Filtras
Nuotraukų siena

~2017-03-28~

ALTERNATYVOS GĖLIŲ SIENAI

Vienu geidžiamiausių atributų vestuvių fotosesijai yra gėlių siena. Bet juk nebūtina daryti kaip dauguma? Siūlome penkias idėjas originaliai fotosesijos sienelei.
Kodėl gi nepanaudojus paprasčiausios... širmos? Puikiai tikis medinė, natūralios medžio spalvos arba dažyta. Jei širmą paįvairinsite savo poros nuotraukų girlianda, turėsite originalų, asmeninį fotosesijos kampelį.

Gėlių siena fotosesijai – jau gana įprasta. O ką manote apie uogų sieną? Pavyzdžiui, rudens vestuvėms idealus pasirinkimas būtų šermukšnių siena. Ryškiaspalviai oranžiniai šermukšniai labai gražiai kontrastuos su baltu nuotakos įvaizdžiu.

LABU Photography nuotrauka

Knygos! Tokia unikali sienelė tiks ne tik užkietėjusiems skaitovams, bet visiems, kurie prioritetą teikia kūrybiškumui, crazy idėjoms ir originalumui. Sudėliokite atverstų knygų sieną, ją galite papuošti gėlių girlianda ar nedidele prie nuotakos puokštės derančia gėlių kompozicija.

Fotosesijos sienai panaudokite daug savo poros nuotraukų. Galite pasirinkti vientiso koliažo variantą, puikiai tiks ir nuotraukų girlianda. Taip pat galite nuotraukas iškabinti / išklijuoti tarsi istoriją: nuo pažinties iki vestuvių dienos.

2BeeStudio nuotrauka

Gėles iškeiskite į lempučių girliandas – tokia sienelė ypač efektingai atrodys prietemoje darytose nuotraukose.

[SP] Fotografija nuotrauka

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Ingos Budrienės rudens dekoras

RUDENS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Idėja fotosesijai

VESTUVIŲ IDĖJOS: IKEA DAIKTAI

Daugiau
naujienų

ajax loader