Filtras
1586348104korteles_Pinterest.jpg

~2020-04-08~

TOP10 STALO KORTELIŲ IDĖJŲ

Jei ieškote idėjų originalioms, romantiškoms, stilingoms stalo kortelėms, pateikiame jų dešimt!

Vyno kamščiai

Panaudokite vyno kamščius – stilinga ir originalu. Padaromas pjūvis ir įstatoma stalo kortelė. Vyno kamščio viršuje galima karštais klijais priklijuoti gėlės žiedelį. Įstabi elegancija.

Medinės kortelės

Stilingos, minimalistinės medinės plokštelės ir ant jų išdegintas, išgraviruotas svečio vardas.

Muilo gabaliukai

Taip, perskaitėte teisingai – tai drauge bus originali stalo kortelė ir dovanėlė vestuvių svečiams. Širdelės ar kitos formos rankų darbo muiliukai be prie jų pririštos kortelės su vardu – labai originalu. Pririšti galima storu lininiu siūlu – tiks rustic, vintage vestuvėms, arba dailia šilkine juostele – sprendimas prabangioms, modernioms vestuvėms.

Stiklas

Įstabiai prabangai ir įspūdžiui sukurti – stiklinės stalo kortelės su išgraviruotu vardu.

Drobė

Mažyčiai drobiniai maišeliai (į jų vidų įdėkite prisiminimo dovanėles svečiams) ir prie jų priklijuota vardo kortelė sukurs romantišką, svajingą įvaizdį.

Dekoruotos žvakutės

Mažos, dailios dekoruotos žvakės su svečio vardu. Tai šaunus pasirinkimas ir drauge universalus, nes žvakės dizainą galite pasirinkti priklausomai nuo šventės stiliaus, temos arba orientuoti į svečią ir jo pomėgius – taip sukursite personalizuotas korteles-žvakes.

Pasagos

Pasagos simbolis puikiai žinomas, tad dovanokite dalelę laimės ir sėkmės kiekvienam svečiui – nedidelės pasagėlės su išgraviruotais svečių vardais ne tik atliks esminę savo funkciją, bet ir papuoš vestuvių stalą.

Stiklinė kompozicija

Nedidelis stiklinis kupolas, kurio viduje gali būti vienas gėlės žiedas ar minimalistinė smėlio ir sukulentų, o gal dailių akmenukų kompozicija, bus originalus stalo kortelės sprendimas, svečiams liksiantis ir šventės prisiminimu.

Šotai

Norite pademonstruoti savo originalumą ir stalo kortelėms pasirinkti drąsų sprendimą? Tuomet šotai Jums tobulai tiks! Prie jų pritvirtinkite korteles su vardais ir būsite tikri, kad tokių stalo kortelių svečiai nebus matę nė vienose vestuvėse!

Gėlės

Sausos gėlės šiemet labai madingos, tad dailus, mažytis gėlių ryšelis ir prie jo pririšta drobės skiautė su svečio vardu bus nepriekaištingas pasirinkimas rustic, vintage vestuvėms.

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader