supranti, kad reikia tiek nedaug ir tuo pačiu tiek nemažai padaryti, kad galėtum pažymėti tokią nuostabią, 25 kartu nueinų metų, sukaktį.

Šventės dekoras: gamtos studija „Puokštė“ www.gamtospuokste.lt

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader