Filtras
Linas foto ir Prestige Idea dekoras

~2013-08-19~

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Vestuvių planavimas gali būti vienas laukiamiausių įvykiųm bet kai ši diena iš tiesų išaušta ir reikia visas mintis bei idėjas paversti realybe, tai gali pasikeisti į nusivylimą, pyktį ir susierzinimą.
Prisiminkite, jog svečiai ateina pamatyti jus, o ne vertinti jūsų stiliaus ar vestuvių biudžeto. Jūs ir Jūsų sutuoktinis esate šių vestuvių džiaugsmas ir prisiminimas. Su šiuo posakiu planuokite vestuves paprastai kaip 1, 2, 3. Arba, kaip mes siūlome – 1, 2...10.

Dešimt paprastų patarimų, kaip Jūs galėtumėte papuošti vestuvių salę, nesukeliant sau galvos skausmo, nemigos ar didelių išlaidų. Niekas jaunavedžių labiau nestresuoja, kaip vestuvių biudžeto viršijimas.

1. Išsinuomokite papuošimus, o ne pirkite juos. Nuomoti stikliniai stalo papuošimai, žvakidės ar akvariumai kainuos pigiau ir turėsite daugiau variantų iš ko rinktis. Jūs taip pat visam gyvenimui neprisirišite prie stiklinių žvakidžių. Pagalvokite, ką Jūs veiksite su jomis visomis po vestuvių?

Karle Dru nuotrauka

2. Kai svečiai atvyksta į vestuves, dažnai pasitaiko, jog jie visi ieško sau patogios vietos atsisėsti prie stalo. Tai gali peraugti net į labai nepatogias scenas. Todėl sumažinkite šią riziką parengę svečių susodinimo planą. Tokiu būdu svečiai žinos kur kas sėdi ir galės nesijaudinti kad jų EX atsisės šalia ar reikės sėdėti su pamišusia tetule.

Linas foto nuotrauka ir Prestige Idea dekoras

3. Vietoje tinkamų gėlių ir spalvos paieškų – Jūs galite susikurti savo gėles iš vyniojamo popieriaus. Šio popieriaus rasite bet kuriame prekybos centre. Iš jo labai lengva pasigaminti gėlės, nebrangu ir galite pasirinkti kokią tik norite spalvą.

4. Pasiimkite mokyklinę lentą kaip foną nuotraukoms. Taip sukursite unikalią sceną ir išskirtinį jos foną. Vestuvių dieną piešinį joje galėsite keisti, pavyzdžiui tai gali būti vieta kurioje susipažinote, ar namai, kuriuose gyvensite. Jūsų galimybės išnaudoti šią lentą yra beribės. Galite paprašyti visų svečių pasirašyti ant lentos ir nusifotografuoti jos fone. O kai vestuvės baigsis šią lentą galėsite paaukoti vietinei mokyklai ar darželiui.

5. Jei svarstote ar naudoti žvakides stalui papuošti ar kažką kitą – pasirinkite lempas. Taip Jūs galite vestuvėms suteikti išskirtinumo. Lempas galite pasiskolinti iš draugų ir giminaičių, kad nei viena nebūtų vienoda. Tuomet lempų nereikės pirkti ar nuomotis.

6. Jei galite ir norite dekoruoti lubas, tuomet papuoškite jas audiniu. Taip jūs išlošite du kartus. Turėsite ne tik gražią salę, bet ir po vestuvių audinį galėsite panaudoti namuose. Pavyzdžiui pasisiūsite užuolaidas.

7. Meniu sudarymas skamba paprastai? Na taip ir yra. Vis tik spausdinti jį kompiuteriu gali būti nuobodu. Todėl siūlome paieškoti kas galėtų šį meniu surašyti ranka kaligrafiškai. Tai maža detalė, bet dauguma svečių tai būtinai pastebės. Jei nerandate profesionalo – dailės studentai tai gali padaryti visai nebrangiai.

Linas foto nuotrauka ir Prestige Idea dekoras

8. Kurdami stalo papuošimus, jūs neturite būti 100 proc. formalūs, net jei vestuvės ir formalios. Sudėsite indus, žvakides, servetėles – viską į vietas, nepamirškite pažymėti stalų. Taip net formalios vestuvės gali tapti šiek tiek žaismingesnėmis. Net jei stalų žymėjimui naudojate skaičius, pasistenkite, kad fonas būtų kiek nenuspėjamas. Galite pasirinkti paukščius, gėles, saldainius ar sporto inventorių. Ką bepasirinksite, svarbu Jums būtų smagu. Net jei tai labai formalios vestuvės, svečiai matys, jog ne viskas turi būti pagal vadovėlį.

9. Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti. Turėkite tai mintyse dekoruodami pokylio salę. Pagaminkite nuotraukų koliažą, kuriame būtų ir Jūsų šeimos nariai. Galite skirti stulpelį sutuoktinio šeimos nuotraukoms, stulpelį savo šeimos nuotraukoms ir stulpelį kur būtumėte tik Jūs kartu. Tai smagi idėja, kuri įtraukia ne tik mamas, tėčius, brolius ir seseris, bet ir visus giminaičius – pusbrolius, tetas, dėdes susiburti pokalbiui.

10. Pasinaudokite posakiu „kažkas skolinto“ dekoruodami vestuvių salę. Jei tai padarysite – skolinkitės ne iš vieno asmens. Jūs į dekoravimo procesą galite įtraukti svitą, tėvus, brolius, dėdes, pusbrolius ir visus ką tik pasirinksite. Paprašyti jų paaukoti vieną ar du kaklaraiščius, kurių jiems nereikia. Juos galėsite panaudoti servetėlėms įvynioti – sukarpykite juos ir apriškite servetėles. Tai pagaminti kainuos tik Jūsų laiką.

Linas foto nuotrauka ir Prestige Idea dekoras

Vestuvės turėtų būti jaudinančios, įsimintinos ir įrodančios sutuoktinių meilę vienas kitam. Jos taip pat gali parodyti kiek laiko, pastangų ir pinigų išleidote, kad į šventė būtų įtraukti artimieji. Kuriant „tobulas vestuves“ jums nereikia persistengti. Mėgaukitės šia švente. Ir prisiminkite, jog tai Jūsų dieną, ne kitų.

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Daugiau
naujienų

ajax loader