Filtras
astalo puosyba ir dekoras

~2020-08-11~

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vaišėms vestuvėse tenka svarbus vaidmuo, tad ne mažiau už jaunavedžių garderobą svarbi stalo puošyba. Norite stilingos ir elegantiškos šventės, tačiau nežinote, kokią stalo puošybą rinktis? Pristatome naujausias šių metų tendencijas, kurioms tiesiog neįmanoma atsispirti.

Gyvos gėlės

Gyvos gėlės vestuvių stalo puošybai – klasikinis pasirinkimas. Tačiau gausybę spalvingų žiedų vis dažniau pakeičia žalumynai: bambukai, eukaliptai ir kiti dekoratyvūs augalai tobulai derės prie šviesios staltiesės ir suteiks gaivos bei lengvumo pojūtį.

Elegantiškas minimalizmas

Didelę dekoracijų gausą keičia subtilios detalės. Atsisakoma veidrodžių ir daugybės kristalų, dekoracijos tampa praktiškos – kiekviena jų atlieka tam tikrą funkciją, pavyzdžiui, laiko vardo kortelę ar pan. Vengiama maišyti skirtingas medžiagas, todėl ant stalo viskas atrodo tvarkinga ir struktūriška.

Spalvų žaismas

Stalo dekorui madinga rinktis dvi ar tris spalvas, kurias galima derinti ir prie patiekalų išvaizdos. Dažniausiai pagrindine tampa balta spalva, kurią galima paįvairinti ryškių spalvų akcentais. Nepamirškite, kad stalo dekoras – tai ne tik įvairūs elementai ir servetėles, taip pat verta pagalvoti ir apie indų bei taurių dermę.

Aukso spindesys

Auksinės detalės puikiai dera su subtilia balta – tai naujausia tendencija, kuri atrodo žaviai ir prabangiai. Tiesa, reikėtų išlaikyti saiką ir subtilumą, aukso spalvos dekoro elementai naudojami tik įvaizdžiui sustiprinti, tačiau jie neturėtų dominuoti. Itin dailiai aukso aksesuarai stalo puošyboje dera ir su įvairiais žalumynais.

Mediniai akcentai

Natūralaus medžio akcentai dabar kaip niekada madingi. Tai gali būti įvairios detalės: pradedant medžio riekėmis, kurias galima panaudoti ir kaip lėkštes, ir baigiant vyno kamščiais, kurie įdėjus truputį darbo virs vardo kortelių laikikliais. Taip pat tradicines gėles galima pakeisti medžių šakelėmis – tikras gamtos prisilietimas.

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader