Filtras
Svečių vietas pažymėkite dailiomis kortelėmis.

~2013-06-08~

VESTUVIŲ SVEČIŲ SUSODINIMO ETIKETAS

Įžvalgiai susodinti svečiai Jums bus dėkingi. Dažniausios klaidos ir patarimai. Sudarykite svečių susodinimo planą atsižvelgdami į žmonių pomėgius, patirtį ir t.t. Pasistenkite, kad prie vieno stalo sėdėdami pažįstami ir nepažįstami jaustųsi patogiai.

Ne: Nepadarykite susistumdymo dėl vietos vestuvių puotoje.

Taip: Sudarykite susodinimo planą. Net jei norite, kad svečiai pastoviai maišytųsi tarpusavyje ir nebūtų visą vakarą prilipę prie savo kėdžių, vis tiek jiems svarbu žinoti kur atsisėsti tik įėjus į salę. Svečiai jausis patenkinti, jei nerodysite konkretų stalą ar vietą. Nei vienas nenori jaustis kaip mokyklos valgykloje besistumdantis dėl geresnės vietos.

Ne: Neįsikibkite vien tik į kompiuterinę planavimo įrangą.

Taip: Sudarykite svečių susodinimo planą „senuoju“ būdu: užrašykite kiekvieno svečio vardą ant atskiros kortelės, o korteles sudėliokite krūvelėmis po šešias, aštuonias ar dešimt – priklausomai kiek vietų bus prie stalų. Naudodami korteles galėsite lengvai perkelti svečius iš vienos vietos į kitą.

Ne: Neverskite išsiskyrusių tėvų sėdėti kartu jei jie šito nenori.

Taip: Dėl šventės ramybės sudarykite galimybę išsiskyrusiems tėvams sėdėti prie atskirų stalų.

Ne: Jei galite, nekvieskite „eks“.

Taip: Jie privalote pakviesti kažką iš praeities - atsitverkite „siena“. Tai reiškia kuo mažiau bendravimo (jokių šokių kartu, pasiplepėjimo po ilgo nesimatymo ar jo pristatymo kitiems kaip savo buvusysis ar buvusioji)

Ne: Nesodinkite kartu komplikuotą praeitį turėjusių žmonių, didelės grupės nevedusių draugų ir neįmeskite vieno nevedusio prie porų stalo. Venkite kartu susodinti žmones, kurie neturėtų nieko bendro.

Taip: Pasinaudokite susodinimo planu supažindindami panašius pomėgius turinčius asmenis. Lieskite jaukiai jaustis prie vieno stalo pasodintiems vienas kito nepažįstantiems žmonėms.

Ne: Nesėdėkite pasislėpę.

Taip: Atsisėskite vietoje, kurią galėtu matyti visi svečiai. Nesvarbu ar tai būtų atskiras staliukas jaunavedžiams ar didelis bendras stalas, sėdėkite taip, kad matytumėte visus savo svečius.

Ne: Nespęskite sudėtingų susodinimo klausimų vieni.

Taip: Kai negalite nuspęsti koks būtų geriausias susodinimas, pasikonsultuokite su savo tėvais ar draugais. Pavyzdžiui, jei jūs nesugalvojate kur geriau būtų pasodinti tėvų draugus, tegul jie ir pataria.

Ne: Nesudarinėkite susodinimo plano aklai.

Taip: Nuvykite į pokylio vietą ir pasidarykite tikslų salės planą, tai padės išmintingai susodinti svečius jei salėje bus kolonų ar sienelių.

Ne: Nesumenkinkite nurodymo kur svečiai turės sėdėti.

Taip: Ištaigingai paruoškite svečių susodinimo planą. Jei turite priimamąjį, padavėjas su sidabriniu padėklu gali svečiams paduoti stalų, prie kurių jie sėdės, korteles (su numeriais ar spalvomis). Jos svečiams padės greičiau susiorientuoti salėje. Žinoma, ant stalo, numatytose sėdėjimo vietose, turi būti ant kortelių parašyti ir svečių vardai.


Nuotrauka iš "Fotografija Tau"

astalo puosyba ir dekoras

STALO PUOŠYBA: KAS NAUJO?

Vazos gėlėms vestuvėse. Infantė

3 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI VAZAS GĖLĖMS VESTUVĖSE

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Saldaus stalo dekoras

SALDUS STALAS: 43 IDĖJOS KAIP JĮ DEKORUOTI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader